Promocje i Usługi dla obecnych klientów MIXPLUS VI

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
PanMartik
PlusManiak
Posty: 105
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 4 sty 2013, o 01:58
Kontakt:

Promocje i Usługi dla obecnych klientów MIXPLUS VI

Post autor: PanMartik »

Jestem klientem sieci Plus od 6 lat, skorzystałem z konwersji z Simplus na MixPlus 6 no i teraz okazało się, że nie ma w tej taryfie żadnych ciekawych promocji/ofert dla stałych klientów sieci. Czy ktoś może w końcu przedstawić wszystkie promocje i oferty dla OBECNYCH klientów sieci które obniżają ceny korzystania z telefonu???????

Tylko proszę mi nie pisać, że gdzieś na innej stronie jest jakaś tam oferta, proszę nie podawać linków przekierowujących na jakieś inne strony gdzie tak naprawdę nie ma nic konkretnego. Czasami mam wrażenie jakby ktoś nie potrafił nawet redagować strony Plusa. Nawet wybierając BOK w telefonie *110# nie ma żadnych ciekawych ofert (opłacalnych dla stałych klientów ofert). Moje aktywne promocje to : 39 groszy za rozmowę w Plusie, Pakiet internetowy 9 non stop, SMSy do wszystkich sieci za 3 grosze, Mix 39 gr, Promocje z pakietem kwotowym. czy odczuwam mniejsze koszty użytkowania telefonu? absolutnie nie. A podobno na umowie jest taniej..no to MixPlus też działa na zasadzie umowy więc powinny być ciekawsze oferty.

Czy ktoś może w końcu jasno i konkretnie przedstawić wszystkie oferty/promocje/usługi dla STAŁYCH KLIENTÓW MixPlus VI????
Odpowiadam tylko na Forum. Nie odpowiadam na PW.
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Promocje i Usługi dla obecnych klientów MIXPLUS VI

Post autor: Jrv »

Nie jesteś stałym klientem tylko nowym. Dokonałeś konwersji, podpisałeś umowę aktywacyjną mixa.

Dlaczego nie chcesz linku skoro oferta jest ujęta w jednym miejscu:
http://www.plus.pl/indywidualna/MixPlus ... niKlienci/

Do tego jeszcze Tanie popołudnia i weekendy, które występują w każdym mixie.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
PanMartik
PlusManiak
Posty: 105
Rejestracja: 4 sty 2013, o 01:58
Kontakt:

Re: Promocje i Usługi dla obecnych klientów MIXPLUS VI

Post autor: PanMartik »

Jrv pisze:Nie jesteś stałym klientem tylko nowym. Dokonałeś konwersji, podpisałeś umowę aktywacyjną mixa.

Dlaczego nie chcesz linku skoro oferta jest ujęta w jednym miejscu:
http://www.plus.pl/indywidualna/MixPlus ... niKlienci/

Do tego jeszcze Tanie popołudnia i weekendy, które występują w każdym mixie.

Pytasz dlaczego nie chce linku? Bo nie chcę, żeby ktoś "gonił" mnie po wszystkich możliwych stronach żeby tylko zbyć i nie udzielić wyczerpującej informacji (czego często brakuje na stronach polecanych przez niektórych z Was konsultantów).

Druga sprawa, proszę żeby Plus nie traktował mnie jak nowego klienta, ponieważ korzystam z sieci już od 6 lat to zobowiązuje. Podpisałem umowę, ze względu na usługi, ofertę Plusa (w latach 2006/2008 miałem MixPlus III to była zupełnie inna taryfa, doskonale zdaję sobie z tego sprawę, lecz usług było więcej, bardziej konkretnych niż teraz).

Trochę więcej oczekuję od sieci..
Odpowiadam tylko na Forum. Nie odpowiadam na PW.
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Re: Promocje i Usługi dla obecnych klientów MIXPLUS VI

Post autor: szewol »

PanMartik pisze:Druga sprawa, proszę żeby Plus nie traktował mnie jak nowego klienta, ponieważ korzystam z sieci już od 6 lat to zobowiązuje.
Ja nie wiem skąd u większości przekonanie, że staż w sieci = operator ma Was całować po rękach, że raczycie zostać ;). Oferty są dla nowych klientów, tych przedłużających umowę (czasami z dodatkami za staż) i tych wysyłających wypowiedzenie. Nie ma promocji za ilość lat w sieci u operatora. :shock:
PanMartik
PlusManiak
Posty: 105
Rejestracja: 4 sty 2013, o 01:58
Kontakt:

Re: Promocje i Usługi dla obecnych klientów MIXPLUS VI

Post autor: PanMartik »

Wniosek z tego taki, że stały klient nic nie znaczy. Dobrze, że przynajmniej tego nikt nie ukrywa. A co do ofert... jeśli już promocja czy ciekawa oferta to spodziewałbym się, że dla wszystkich, a nie dla wybranych.
Odpowiadam tylko na Forum. Nie odpowiadam na PW.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Promocje i Usługi dla obecnych klientów MIXPLUS VI

Post autor: Joanna_Plus »

W taryfie Plus Mix VI można skorzystać z następujących promocji:

- Nielimitowane rozmowy z 5 wybranymi numerami w Plusie i na stacjonarne;
- Nielimitowane SMS-y w Plusie;
- Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci za 3 grosze;
- Nielimitowane rozmowy w Plusie;
- Stała opłata na rozmowę;
- 600 SMS-ów do Plus;
- Pakiety internetowe;
- Tanie popołudnia i weekendy;
+ usług No Limit.

PanMartik, które z powyższych usług najbardziej by Cię interesowały, to je bliżej opiszę.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
PanMartik
PlusManiak
Posty: 105
Rejestracja: 4 sty 2013, o 01:58
Kontakt:

Re: Promocje i Usługi dla obecnych klientów MIXPLUS VI

Post autor: PanMartik »

Pani Joanno kilka z tych promocji mam aktywne. Jednak najlepiej było w taryfie Mix 4 fakt faktem. Brak bliskiego numeru i darmowych numerów w połączeniu z sms (tych za 10zł)
Odpowiadam tylko na Forum. Nie odpowiadam na PW.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Promocje i Usługi dla obecnych klientów MIXPLUS VI

Post autor: Joanna_Plus »

PanMartik,

a masz na myśli taryfę Mix IV i usługę Bezlik do 5–ciu Wybranych Numerów?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
PanMartik
PlusManiak
Posty: 105
Rejestracja: 4 sty 2013, o 01:58
Kontakt:

Re: Promocje i Usługi dla obecnych klientów MIXPLUS VI

Post autor: PanMartik »

Pani Joanno bardziej Mix Plus 4 i usługa Darmowy Numer i SMS za 10 złotych. To był tylko jeden numer, ale często korzystałem z tego - teraz w ogóle.
Odpowiadam tylko na Forum. Nie odpowiadam na PW.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Promocje i Usługi dla obecnych klientów MIXPLUS VI

Post autor: Joanna_Plus »

PanMartik,

oj dawno, dawno ta usługa była. Najpierw w Mix III, później przez chwilę w Mix IV…. Ale dla większości osób 1 numer, to za mało było…
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
PanMartik
PlusManiak
Posty: 105
Rejestracja: 4 sty 2013, o 01:58
Kontakt:

Re: Promocje i Usługi dla obecnych klientów MIXPLUS VI

Post autor: PanMartik »

Pani Joanno dawno to było fakt jednak dla mnie wystarczył jeden Darmowy numer plus sms za 10 złotych do tego rozmowy co dzień lub popołudnia i weekendy i to wystarczyło. Skromnie ale było. Teraz usług jest więcej, przez co nie wiadomo jak ustawić własne usługi tak aby było tanio.
Odpowiadam tylko na Forum. Nie odpowiadam na PW.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Promocje i Usługi dla obecnych klientów MIXPLUS VI

Post autor: Joanna_Plus »

PanMartik,

każda nowa odsłona taryfy zazwyczaj zmienia i cennik podstawowy i usługi dzięki którym można obniżyć koszty użytkowania numerów. Myślę, że gdybyśmy zostawili tylko popołudnia i weekendy + usługę darmowego numeru, oferta byłaby mało konkurencyjna w stosunku do tego co oferuje rynek. Stąd ta różnorodność oferty.
W tej chwili mamy za 10 zł nie jeden numer a 5. Nie tylko do Plusa a i na numery stacjonarne. Jest usługa obniżająca koszty SMS-ów i w sieci i poza nią. Pakiet popołudnia i weekendy nadal funkcjonuje, bo doskonale sprawdzał się przez te kilka lat.

A jeżeli pojawiają się problem z doborem usług, to chętnie po przedstawieniu swoich potrzeb, coś doradzimy ;-).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
PanMartik
PlusManiak
Posty: 105
Rejestracja: 4 sty 2013, o 01:58
Kontakt:

Re: Promocje i Usługi dla obecnych klientów MIXPLUS VI

Post autor: PanMartik »

Pani Joanno jeśli chodzi o mnie to mało dzwonię, więcej pisze to tak w skrócie. Jak dla mnie dobra oferta są nielimitowane sms do wszystkich sieci po 3 grosze, natomiast bardzo często korzystałem z darmowego numeru w ramach którego były rozmowy i sms a to tylko dlatego że nie musiałem aktywowac niczego więcej. Zgodzę się że jeden darmowy numer to zbyt mało ale np trzy numery.. Brak jak dla mnie pakietu podobnego do play (100 minut play i stacjonarne) dostępne od momentu aktywacji do czasu wykorzystania bez ograniczeń (w tym przypadku może sprawdzała by się usługa Co Dzień). No i darmowa poczta głosowa by była dobrym rozwiązaniem bo jak na razie gdy ktoś zostawi wiadomość to oddzwania jak dla mnie to denerwujące.
Odpowiadam tylko na Forum. Nie odpowiadam na PW.
PanMartik
PlusManiak
Posty: 105
Rejestracja: 4 sty 2013, o 01:58
Kontakt:

Re: Promocje i Usługi dla obecnych klientów MIXPLUS VI

Post autor: PanMartik »

Poza tym dobrym rozwiązaniem są usługi: stała opłata za rozmowę, pakiety internetowe non stop to na pewno warte uwagi. Z no limit nie zamierzam korzystać- 5 dni za 15 złotych tak to chyba jest to drogo. Więc jak już bym miał ustawiać własną taryfę z dostępnych usług wybrał bym na pewno: nielimitowane sms do wszystkich, stała opłata za rozmowę, pakiet internet non stop 9 lub wyższy i to na tyle. Reszta nie wzbudza mojej uwagi.
Odpowiadam tylko na Forum. Nie odpowiadam na PW.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Promocje i Usługi dla obecnych klientów MIXPLUS VI

Post autor: Joanna_Plus »

PanMartik,

czyli jednak udało się coś wybrać dla siebie ;-) .
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ