Pobieranie pieniędzy

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
czarnulka333
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 24 sty 2013, o 18:01

Pobieranie pieniędzy

Post autor: czarnulka333 »

Mam wykupiony pakiet smsów do wszystkich sieci za 5 zł miesięcznie i gdy wysyłam smsa do innej sieci powinno pobierać mi za niego 3 gr. I raz faktycznie pobiera mi te 3 gr niekiedy ponad 20 gr, dlaczego ? Drugie moje pytanie czy w mixie smsy do plusa są za darmo czy ile w końcu kosztują??? Gdy pisze z numerem z plusa to raz pobiera mi kasę innym razem nie, dziwne to wszystko... O co z tym chodzi?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Pobieranie pieniędzy

Post autor: Joanna_Plus »

czarnulka333,

z tego co napisałaś wnioskuję, że posiadasz taryfę Mix VI. Ponad 20 gr nie może pobierać za 1 wiadomość, ponieważ nie ma tam nawet takiego cennika.

Pamiętaj jednak, że SMS jest rozliczany za każde 160 znaków, a dłuższe wiadomości są dzielone.

A sprawdź proszę kodem *136# jakie masz aktywne promocje na swoim numerze.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
czarnulka333
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 24 sty 2013, o 18:01

Re: Pobieranie pieniędzy

Post autor: czarnulka333 »

Moje aktywne usługi to: Nielimitowane Sms-y w Plusie, 39 gr za rozmowę w Plusie.
Te nielimitowane Sms-y w plusie oznacza, że mam je tylko do Plusa?? w smsie pisało że do wszstytkich sieci .. Pobierane mam co miesiąc 5 zł i w smsie który wtedy przychodzi napisane jest że za każdy kolejny sms do innej sieci będzie pobierane 3 gr, dotyczy to też Pleya? ...

Interesuje mnie:
-darmowe smsy w Plusie, jakim kodem można to włączyć (żeby opłata była pobierana raz w miesiącu i już nie przy każdym kolejnym smsie) i osobno te smsy do wszystkich sieci, ponieważ bardzo dużo pisze do Plusa jeśli ten pakiet za 5 zł obejmuje też plusa to nie opłaci mi się płacić do plusa po 3 gr za każdego smsa..
-wyłączenie rozmowy do plusa za 39 gr. (jakim kodem można to wyłączyć)

Pozdrawiam i czekam na poradę.
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Pobieranie pieniędzy

Post autor: Jrv »

Masz nielimitowane sms w plusie. Czyli każdy pierwszy sms dziennie do sieci Plus kosztuje Cię 49gr. Kolejne do końca dnia są bezpłatne.
Nie masz włączonej usługi sms do WSZYSTKICH za 3gr. Włącz ją a pierwszy sms dziennie do Plus będzie za 3gr czyli w sumie miesiąc smsowania w Plus będzie za 5.90zł.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
PanMartik
PlusManiak
Posty: 105
Rejestracja: 4 sty 2013, o 01:58
Kontakt:

Re: Pobieranie pieniędzy

Post autor: PanMartik »

Jrv pisze:Masz nielimitowane sms w plusie. Czyli każdy pierwszy sms dziennie do sieci Plus kosztuje Cię 49gr. Kolejne do końca dnia są bezpłatne.
Nie masz włączonej usługi sms do WSZYSTKICH za 3gr. Włącz ją a pierwszy sms dziennie do Plus będzie za 3gr czyli w sumie miesiąc smsowania w Plus będzie za 5.90zł.

Bardzo proszę nie wprowadzaj w błąd, bo nie do końca jest tak jak piszesz. Sam mam MixPlusa VI i włączoną usługę "Nielimitowane smsy do wszystkich sieci za 3 grosze i nie jest tak jak piszesz, że PIERWSZY sms dziennie do Plusa kosztuje 3 grosze bo akurat w moim przypadku za KAŻDY sms pobiera mi 3 grosze. Być może nie do końca zrozumiałeś zasady promocji.
Odpowiadam tylko na Forum. Nie odpowiadam na PW.
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Pobieranie pieniędzy

Post autor: Jrv »

PanMartik pisze:
Jrv pisze:Masz nielimitowane sms w plusie. Czyli każdy pierwszy sms dziennie do sieci Plus kosztuje Cię 49gr. Kolejne do końca dnia są bezpłatne.
Nie masz włączonej usługi sms do WSZYSTKICH za 3gr. Włącz ją a pierwszy sms dziennie do Plus będzie za 3gr czyli w sumie miesiąc smsowania w Plus będzie za 5.90zł.

Bardzo proszę nie wprowadzaj w błąd, bo nie do końca jest tak jak piszesz. Sam mam MixPlusa VI i włączoną usługę "Nielimitowane smsy do wszystkich sieci za 3 grosze i nie jest tak jak piszesz, że PIERWSZY sms dziennie do Plusa kosztuje 3 grosze bo akurat w moim przypadku za KAŻDY sms pobiera mi 3 grosze. Być może nie do końca zrozumiałeś zasady promocji.
:) Śmieszne :D
Nie wprowadzaj siebie w błąd i czytaj ze zrozumieniem. Myślę, że doskonale znam zasady promocji jakie obowiązują w Plusie.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
PanMartik
PlusManiak
Posty: 105
Rejestracja: 4 sty 2013, o 01:58
Kontakt:

Re: Pobieranie pieniędzy

Post autor: PanMartik »

Jrv jakbyś znał oferty nie pisałbyś bzdur! Ja w Plusie jestem już 6 lat i dokładnie czytam wszystko co może mnie zainteresować, a ty jesteś do niczego. Wielki pracownik Plusa co wprowadza w błąd! Jeśli wszyscy są tacy jak ty to dziękuję za taką sieć!
Odpowiadam tylko na Forum. Nie odpowiadam na PW.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pobieranie pieniędzy

Post autor: sl@w_es »

"PanMartik", zapraszam do lektury Regulaminu PlusForum.
Nie należy obrażać innych użytkowników forum.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Pobieranie pieniędzy

Post autor: Jrv »

@PanMartik - wiesz prowadziłem już tutaj podobną rozmowę i okazało się, że mam rację. W tym przypadku również ją mam więc skończ z rzucaniem gromów i insynuacji co do moich kompetencji.
Jeżeli czegoś nie rozumiesz to grzecznie zapytaj. Albo skoro tak wszystko uważnie śledzisz to poczytaj regulaminy wspominanych przeze mnie usług a dowiesz się w jak wielkim błędzie jesteś - możesz również czytać forum gdzie w co najmniej trzech różnych miejscach to opisałem.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
PanMartik
PlusManiak
Posty: 105
Rejestracja: 4 sty 2013, o 01:58
Kontakt:

Re: Pobieranie pieniędzy

Post autor: PanMartik »

sl@w_es pisze:"PanMartik", zapraszam do lektury Regulaminu PlusForum.
Nie należy obrażać innych użytkowników forum.
A czy ja tu kogoś obrażam? stwierdzam fakt, że JRV nie do końca rozumie ofertę to jest obrażanie?
Odpowiadam tylko na Forum. Nie odpowiadam na PW.
PanMartik
PlusManiak
Posty: 105
Rejestracja: 4 sty 2013, o 01:58
Kontakt:

Re: Pobieranie pieniędzy

Post autor: PanMartik »

Jrv pisze:@PanMartik - wiesz prowadziłem już tutaj podobną rozmowę i okazało się, że mam rację. W tym przypadku również ją mam więc skończ z rzucaniem gromów i insynuacji co do moich kompetencji.
Jeżeli czegoś nie rozumiesz to grzecznie zapytaj. Albo skoro tak wszystko uważnie śledzisz to poczytaj regulaminy wspominanych przeze mnie usług a dowiesz się w jak wielkim błędzie jesteś - możesz również czytać forum gdzie w co najmniej trzech różnych miejscach to opisałem.

Wybacz, ale korzystam z tej usługi i doskonale wiem jak ona działa i w tym konkretnym przypadku NIE MASZ RACJI! Nie wmówisz mi, że nie pobiera tych 3 groszy za każdy sms, bo doskonale wiem ŻE POBIERA! Jakbym nie korzystał nie upierał bym się i nic nie insynuuje tylko piszę tak jakie są fakty. Napisałeś powyżej że "pobiera 3 grosze dziennie za sms do plusa" nie prawda! pobiera za każdą wiadomość a nie 3 grosze dziennie! to nie są nielimitowane smsy do plusa gdzie raz dziennie pobiera te 49 groszy tylko nielimitowane smsy do wszystkich sieci za 3 grosze (trzy grosze za KAŻDĄ WIADOMOŚĆ) i będę się przy tym upierał bo z tego korzystam a jeśli nie rozumiesz oferty to ją przeczytaj kilka razy.
Odpowiadam tylko na Forum. Nie odpowiadam na PW.
PanMartik
PlusManiak
Posty: 105
Rejestracja: 4 sty 2013, o 01:58
Kontakt:

Re: Pobieranie pieniędzy

Post autor: PanMartik »

Jrv pisze:Masz nielimitowane sms w plusie. Czyli każdy pierwszy sms dziennie do sieci Plus kosztuje Cię 49gr. Kolejne do końca dnia są bezpłatne.
Nie masz włączonej usługi sms do WSZYSTKICH za 3gr. Włącz ją a pierwszy sms dziennie do Plus będzie za 3gr czyli w sumie miesiąc smsowania w Plus będzie za 5.90zł.
Jrv proszę tu masz ten wpis. pierwszy sms dziennie do Plus będzie za 3gr czyli co wyślę jedną wiadomość rano, za którą wg Ciebie pobierze 3 grosze i do końca dnia będę mógł pisać z wszystkimi sieciami bez żadnej opłaty? wiesz dobrze że to nie prawda.
Odpowiadam tylko na Forum. Nie odpowiadam na PW.
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Pobieranie pieniędzy

Post autor: Jrv »

I widzisz bijesz pianę, unosisz się, krzyczysz i obrażasz mnie - zarzucając mi brak kompetencji.
Przeczytaj moją wypowiedź - tak jak wcześniej sugerowałem. Teraz jeszcze raz ją przeczytaj ze zrozumieniem.

Proszę przytoczę Ci ją:
Jrv pisze:Masz nielimitowane sms w plusie. Czyli każdy pierwszy sms dziennie do sieci Plus kosztuje Cię 49gr. Kolejne do końca dnia są bezpłatne.
Nie masz włączonej usługi sms do WSZYSTKICH za 3gr. Włącz ją a pierwszy sms dziennie do Plus będzie za 3gr czyli w sumie miesiąc smsowania w Plus będzie za 5.90zł.

To tylko moja wypowiedź poczytaj jeszcze post do którego się odnosiła. Wróć do mojej...

Może jednak wyjaśnię :p Widzisz, że piszę o dwu usługach? Widzisz, że rozmawialiśmy o usłudze Nielimitoanych sms do Plus, która JUŻ jest włączona. Napisałem dalej, żeby włączyć sobie sms do wszystkich po 3g a wtedy tylko za pierwszego sms dziennie będzie pobierane 3gr właśnie.

A teraz czekam na jakieś ładne przeprosiny - krzyczeć i podważać moją wiedzę potrafiłeś to i to Ci się uda.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
PanMartik
PlusManiak
Posty: 105
Rejestracja: 4 sty 2013, o 01:58
Kontakt:

Re: Pobieranie pieniędzy

Post autor: PanMartik »

sl@w_es pisze:"PanMartik", zapraszam do lektury Regulaminu PlusForum.
Nie należy obrażać innych użytkowników forum.
Tak na marginesie, trochę się dziwię że pozwalacie wprowadzać innych użytkowników w błąd. Jrv doskonale wie, że to co napisał mija się z prawdą i nie będę tego ukrywał. Jeśli wyrażanie własnego zdania nawet w taki sposób jak ja to napisałem jest dla was obrażaniem to pozostaje tylko się uśmiechnąć i powiedzieć "good bye Plus" i pożegnać się z siecią. Ale was to nie interesuje, że ktoś za te usługi czy pakiety musi zapłacić, a to że wyda 5 złotych i straci to już inna sprawa. Pełen podziw.
Odpowiadam tylko na Forum. Nie odpowiadam na PW.
PanMartik
PlusManiak
Posty: 105
Rejestracja: 4 sty 2013, o 01:58
Kontakt:

Re: Pobieranie pieniędzy

Post autor: PanMartik »

Jrv pisze:I widzisz bijesz pianę, unosisz się, krzyczysz i obrażasz mnie - zarzucając mi brak kompetencji.
Przeczytaj moją wypowiedź - tak jak wcześniej sugerowałem. Teraz jeszcze raz ją przeczytaj ze zrozumieniem.

Proszę przytoczę Ci ją:
Jrv pisze:Masz nielimitowane sms w plusie. Czyli każdy pierwszy sms dziennie do sieci Plus kosztuje Cię 49gr. Kolejne do końca dnia są bezpłatne.
Nie masz włączonej usługi sms do WSZYSTKICH za 3gr. Włącz ją a pierwszy sms dziennie do Plus będzie za 3gr czyli w sumie miesiąc smsowania w Plus będzie za 5.90zł.

To tylko moja wypowiedź poczytaj jeszcze post do którego się odnosiła. Wróć do mojej...

Może jednak wyjaśnię :p Widzisz, że piszę o dwu usługach? Widzisz, że rozmawialiśmy o usłudze Nielimitoanych sms do Plus, która JUŻ jest włączona. Napisałem dalej, żeby włączyć sobie sms do wszystkich po 3g a wtedy tylko za pierwszego sms dziennie będzie pobierane 3gr właśnie.

A teraz czekam na jakieś ładne przeprosiny - krzyczeć i podważać moją wiedzę potrafiłeś to i to Ci się uda.

Ja mam przepraszać za to co dalej piszesz źle? to chyba nie tędy droga. Zobacz co piszesz źle wtedy pogadamy napisałeś "tylko za pierwszego smsa" czyli można zrozumieć, że tylko pierwszy sms kosztuje 3 grosze a nie każdy sms i gdybym nie korzystał z tej usługi było by ok ale tak się składa że korzystam. Powtórzę, że z usługi "Nielimitowane smsy do wszystkich sieci po 3 grosze korzystam od dawna" na szczęście już niedługo. Nie zamierzam dłuzej korzystać z tej sieci, nawet gdybym miał zapłacić karę za zerwanie umowy.
Odpowiadam tylko na Forum. Nie odpowiadam na PW.
Zablokowany