Dostępność telefonów,magazyny.

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
adek99982
Nowy
Posty: 9
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 23 sty 2013, o 14:25

Dostępność telefonów,magazyny.

Post autor: adek99982 »

Witam , jutro chciałbym sie wybrac do najbliższego mi salonu plus i przedłuzyc umowe ale nie wiem czy mają ten telefon ktory mnie interesuje i teraz nasuwa mi sie pytanie czy moge sie jakoś dowiedziec czy mają go u siebie ? czy moga go zmówić jesli jest na magazynach ? i czy telefony ogłoszone na stronie www.plus.pl mogą byc sugerowanym stanem telefonów w magazynach ? Telefon jaki mnie interesuje to Nokia Lumia 610 a najblizszy mi salon w Kazimierzy Wielkiej :)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
carloss23
PlusManiak
Posty: 73
Rejestracja: 3 sty 2013, o 19:22
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Dostępność telefonów,magazyny.

Post autor: carloss23 »

Kolego na twoim miejscu bym zadzwonił do twojego salonu i się dowiedział czy mają go na stanie, jeżeli nie to na pewno ci go sprowadzą jeżeli będzie na magazynie centralnym bo jak mówią : Klient nasz Pan... haha...

Dane twojego salonu :

Ulica: Armii Krajowej 3
28-500, Kazimierza Wielka
Tel. 41 / 352 20 24
województwo świętokrzyskie
adek99982
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 23 sty 2013, o 14:25

Re: Dostępność telefonów,magazyny.

Post autor: adek99982 »

No tak dzieki ale myslałem ze może konsultanci maja jakies informacje na temat magazynow :)

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Dostępność telefonów,magazyny.

Post autor: Joanna_Plus »

adek99982,

niestety nie posiadamy wglądu w stany magazynowe poszczególnych punktów. Informacje które znajdują się na stronie i w regulaminach, dotyczą aparatów, które są udostępniane przy danej odsłonie promocji, a to czy są w posiadaniu poszczególnych kanałów sprzedaży to już jest uzależnione od ich zapasów w magazynach.

Tak jak radził carloss23, najlepiej zadzwonić i zapytać czy posiadają dany model, żeby się ewentualnie niepotrzebnie nie fatygować.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ