Przejście z Mixa/Simplusa na abonament (konwersja)

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przejście z mixa na abonament - parę pytań (konwersja)

Post autor: Magda_Plus »

Aimer skoro masz każdy z numerów na innym koncie, to wystarczy, że będziesz używać tylko haseł Plus kod 5. Niemniej powinieneś również móc uaktywnić Plus kod 4. Zanim zdecydujesz się na takie posunięcie, zaczekaj proszę na moją odpowiedź finalną. Chciałabym wyjaśniać, przestawioną przez Ciebie kwestię.

Szczegóły dotyczące haseł Plus kod znajdziesz tutaj.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
HaPe
Szalony PlusManiak
Posty: 424
Rejestracja: 5 maja 2013, o 17:14

Re: Przejście z mixa na abonament - parę pytań (konwersja)

Post autor: HaPe »

Dziękuję, oczekuję na odpowiedź.
adek1988-19
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2013, o 21:31

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: adek1988-19 »

Witam!
Chciałem przejść z Mixa na abonament. Oferta korzystna abonament za 84,90 w tym 600 min do wszystkich, w plusie bez limitu i 2,5gb neta oraz Nokia Lumia820 za 69zł jest do niedzieli 30.06 (taka oferta w salonie plusa na serbskiej w pozaniu) natomiast ta sama oferta w salonie plusa w gnieźnie na ul pałuckiej: abonament 84,90 w tym 600min, plus bez limitu, 2,5gb za internet dodatkowo trzeba doliczyć 20zł więc już wychodzi 104,90 a cena telefonu (powaliła na kolana) 699zł. Jak to możliwe? Co salon to inna oferta? Juz postanowiłem że odchodze od plusa i ide do konkurecji po takim potraktowaniu. Chcieli mnie zrobić w bambuko na jakieś 650zł !!! Tak się traktuje klientów długoletnich?
Ostatnio zmieniony 1 lip 2013, o 11:21 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeniesiono do odpowiedniego działu.
HaPe
Szalony PlusManiak
Posty: 424
Rejestracja: 5 maja 2013, o 17:14

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: HaPe »

Ktoś Ci musiał coś źle powiedzieć.
W abonamencie za 64,90 masz 600 minut, do tego dochodzi 20zł za pakiet 2,5GB Internetu, co razem daje 84,90 i to się zgadza. Taka oferta jest w każdym salonie.
Lumia 820 LTE jest w tym abonamencie za 69zł. BTW W tej samej wersji jest także w opcji z jakąś obudową i ładowarką, więc warto oto spytać.
Poproś o kontakt tutaj http://plus.pl/indywidualna/Pomoc/Popro ... aOKontakt/ to dadzą Ci niższy abonament kilka złotych.
http://plus.pl/indywidualna/Abonament/N ... artfon.pdf
http://plus.pl/indywidualna/Abonament/T ... yfaOMG.pdf

Wszystko ładnie opisane, warunki są takie jak Ci wpierw obiecano.
zozol
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 1 lip 2013, o 17:24

z mixa na abonament

Post autor: zozol »

Pozostala liczba doładowań w plusie ktora mi pozostala to 33, czy moge udac sie do salonu i przedluzyc umowe z mixa na abonament ?
czy musze poczekac az umowa wygaśnie ?
prosze o szybką odpowiedz :)
Ostatnio zmieniony 1 lip 2013, o 18:01 przez Krzysiek_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie wątkow - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Przejście z mixa na abonament - parę pytań (konwersja)

Post autor: Krzysiek_Plus »

zozol konwersja jest możliwa najwcześniej przy 10 zasileniach do końca kontraktu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przejście z mixa na abonament - parę pytań (konwersja)

Post autor: Magda_Plus »

HaPe pisze:Dziękuję, oczekuję na odpowiedź.
HaPe - sprawdziłam szczegóły korzystania z Plus kodu 4 . Możesz aktywować sobie to hasło jeśli uważasz, że jest Ci potrzebne.
Zatem proszę Cię o kontakt z Działem Obsługi Klientaw tej sprawie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
damianm18
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 4 lip 2013, o 15:49

konwersja z mixa na abonament problem z dostepnoscia modeli

Post autor: damianm18 »

Witam jestem klientem waszej sieci od przeszło 7 lat. Na tą chwile zostało mi 10 kart jednak dostałem propzycje konwersji na abonament. Wczoraj rozmawiałem z Panem z BOK-u i romawialismy w celu dogadania szczegółów oferty. Problem pojawił się przy wyborze telefonu. Otóż Pan powiedział, że wycofano ze sprzedaży następujące modele smartfonów: Nokia Lumia 820, Samusung Galaxy s2, s3 i s3 mini a Xperii SP nie mają na stanie. Ponoć mają zostać zastąpione innymi. Czy mają Państwo możliwość sprawdzenia jakie mogły by to być te modele oraz kiedy to nastąpi? Druga rzecz jest taka,że jako klient z długim stażem dostaje w abonamencie 200 minut do wszystkich a ktoś kto przechodzi z innej sieci dostaje 400 minut. To jakiś żart? W ogóle nie staracie się by zatrzymać sobie klientów, bardziej opłaca sie kupić starter z innej sieci w kiosku a potem zwyczajnie do was przejść... co raz bardziej biore pod uwagę przejście do konkurencji...... Owszem moge wykupić te 3 karty i zobaczeć jaką oferte dla mnie macie co jest kosztem 150 zł które de facto wole dołożyć do większej kwoty i kupić lepszego smartfona... Czy może mi odpowiedzieć jakiś specjalista który potrafi spojrzeć na tę sprawę z perspektywy klienta?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przejście z mixa na abonament - parę pytań (konwersja)

Post autor: Ewa_Plus »

Witaj damianm18,
trudno mi jest się odnieść, do tego o czym piszesz, ponieważ nie podałeś informacji na temat nazwy oferty (a jest ich pięć i w każdej z nich mogą być inne warunki), ani o której taryfie piszesz...

Jeśli chodzi o Sony Xperia SP, to najbliższa dostawa przewidywana jest w połowie lipca. Szerzej temat ten jest opisany w tym wątku.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
rzk

Czas umowy/pakiety

Post autor: rzk »

Witam.
1.Przedłużając umowę w plusie przeszedłem z mixa na karte na abonament. Ile trwa ta umowa? Czy można ją zerwać przed czasem?

2. Dlaczego w abonamencie nie ma pakietów na smsy do wszystkich sieci?
Ostatnio zmieniony 23 sie 2013, o 15:37 przez Dominik_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeniesienie do istniejącego już wątku.
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przejście z mixa na abonament - parę pytań (konwersja)

Post autor: Magda_Plus »

rzk:
1) umowę podpisałeś na 24 miesiące, możesz ją rozwiązać przed upływem jej terminu, ale zapłacisz karę umowną.
2) W taryfach OMG możesz włączyć pakiet 300 SMS do wszystkich sieci. Koszt pakietu to 5 złotych, a aktywacja jest możliwa przez wysłanie SMS o treści AKT OMS pod numer 2601.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
rzk

Re: Przejście z mixa na abonament - parę pytań (konwersja)

Post autor: rzk »

No dobrze ale jak zmienić taryfę na OMG? Dostałem odp. zwrotną "Ta usługa nie jest dostępna dla obecnej taryfy"
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przejście z mixa na abonament - parę pytań (konwersja)

Post autor: Magda_Plus »

rzk a jaką masz taryfę według podpisanej przez Ciebie umowy?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
M4rio
PlusManiak
Posty: 50
Rejestracja: 28 gru 2010, o 20:54
Lokalizacja: Serce Kaszub

Re: Przejście z mixa na abonament - parę pytań (konwersja)

Post autor: M4rio »

Witam mam10 zasilen do końca mixa i chciałbym przejść na abo (dol. Za 50 zł) co będzie się działo z tymi doladowaniami i czy mogę to załatwić przez neta?
T.A.G.
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Przejście z mixa na abonament - parę pytań (konwersja)

Post autor: Dominik_Plus »

Witaj M4rio,

te pozostałe zasilenia nie są doliczane do nowej umowy. A skorzystanie z takiej oferty możliwe jest wyłącznie telefonicznie.
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
ODPOWIEDZ