przedluzanie pakietow a brak srodkow na koncie

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
bzowa17
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 19 lut 2013, o 17:47

przedluzanie pakietow a brak srodkow na koncie

Post autor: bzowa17 »

Witam moje pytanie jest tego typu iz mam nr w mixie i jak wiadomo po miesiacu blokuja konto i trzeba doladowac. Wiec zablokowano mi kilka dni temu, a mam wlaczone pakiety ktore jak wiadomo sie same odnawiaja co miesiac. dostalam smsa ze w dniu 18.02 zostanie odnowiony pakiet internetu ale w tym czasie nie mialam nic na koncie dopiero dzis doladowalam i tez mam pakiet za 10 zl numery do Plusa i na stacjonarne ale z kolei ten się odnowi dopiero jutro, a wlasnie dzis dopiero doladowalam konto i nie wiem co z tamtym pakietem bo skoro ten za 10 zl sie odnowi jutro to juz sa pieniadze na koncie z kolei tamten internetowy mial sie odnowic 18-tego ale nie bylo nic na koncie. Czy zostana mi pobrane pieniadze teraz i sie odnowi automatycznie poniewaz juz jest kasa na koncie czy mam od nowa wlaczyc? Nie chce po prostu dwa razy placic.
Bardzo prosze o pomoc.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: przedluzanie pakietow a brak srodkow na koncie

Post autor: Krzysiek_Plus »

bzowa17 jeśli w momencie przedłużenia pakietu, nie było środków na koncie to pakiet jest wyłączany.

Pakiet należy uruchomić ponownie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ