Sony XPERIA J Problem z internetem

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
puxerek
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook

Sony XPERIA J Problem z internetem

Post autor: puxerek »

Witam. Wziąłem wczoraj telefon Sony Xperia J w MixPlusie. Od razu wykupiłem internet 150gb na 31 dni, za bodajże 9zł. Przyszedł sms potwierdzający, że tak, usługa włączona. Jednak po próbie włączenia internetu w różnych aplikacjach, zawsze wychodziło to sam: Brak połączenia z internetem. Tak, włączyłem przesyłanie danych. Moja siostra ma taki sam telefon i u niej działa wszystko bez zarzutów, próbowała mi włączyć, ale jej się nie udało. WiFi działa normalnie.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Sony XPERIA J Problem z internetem

Post autor: sl@w_es »

"puxerek', mówią, że od przybytku głowa nie boli, ale zakładać cztery nowe wątki z taką samą treścią, w różnych działach to delikatnie mówiąc przesada, żeby nie powiedzieć SPAM.
Zapraszam do Regulaminu PlusForum - to powinno wyjaśnić kiedy zakładamy nowy wątek, a przy okazji poznasz i inne zasady obowiązujące na FORUM.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
puxerek

Re: Sony XPERIA J Problem z internetem

Post autor: puxerek »

Chciałem po prostu dostać odpowiedź szybko. Ostatnio po wysłaniu zapytania czekałem na odpowiedź 2 tygodnie.
I jest mi bardzo miło, że pozostałe usunąłeś zamiast przesunąć, albo zostawić chociaż 1 w odpowiednim miejscu. Bo zazwyczaj zwykli użytkownicy siedzą także w weekendy, a właśnie mamy weekend i mogliby mi pomóc.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Sony XPERIA J Problem z internetem

Post autor: sl@w_es »

puxerek pisze:Chciałem po prostu dostać odpowiedź szybko. Ostatnio po wysłaniu zapytania czekałem na odpowiedź 2 tygodnie.
I jest mi bardzo miło, że pozostałe usunąłeś zamiast przesunąć, albo zostawić chociaż 1 w odpowiednim miejscu. Bo zazwyczaj zwykli użytkownicy siedzą także w weekendy, a właśnie mamy weekend i mogliby mi pomóc.
Nie chcesz chyba powiedzieć, że na tym FORUM czekałeś 2 tygodnie, bo przecież dopiero dzisiaj dołączyłeś do grona zarejestrowanych użytkowników?
Zaręczam Ci, że napisanie nawet i stu postów nie przyspieszy odpowiedzi, co najwyżej wywoła frustracje i niechęć do jej udzielenia.
Próbujesz narzucać swoje zasady zakładania wątków, pisania postów, a na coś takiego nie ma i nie będzie przyzwolenia. Przykro mi, ale musisz się z tym pogodzić... Regulamin PlusForum nie jest po to by był, a po to żeby się do niego stosować.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Sony XPERIA J Problem z internetem

Post autor: Joanna_Plus »

puxerek,

przede wszystkim sprawdź proszę, czy na koncie jest aktywowana usługa GPRS. Zweryfikujesz to przez *101#. Kod na ewentualną aktywację: *101*11*02#.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ