Pobieranie pieniędzy

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Hunter
Starszy Plusmaniak
Posty: 186
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 lis 2012, o 17:47

Re: Pobieranie pieniędzy

Post autor: Hunter »

Jrv pisze:Masz nielimitowane sms w plusie. Czyli każdy pierwszy sms dziennie do sieci Plus kosztuje Cię 49gr. Kolejne do końca dnia są bezpłatne.
Nie masz włączonej usługi sms do WSZYSTKICH za 3gr. Włącz ją a pierwszy sms dziennie do Plus będzie za 3gr czyli w sumie miesiąc smsowania w Plus będzie za 5.90zł.
Jvr jak mi się zdaje pisze o włączonych dwóch usługach, dzięki którym - rzeczywiście jest tak jak rozpisał. Proponuję jeszcze raz przeczytać jego posta, lub może ktoś Ci to rozrysuje :)
[center]Moje posty nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska operatora sieci Plus. Zazwyczaj nie odpowiadam na pw.[/center]
PanMartik
PlusManiak
Posty: 105
Rejestracja: 4 sty 2013, o 01:58
Kontakt:

Re: Pobieranie pieniędzy

Post autor: PanMartik »

Hunter pisze:
Jrv pisze:Masz nielimitowane sms w plusie. Czyli każdy pierwszy sms dziennie do sieci Plus kosztuje Cię 49gr. Kolejne do końca dnia są bezpłatne.
Nie masz włączonej usługi sms do WSZYSTKICH za 3gr. Włącz ją a pierwszy sms dziennie do Plus będzie za 3gr czyli w sumie miesiąc smsowania w Plus będzie za 5.90zł.
Jvr jak mi się zdaje pisze o włączonych dwóch usługach, dzięki którym - rzeczywiście jest tak jak rozpisał. Proponuję jeszcze raz przeczytać jego posta, lub może ktoś Ci to rozrysuje :)

Jeśli to było do mnie, to od razu mówię że zasady usługi przeczytałem kilka razy i nie zgodzę się z tym że tylko za pierwszego smsa pobierze te 3 grosze lecz za każdego dla zwykłego klienta ta wypowiedź jest myląca. W wielu przypadkach zostałem wprowadzony w błąd przez konsultanta Plusa i mam dość, zmienię sieć i na tym się skończy.
Odpowiadam tylko na Forum. Nie odpowiadam na PW.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pobieranie pieniędzy

Post autor: sl@w_es »

PanMartik pisze:
sl@w_es pisze:"PanMartik", zapraszam do lektury Regulaminu PlusForum.
Nie należy obrażać innych użytkowników forum.
Tak na marginesie, trochę się dziwię że pozwalacie wprowadzać innych użytkowników w błąd. Jrv doskonale wie, że to co napisał mija się z prawdą i nie będę tego ukrywał. (...)
Masz mgliste pojęcie o funkcji jaką na forum pełni moderator. Z pewnością nie jest to osoba "posiadająca wiedzę absolutną" o procedurach i ofertach obowiązujących w sieci Plus, ale na pewno zawsze ma rację w kwestiach dotyczących funkcjonowania forum.
Co do merytorycznych aspektów wypowiedzi Użytkowników FORUM - jeśli masz wątpliwości do udzielanych odpowiedzi to niestety, ale musisz poczekać na wypowiedź Oficjalnego Specjalisty Plusa (odpowiadają na posty w dni robocze w godzinach 9:00 – 18:00).
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
PanMartik
PlusManiak
Posty: 105
Rejestracja: 4 sty 2013, o 01:58
Kontakt:

Re: Pobieranie pieniędzy

Post autor: PanMartik »

Oczywiście że poczekam, ale jeśli specjaliści stwierdzą, że nie mam racji proszę usunąć moje konto.
Odpowiadam tylko na Forum. Nie odpowiadam na PW.
Awatar użytkownika
Hunter
Starszy Plusmaniak
Posty: 186
Rejestracja: 1 lis 2012, o 17:47

Re: Pobieranie pieniędzy

Post autor: Hunter »

Ten temat stał się jakimś pobojowiskiem, więc postaram się wytłumaczyć o co chodziło Jvr - szczególnie, że coś sobie ubzdurałeś :shock:
Jvr pisze:Masz nielimitowane sms w plusie. Czyli każdy pierwszy sms dziennie do sieci Plus kosztuje Cię 49gr. Kolejne do końca dnia są bezpłatne.
Nie masz włączonej usługi sms do WSZYSTKICH za 3gr. Włącz ją a pierwszy sms dziennie do Plus będzie za 3gr czyli w sumie miesiąc smsowania w Plus będzie za 5.90zł.
Czyli na najprostszą logikę:
Jeśli masz włączone "nielimitowane sms w plusie" (każdy sms do sieci plus 49gr, reszta bezpłatnie), a włączysz "sms do wszystkich za 3gr" (każdy sms płatny 3gr), wtedy łącząc te dwie promocję = sms do plusa za 3gr (co wynika z pakietu "sms do wszystkich za 3gr"), a reszta bezpłatna (co wynika z pakietu "nielimitowane sms w plusie"). Koszt pakietu 5+(0.03*30)zł = 5.90zł

Nikt nikogo nie oszukuje, tylko klienci czytają - i wyciągają po swojemu wnioski :)
[center]Moje posty nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska operatora sieci Plus. Zazwyczaj nie odpowiadam na pw.[/center]
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Pobieranie pieniędzy

Post autor: Jrv »

Dziękuję Hunter za... jak to mówią łopatologię :)
Pisałem już o tym i prosiłem o czytanie ze zrozumieniem.
Starałem się nawet wyjaśnić:
Jrv pisze:
Może jednak wyjaśnię :p Widzisz, że piszę o dwu usługach? Widzisz, że rozmawialiśmy o usłudze Nielimitoanych sms do Plus, która JUŻ jest włączona. Napisałem dalej, żeby włączyć sobie sms do wszystkich po 3g a wtedy tylko za pierwszego sms dziennie będzie pobierane 3gr właśnie.
Ciekawe czy Twój argument trafi to tego jegomości - którego konto jak rozumiem niebawem będzie usunięte :)

@PanMartik - bardzo ładny podpis sobie ostatnio zmieniłeś i od razu taka plama.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
PanMartik
PlusManiak
Posty: 105
Rejestracja: 4 sty 2013, o 01:58
Kontakt:

Re: Pobieranie pieniędzy

Post autor: PanMartik »

Hunter niech Ci będzie że sobie ubzdurałem szanowny panie. I niech dotrze to do waszej świadomości chce aby moje konto na tym forum zostało usunięte.
@Jrv jeśli masz problem z moim opisem to twój problem i się zamknij już. Pociesze cię już niedługo nie zobaczysz mnie tutaj. Skończyłem dyskusję z takim jak ty.
Odpowiadam tylko na Forum. Nie odpowiadam na PW.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pobieranie pieniędzy

Post autor: sl@w_es »

PanMartik pisze:(...) niech dotrze to do waszej świadomości chce aby moje konto na tym forum zostało usunięte. (...)
Niestety, zdaje się, że takie życzenie nie wystarczy - zmuszony jesteś zaangażować się w ten proces osobiście: Jak usunąć swoje konto.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Pobieranie pieniędzy

Post autor: Jrv »

@ PanMartik Skończyłeś dyskusję ponieważ nie masz racji i starasz się krzycząc uzyskać jakąś przewagę? Nie ja jeden już wytknąłem Ci błędy i starałem się poinformować, że zwyczajnie racji nie masz. Może pora to zaakceptować i grzecznie dopytać o ofertę skoro jej nie rozumiesz, co?
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
PanMartik
PlusManiak
Posty: 105
Rejestracja: 4 sty 2013, o 01:58
Kontakt:

Re: Pobieranie pieniędzy

Post autor: PanMartik »

@Jrv skończyłem dyskusję i nie mam zamiaru dłużej kontynuować rozmowy z takimi jak ty. Dla mnie to forum przestaje istnieć.
Odpowiadam tylko na Forum. Nie odpowiadam na PW.
PanMartik
PlusManiak
Posty: 105
Rejestracja: 4 sty 2013, o 01:58
Kontakt:

Re: Pobieranie pieniędzy

Post autor: PanMartik »

Jeśli nie miałem racji wszystkich za wszystko przepraszam a szczególnie Jrv. Wkrótce mnie tu już nie będzie poprosiłem o usunięcie konta. Pozdrawiam.
Odpowiadam tylko na Forum. Nie odpowiadam na PW.
Garjusz
Administrator
Administrator
Posty: 2869
Rejestracja: 5 paź 2007, o 18:42
Lokalizacja: PlusForum
Kontakt:

Re: Pobieranie pieniędzy

Post autor: Garjusz »

A dlaczego taka nerwowa dyskusja ?
Trochę spokojniej Panowie, forum nie po to jest aby się kłócić
PanMartik
PlusManiak
Posty: 105
Rejestracja: 4 sty 2013, o 01:58
Kontakt:

Re: Pobieranie pieniędzy

Post autor: PanMartik »

Garjusz czy moja prośba zostanie spełniona? Na email też wysłałem prośbę o usunięcie konta na tym forum.
Odpowiadam tylko na Forum. Nie odpowiadam na PW.
PanMartik
PlusManiak
Posty: 105
Rejestracja: 4 sty 2013, o 01:58
Kontakt:

Re: Pobieranie pieniędzy

Post autor: PanMartik »

Ostatni raz wypowiem się w tym temacie i może wtedy Hunter i Jrv przeanalizuja swoją wersję.
Biorąc pod uwagę iż użytkownik ma aktywną usługę nielimitowane sms do Plusa gdzie raz dziennie pobiera 0.49 groszy to jaki sens jest w aktywacji nielimitowanych do wszystkich sieci za 3 grosze? Z tego co rozumiem koleżanka pisze dużo do plus więc chyba lepiej jej będzie aktywowac tylko nielimitowane do plusa. Wg mnie będzie jej pobierać dwa razy opłatę 10zł na miesiąc za nielimitowane do plusa i 5 złotych za nielimitowane do wszystkich czyli straci 5 złotych. Czy w tej sprawie może wypowiedzieć się Specjalista Plusa?
Odpowiadam tylko na Forum. Nie odpowiadam na PW.
Garjusz
Administrator
Administrator
Posty: 2869
Rejestracja: 5 paź 2007, o 18:42
Lokalizacja: PlusForum
Kontakt:

Re: Pobieranie pieniędzy

Post autor: Garjusz »

Konta nie skasowałem,
chciałbym dowiedzieć się jak z tym jest faktycznie :-)

Regulamin promocji „Nielimmitowane SMSy w Plusie”

Zasady rozliczania Usługi:
13. W przypadku, gdy Abonnent ma aktywną usługęu „Nielimitowwane SMSy do wszystkich sieci za 3 grosze” w momencie wysłania wiadomości tekstowej do sieci Plus, wiadomość tekstowa zostanie rozliczona w ramach usługi "Nielimitowwane SMSy w Plusie”.
Regulamin „Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 3 grosze

Zasady rozliczania Usługi:
15. W przypadku, gdy Abonent ma aktywną usługę „Nielimitowane SMSy w Plusie” i usługę „Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 3 grosze”, w momencie wysłania pierwszej wiadomości tekstowej do sieci Plus, wiadomość tekstowa zostanie rozliczona w ramach usługi „Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 3 grosze” wszystkie kolejne wiadomości SMS do wszystkich sieci są rozliczane w ramach usługi „Nielimitowane SMSy w Plusie”.
Zablokowany