Przeniesienie numeru na inną osobę

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
kamika
Nowy
Posty: 7
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 23 sty 2013, o 12:29

Przeniesienie numeru na inną osobę

Post autor: kamika »

Witam, jestem w trakcie przepisania numeru na siebie. Wcześniejszym właścicielem numeru telefonu była moja mama. Obecnie z tego numeru korzystam w plusie na kartę (simplus). Poinformowano mnie w salonie Plusa, że czas przepisania numeru na mnie jako właściciela potrwa 2 do 7 dni, po czym zostanę o tym poinformowana telefonicznie. Upłynęło już ponad półtora tygodnia i nadal nie zostałam poinformowana czy stałam się właścicielem tego numeru. Stąd moje pytanie jak mogę się dowiedzieć czy już jestem właścicielem tego numeru?
Dziękuje za odpowiedź.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przeniesienie numeru na inną osobę

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj kamika,

taka zmiana powinna być zrobiona od razu w punkcie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
kamika
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 23 sty 2013, o 12:29

Re: Przeniesienie numeru na inną osobę

Post autor: kamika »

Byłam w punkcie mam dokument, że wpłyną wniosek że chcę być właścicielem tego numeru ale wiem, że nadal nie widnieje jako właściciel. A wiem to bo jestem również w trakcie przenoszenia tego numeru do innej sieci, i mój dotychczasowy operator nie wyraża zgody ponieważ dane się nie zgadzają. Pracownik punktu Plusa poinformował mnie, że do 7 dni od zgłoszenia chęci przepisania na siebie numeru będę już jego właścicielem, ale te 7 dni już dawno minęło a nic się nie zmieniło. Więc nie wiem ile "faktycznie" trzeba czkać abym widniała jako właściciel tego numeru telefonu?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przeniesienie numeru na inną osobę

Post autor: Joanna_Plus »

kamika,

jak możesz to podejdź jeszcze raz do tego punktu, bo tak jak pisałam pracownik powinien zrobić to na miejscu, od ręki. A mama była wtedy z Tobą?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
kamika
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 23 sty 2013, o 12:29

Re: Przeniesienie numeru na inną osobę

Post autor: kamika »

Nie mojej mamy ze mną nie było bo zmarła. Wcześniej z tego numeru korzystałam w Mix Plusie wówczas umowa była na moją mamę. Kiedy wykorzystałam wszystkie doładowania przeszłam do plusa na kartę by później przepisać na siebie numer, ponieważ jest taka możliwość. No nic trudno po raz kolejny będę musiała iść do salonu Plusa. Dziękuję za pomoc.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przeniesienie numeru na inną osobę

Post autor: Joanna_Plus »

kamika,

a masz może jakieś potwierdzenie tego przerejestrowania? Tam na miejscu wypełniałaś taką kartę ze swoimi danymi?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
kamika
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 23 sty 2013, o 12:29

Re: Przeniesienie numeru na inną osobę

Post autor: kamika »

Na początku dostałam ksero wniosku o zmianie na koncie klienta. Dziś przeszłam się do salonu Plusa i pracownik salonu na miejscu przepisał na mnie numer otrzymałam dokumenty: kartę rejestracyjną i dokument przeniesienia praw do numeru telefonu. Po kilku minutach otrzymałam smsa, że zlecenie zostało wykonane. Gdy pracownik salonu dzwonił dziś do centrali Plusa okazało się, że nie dokonali wcześniej przepisania na mnie numeru ponieważ na wcześniejszym dokumencie o przepisanie na mnie numeru nie widniał podpis mojej zmarłej mamy. Ręce opadają... ;)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przeniesienie numeru na inną osobę

Post autor: Joanna_Plus »

kamika,

udało się, uff!

Dlatego dopytywałam, bo robi się to na miejscu, od ręki. W przypadku Plus na Kartę nie przechodzi to w postaci wniosku o zmianę na koncie... ale najważniejsze, że sprawa załatwiona.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ