nie moge pobierac z muzodajni

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
zawijaczszos
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 25 sty 2009, o 14:22
Lokalizacja: Borkowo

nie moge pobierac z muzodajni

Post autor: zawijaczszos »

Mam problem. Mam nokie n73 w mix4. Gdy wchodze na muzodajnie by pobrac muzyke wyskakuje mi ze nie znaleziono utworow na ten tel. Czy to normalne?
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Post autor: ManMoon »

oczyść cookies - ciasteczka, zaloguj się ponownie i napisz czy Ci chodzi :-)
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2012, o 11:41 przez ManMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
marcingrz
PlusManiak
Posty: 59
Rejestracja: 12 lis 2008, o 12:05

Post autor: marcingrz »

oczywiście masz utworzone konto i jesteś zalogowany?
Pracownik Plusa
zawijaczszos
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 25 sty 2009, o 14:22
Lokalizacja: Borkowo

Post autor: zawijaczszos »

nie mam konta na muzodajni. zaraz sprubuje
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Post autor: ManMoon »

jak nie masz konto to jedynie mozesz je utworzyc i tam pobrac pare piosenek, a jak chcesz wiecej to musisz kupic mix plusa z music packiem :-)
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2012, o 11:37 przez ManMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: pasqal »

no i oczywiście musisz mieć wykupiony abonament na dostęp do Muzodajni :-) przy okazji: czy w zwykłym Mixie można sobie załatwić dostęp do Muzodajnii bez MusicPacka? Z ulotki wynikałoby, że tak (mix i abo), ale czy tak jest w rzeczywistości?
And remember: respect is everything…
zawijaczszos
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 25 sty 2009, o 14:22
Lokalizacja: Borkowo

Post autor: zawijaczszos »

ja mam music packa 25. z tego co mi wiadomo to ze zwyklego mixa chyba mozna chyba pobierac utwory za pieniadze.

a wracajac do tematu to czy przez opere min moge pobierac z muzodajni? bo kozystajac z internetu w tel kozystam z pakietu internetu gprs i programu opera mini. a podczas pobierania jest chyba potrzebne polaczenie wap.
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: pasqal »

obawiam się, że przez Operę to nie da rady - korzysta ona bowiem z serwerów proxy, które uniemożliwiają nawet zwykłe przeglądanie strony Plus.pl (przynajmniej mi). Jeśli ktoś zna może sposób, jak obejść tę niedogodność, to chętnie się z nią zapoznam :-)
And remember: respect is everything…
zawijaczszos
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 25 sty 2009, o 14:22
Lokalizacja: Borkowo

Post autor: zawijaczszos »

to lipa troche bo pewnie polaczenie wap do momentu pobierana piosenki bedzie bulilo pieniadze z konta bo transfer pobierania piosenek poonac darmowy jest
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: pasqal »

ale to pewnie w ramach połączenia za pomocą APN wap.plus.pl - Opera idzie nieco dookoła, w związku z czym wykrywany jest ruch poza portalem Plus.pl i dlatego ciągnie transfer poza promocją.
And remember: respect is everything…
zawijaczszos
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 25 sty 2009, o 14:22
Lokalizacja: Borkowo

Post autor: zawijaczszos »

Kiedys mozna bylo wchodzic na strony plusa przez wap za darmo to byl adres chyba wap.plus.pl czy cos podobnego, ale to chyba na prube bylo jakis rok temu. Teraz pewnie normalnie pobieraja pieniadze jak za inne polaczenia wap.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

zawijaczszos pisze:Kiedys mozna bylo wchodzic na strony plusa przez wap za darmo to byl adres chyba wap.plus.pl czy cos podobnego, ale to chyba na prube bylo jakis rok temu. Teraz pewnie normalnie pobieraja pieniadze jak za inne polaczenia wap.
Nadal jest za darmo. Trzeba sie tylko łączyć przez APN wap_gprs.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
zawijaczszos
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 25 sty 2009, o 14:22
Lokalizacja: Borkowo

Post autor: zawijaczszos »

nio tylko jak ja sie zbytnio nie znam na tym.
Orfi
PlusManiak
Posty: 50
Rejestracja: 17 lis 2008, o 23:10
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Orfi »

Faktycznie jest tak,że przy używaniu Mini Opery i ściąganiu danych na telefon dodatkowo uruchamia się przeglądarka WAP. Jeżeli telefon był kupiony w Plusie to standartowo ma skonfigurowane punkty dostępu a jeżeli w wolnej sprzedaży,to wejdź w menu,potem narzedzia i tam masz Setting Wizard,otwórz i skorzystaj z opcji Operator,która ustawi automatycznie wszystkie punkty dostępu w sieci Plus.
Orfi
zawijaczszos
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 25 sty 2009, o 14:22
Lokalizacja: Borkowo

Post autor: zawijaczszos »

Tel byl kupiony w salonie plusa, ale zmienilem softa z plusowego na najnowszy z n73ME bo jest szybszy od plusowego i mam bluetooth stereo. Ustawienia wszystkie wyslalem ze strony plusa. Jakie mam ustawienia wprowadzic w opere lub standardowa przegladarke by bylo dobrze. Zeby nie pobieralo kasy za laczenie z muzodajnia i za pobieranie piosenek z niej.
ODPOWIEDZ