Kody

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
PanMartik
PlusManiak
Posty: 105
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 4 sty 2013, o 01:58
Kontakt:

Re: Kody

Post autor: PanMartik »

Pani Joanno dziękuję za wytłumaczenie. Wychodzi na to, że przy dwóch aktywnych promocjach jest to korzystne. Lepiej płacić 3 grosze niż 19 groszy.
Odpowiadam tylko na Forum. Nie odpowiadam na PW.
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Kody

Post autor: Jrv »

Tym bardziej, że koszt sms do plus zamknie się w kwocie 5.90 czyli mniej jak pakiet 600sms - ale co ja tam wiem ;p
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
BladePL
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 8 sty 2013, o 15:42

Re: Kody

Post autor: BladePL »

Joanna_Plus pisze:Przy aktywnych dwóch promocjach Nielimitowane SMS-y w Plusie i Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci za 3 grosze, dzienny koszt wysłania wiadomości do Plusa będzie wynosił 3 gr, do innych sieci 3 gr za wiadomość (każdą).
Czyli mając aktywne 2 promocje, pisząc do Plusa płacę tylko 3gr za pierwszego smsa w ciągu danego dnia a nie 39gr/dzień lub 3gr za każdego smsa???
Czytając regulamin "nielimitowane w plusie" i "Nielimitowane do wszystkich za 3gr" wywnioskowałem - że płacę 3gr za każdy sms bez znaczenia czy to PLUS czy inna sieć.
Zasady rozliczania usługi:
8. W przypadku gdy Abonent ma jednocześnie aktywną Promocję „Nielimitowane SMSy w Plusie” wiadomości rozliczane są w ramach Promocji „SMSy do wszystkich za 3 gr”.
Jeśli rzeczywiście tak jest, to promocja bardzo zacna :).

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ