Prawda o Mix Plusie.

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
wiki7106
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 2 sty 2013, o 16:37
Lokalizacja: Poddębice, Łódź

Prawda o Mix Plusie.

Post autor: wiki7106 »

Czy to prawda, że po podpisaniu umowy w Mix Plusie np. na 24 zasilenia po 30 zł, to 20 zł zabiera Plus i zostaje nam tylko 10 zł na wykorzystanie lub np. gdy mamy umowę na doładowania po 40 zł to zostaje nam 20 zł, a drugie 20 zł pobiera Plus itd.?
Czy tak naprawdę jest?
Pytam, bo zamierzałem podpisać umowę w Mix Plusie jednak jeżeli coś takiego ma miejsce to dziękuję bardzo.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Prawda o Mix Plusie.

Post autor: sl@w_es »

Trochę prawdy jest w tym co napisałeś, ale kasa nie jest pobierana ot tak sobie i za nic. Plus, pobierając 20 zł daje w zamian pakiet 70 min. do wszystkich sieci (przy doładowaniu po 30 zł). Im kwota doładowań wynikająca z umowy jest wyższa tym minut jest więcej, a stawka za minutę połączenia w pakiecie i poza nim maleje. Wzrasta tylko kwota opłaty za pakiet. Szczegółowo jest to wyjaśnione na stronie http://www.plus.pl/indywidualna/MixPlus ... artfonowa/. Warto zajrzeć także do Regulaminu promocji do którego link podany jest u dołu w/w strony.

Oferta z pakietem minut nie jest jedyną ofertą Plus Mix; więcej informacji znajdziesz na stronie: http://www.plus.pl/indywidualna/MixPlus ... Smartfony/
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
justy
Prawie PlusManiak
Posty: 48
Rejestracja: 18 sty 2013, o 20:29

Re: Prawda o Mix Plusie.

Post autor: justy »

Jednym słowem to jest popieprzone, polowe doładowania zostaje zabrane. Czy wykorzystasz czy nie i tak przepadnie.

Chce mieć możliwość wyboru czy wykorzystam doładowanie na rozmowy, smsy czy internet.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Prawda o Mix Plusie.

Post autor: Joanna_Plus »

Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
justy
Prawie PlusManiak
Posty: 48
Rejestracja: 18 sty 2013, o 20:29

Re: Prawda o Mix Plusie.

Post autor: justy »

Kilka dni temu zakończyłem wszystkie zasilenia i chciałem przenieść numer na siebie, czyli przejść na kartę potem zawrzeć nowa umowę ale powstrzymałem się bo nowa oferta z minutami jest do ...
Chyba pozostaje mi tylko przejść do konkurencyjnej sieci ?
martynaaaxddd
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 lut 2013, o 01:02

Re: Prawda o Mix Plusie.

Post autor: martynaaaxddd »

Ja dziś podpisałam umowę na 24 doładowania po 50, pewna, że ten pakiet będzie można wyłączyć bądź wymienić na sms-y. Mam doładowania za 50 zł a pakiet zżera mi 26, a najlepsze jest to, że praktycznie w ogóle nie dzwonie :D.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Prawda o Mix Plusie.

Post autor: Joanna_Plus »

martynaaaxddd,

takie informacje zawiera regulamin promocji, który podpisujesz. W tym przypadku § 4, punkt 3: http://www.plus.pl/indywidualna/MixPlus ... ie_Mix.pdf.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ