Promocja Wielka Wyprz w Plusie od 16.01.09

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Promocja Wielka Wyprz w Plusie od 16.01.09

Post autor: mariusz9a »

Od 16 stycznia ruszyła kolejna odsłona promocji Polkomtela (Plus i Sami Swoi) o nazwie Wielka Wyprz. Ceny kilku modeli telefonów zostały obniżone. Promowane od złotówki będą telefony: Nokia N96, Motorola U9 i Nokia 2680. W ramach oferty dostępny jest pakiet "Wybrany Numer w Sieci Plus za 0 zł".

Promocja trwa od 16.01.2009 r. do odwołania.
Więcej info oraz regulaminy: telix.pl
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
korpi
Szalony PlusManiak
Posty: 350
Rejestracja: 23 gru 2008, o 22:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: korpi »

A jak w Mix'ie?
Marcin34
Starszy Plusmaniak
Posty: 181
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 13:55
Lokalizacja: Lublin

DZIADOSTWO

Post autor: Marcin34 »

Jakaż to wielka wyprz? to kpina?
- orange daje za 75 zł 140 min i 3 prezenty
- era - za 80 zł 170 min + pakiet 5 nr.
a plus? za 75 zł jakieś pakieciki(dokładnie jeden za darmo anie 3 jak np orange) i dopiero jak wybierze się jeden to może wtedy ma się 170 min( a np w erze czy orange ma sie ich wiecej BEZ WYBIERANIA). to jest kpina i naciąganie klientów.
- w era i orange wiecej smsów do wszystkich - w plusie w każdym abo mniej(np. plus abo 75 -360, era80 -510!, orange 75 -też wiecej).
- przy przedłużeniu umowy dostajesz albo telefon albo minuty nigdy 1 i 2. ale w erze jakoś mogą dać zniżkę na abonament i telefon taniej tak jak w orange. jaki wniosek?nie dajcie sie omamić psedo super ofertą i przechodzeniem minut na 3 mies(bo tak ich "dużo" że do 3 mies sie nie doczeka). śmiem twierdzić że dziadostwo i tyle. pozdr.
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: pasqal »

bo widzisz, Tajemniczy30, wszystko zależy od tego, co kto uważa sobie za odpowiednie - porównaj abonament 25 - tutaj zdecydowanie prowadzi Plus - nigdzie nie dostaniesz w standardzie za taki abo 60 minut do wszystkich sieci. Orange oferuje 40 min, Era 30, a Play 51. Sam też uważam, że zdecydowanie zepsuli taryfy Syberyjskie tym, że zmienili stosunek minuta:sms z 1:5 na 1:3. Ale tutaj wychodzi, że są to oferty dla osób, które zdecydowanie więcej dzwonią, niż piszą.
Faktycznie, im wyższy abo, tym jest gorzej w Plusie, jednak wydaje mi się, że zarówno te "Prezenty na zawsze" w Orange są mało praktyczne. Taki pakiet 400 smsów to się może nadawać dla młodzików, ale i tak myślę, że nie zawsze musi wystarczyć. Pozostałe prezenty z kolei dla "poważnych" użytkowników też nie zawsze muszą się przydać. A ten, kto dużo płaci i dużo dostaje, ten też nie zawsze jest w stanie wszystkiego wykorzystać - jednym słowem każdy daje to, czego mu zbywa.
Ale wiadomo - po to mamy wolny rynek, żeby każdy mógł sobie wybrać, co mu pasuje - dlatego po zakończeniu umowy przechodzę na pre-paida, chyba że zaoferują mi coś naprawdę dobrego ;-)
And remember: respect is everything…
Marcin34
Starszy Plusmaniak
Posty: 181
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 13:55
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Marcin34 »

W sumie może racja,te orandżowskie pakiety rewolucji nie robia, a tu przynajmniej sa kilkaset zł. tańsze telefony.
korpi
Szalony PlusManiak
Posty: 350
Rejestracja: 23 gru 2008, o 22:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: korpi »

Przeglądałem i nie ma nigdzie o N96 (Mix) ;(

Aha czy może coś wiadomo czy wogóle N97 ma być od marca ale czy w ogóle będzie w Plus'ie?
Pewnie niektórych zdziwiło że tak szybko albo w ogóle ale jak nie wiecie zobaczcie sami (aparat nadal 5mpx jak co ;p)

http://www.mobile.inspiracja.com/Nokia,N97,phone.php
JankoMuzykant
PlusManiak
Posty: 68
Rejestracja: 28 sty 2009, o 21:28

Post autor: JankoMuzykant »

może i tel są tanie ale miesięcznie do 30 zł jeszcze nie zeszło :/
greggis
Starszy Plusmaniak
Posty: 155
Rejestracja: 6 sty 2009, o 19:04

Post autor: greggis »

JankoMuzykant pisze:może i tel są tanie ale miesięcznie do 30 zł jeszcze nie zeszło :/
co nie zeszło?
Jeszcze nie mam PlayFresh! :))
Awatar użytkownika
hadrit
PlusManiak
Posty: 87
Rejestracja: 3 lis 2008, o 10:54
Lokalizacja: okolice Krakowa (Wieliczka)
Kontakt:

Post autor: hadrit »

kurcze fajna jest N96;P
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

blackdeath123 pisze:fajna jest N96
Fajna? Wolałbym starszą N95. Poza wyglądem to chyba cała reszta jest na minus.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
greggis
Starszy Plusmaniak
Posty: 155
Rejestracja: 6 sty 2009, o 19:04

Post autor: greggis »

Mnie akurat seria N nie przekonuje wogóle.
Jeszcze nie mam PlayFresh! :))
korpi
Szalony PlusManiak
Posty: 350
Rejestracja: 23 gru 2008, o 22:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: korpi »

blackdeath123 pisze:kurcze fajna jest N96;P
mówiłem niedawno o N97 a tu już o N99. Ale jak tak wole SE xD
Awatar użytkownika
Rafcio5905
PlusManiak
Posty: 55
Rejestracja: 10 mar 2009, o 19:44
Lokalizacja: okolice Mogilna, Kuj.-Pom.

Re: Promocja Wielka Wyprz w Plusie od 16.01.09

Post autor: Rafcio5905 »

blackdeath123 pisze:kurcze fajna jest N96;P
N-series... Afuj
wg mnie to jedna z większych porażek Nokii
janex83
PlusManiak
Posty: 50
Rejestracja: 9 mar 2009, o 12:23
Lokalizacja: USTKA/SŁUPSK

Re: Promocja Wielka Wyprz w Plusie od 16.01.09

Post autor: janex83 »

Rafcio niestety nie moge sie z tobą zgodzic, byc może poczatek tej serii jak i E były z przygodami o tyle teraz telefony z serii N są prawdziwymi kombajnami multimedialnymi, wiem że może nie bede tutajk obiektywny ale pracując w telefoni komórkowej mam z nią styczność niemal każdego dnia, często spotykam sie z opiniami userów, jak i sam mam mozliwosci pobawienia sie nowymi zaqbawkami. Nie bede bronił całej serii ale niestety cała seria nie jest też do niczego, sa w niej mode które juz od jakiegos czasu stanowia o standartach i przyszłości telefonii komórkowej.
Sam używam N95 8GB i to jest juz moj 2 telefon z tej serii, w międzyczasie uzywałem wielu innych telefonów ale z chęcią wróciłem do tego modelu
+)

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Rafcio5905
PlusManiak
Posty: 55
Rejestracja: 10 mar 2009, o 19:44
Lokalizacja: okolice Mogilna, Kuj.-Pom.

Re: Promocja Wielka Wyprz w Plusie od 16.01.09

Post autor: Rafcio5905 »

janex83 pisze:Rafcio niestety nie moge sie z tobą zgodzic, byc może poczatek tej serii jak i E były z przygodami o tyle teraz telefony z serii N są prawdziwymi kombajnami multimedialnymi
cóż, ja niałem styczność tylko z N73 i N95(ta ostatnia była kolegi, ale często gościła w mojej kieszeni) i na podsyawie tych dwóch modeji wydałem tą opinię...
wg mnie to jedna z większych porażek Nokii
może faktycznie przesadziłem... ale po tych dwóch modelach N-series straciła w moich oczach baardzoo.
Ostatnio zmieniony 17 mar 2009, o 18:29 przez Rafcio5905, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ