MixPlus - przedłużenie umowy

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Awatar użytkownika
Marciano
Szalony PlusManiak
Posty: 260
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 29 gru 2008, o 17:21
Lokalizacja: dolnośląskie

Post autor: Marciano »

*121# sprawdzanie aktywnych pakietów :)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

kwicun pisze:*104# tylko taki kod znam na darmowy numer.
Czy powinienem się bać?? :)
Nie :-) U mnie takie samo "siano" pokazuje :-D U dziewczyny też :-D
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
Asia:)
Szalony PlusManiak
Posty: 314
Rejestracja: 18 paź 2008, o 21:38
Lokalizacja: Paczków

Post autor: Asia:) »

na pakiety w mixIV to tak jak mówi Marciano, , a stan konta *100#, sprawdzanie taryfy *147#
Ciesz się z każdego dnia, który jest Ci dany!!!!

Obrazek
http://www.gsmonline.pl/portal?t1code=1111111101 - Twój głos na PLUSFORUM.

Asia:)
Awatar użytkownika
kwicun
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 16 lis 2008, o 01:55

Post autor: kwicun »

Jak wstukam *121# to mi się pokazują 2 pakiety Xyber Mech 30sms i Fun scan 30 sms :-D
Jestem wredny i zmęczony. Jem drut kolczasty i sikam napalmem.
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Post autor: ManMoon »

tak bo w Nowym Mixie to dają standardowo, a jak Ci sie skończą pakiety to możesz je wyłączyc w eboku na stronie, inaczej bedzie Ci pokazywac, że masz 0 smsów
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2012, o 11:38 przez ManMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
Awatar użytkownika
BUCiu
PlusManiak
Posty: 119
Rejestracja: 16 lis 2008, o 19:18
Lokalizacja: Tuchów

Post autor: BUCiu »

ManMoon pisze:tak bo w Nowym Mixie to dają standardowo, a jak Ci sie skończą pakiety to możesz je wyłączyc w eboku na stronie, inaczej bedzie Ci pokazywac, że masz 0 smsów
Po raz "enty" przed chwilą próbowałem wyłączyć te pakiety i dalej nic, wiszą. Chyba trzeba zgłosić niech CTRa wystawiają :-/
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

BUCiu pisze:
ManMoon pisze:tak bo w Nowym Mixie to dają standardowo, a jak Ci sie skończą pakiety to możesz je wyłączyc w eboku na stronie, inaczej bedzie Ci pokazywac, że masz 0 smsów
Po raz "enty" przed chwilą próbowałem wyłączyć te pakiety i dalej nic, wiszą. Chyba trzeba zgłosić niech CTRa wystawiają :-/
Tez nie mogłem ich wcześniej wyłączyć. Dopiero po tej awarii w platformy (to co nie działały krótkie kody) udało mi sie je wyłączyć w E-BOK. I wcale nie musiałem ich zużywać aby wyłączyć ;-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
elciaa
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 1 lut 2009, o 21:53

Post autor: elciaa »

A ja mam takie pytanie: Jesli mam 9 doladowan do konca umowy to czy już mogłabym wymienić telefon ? :D
Awatar użytkownika
Asia:)
Szalony PlusManiak
Posty: 314
Rejestracja: 18 paź 2008, o 21:38
Lokalizacja: Paczków

Post autor: Asia:) »

musisz zrealizować wszystkie doładowania a dopiero potem można wziąć nowy telefon z salonu, oczywiście nie mówię o abonamencie.
Ciesz się z każdego dnia, który jest Ci dany!!!!

Obrazek
http://www.gsmonline.pl/portal?t1code=1111111101 - Twój głos na PLUSFORUM.

Asia:)
adrianka
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 lut 2009, o 01:04

Post autor: adrianka »

Witajcie forumowicze :) Powiedzcie mi czy jeśli mam do końca umowy12 zasileń to czy mogę przedłużyć juz teraz sobie umowę? i wziąć z mixa nowy telefon czy nie? :)
Awatar użytkownika
JohnyTwice
PlusManiak
Posty: 124
Rejestracja: 8 lut 2009, o 11:53
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post autor: JohnyTwice »

adrianka pisze:Witajcie forumowicze :) Powiedzcie mi czy jeśli mam do końca umowy12 zasileń to czy mogę przedłużyć juz teraz sobie umowę? i wziąć z mixa nowy telefon czy nie? :)
Nie. Przedłużenie umowy jest możliwe po wykonaniu wszystkich doładowań.
korpi
Szalony PlusManiak
Posty: 350
Rejestracja: 23 gru 2008, o 22:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: korpi »

adrianka pisze:Witajcie forumowicze :) Powiedzcie mi czy jeśli mam do końca umowy12 zasileń to czy mogę przedłużyć juz teraz sobie umowę? i wziąć z mixa nowy telefon czy nie? :)
Musisz niestety walić te doładowania. Nawet w abonamencie tak dobrze nie ma. Możesz wsiąść z 3 miesiące wcześniej...
hans1054
Prawie PlusManiak
Posty: 31
Rejestracja: 9 kwie 2009, o 08:24

Re: MixPlus - przedłużenie umowy

Post autor: hans1054 »

Witam

Mojej mamie za miesiąc tez kończy się doładowanie mixplus 36 doładowań. To była po prostu masakra. A juz najgorsza wpadka było to jak moja mama zmieniła sobie mixa3 na mixa 4 po wykorzystaniu pakietu nie mogła uaktywnić drugiego pakietu tylko musiała czekać miesiąc żeby aktywować następny pakiet. Według mnie mix plus nie jest dobrą ofertą i nie polecałbym moim kolega i koleżanką aby podpisywali umowe na MIXplus.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: MixPlus - przedłużenie umowy

Post autor: mariusz9a »

hans1054 pisze:moja mama zmieniła sobie mixa3 na mixa 4 po wykorzystaniu pakietu nie mogła uaktywnić drugiego pakietu tylko musiała czekać miesiąc żeby aktywować następny pakiet.
To już się zmieniło. Teraz można aktywować kilka pakietów i to jednocześnie, czyli nawet nie trzeba czekać aż skończy sie poprzedni pakiet. Jedyny mankament jaki pozostał to taki, że nadal nie można jednocześnie aktywować pakietu 100 minut w sieci i darmowego numeru.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
simplusowiec
Szalony PlusManiak
Posty: 417
Rejestracja: 30 cze 2008, o 14:21

Re: MixPlus - przedłużenie umowy

Post autor: simplusowiec »

Własnie,jedyny mankament ale znacznie utrudniający życie.Gdyby nie to oferta dla mnie była by idealna.
ODPOWIEDZ