Pytanie o pakiet mmsów w ofercie "na kartę"

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Frazes
Nowy
Posty: 7
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 17 sie 2011, o 15:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Pytanie o pakiet mmsów w ofercie "na kartę"

Post autor: Frazes »

Witam !

Ja chciałbym zapytać czy istnieją, albo są planowane do wprowadzenia jakieś pakiety mmsów w ofercie "na kartę", bo są w tej ofercie pakiety smsów, minut, internetowe, ale pakietów mmsów nie ma, a często by się przydały, np. do przesłania zdjęcia, a cena standardowa mmsa (40 groszy) jest jednak moim zdaniem trochę zaporowa???

Posiadam także "T-Mobile na kartę" i tam już od lat jest pakiet 600 smsów, wymiennych na 100 mmsów i nie rozumiem czemu podobnego pakietu nie ma też w "Plusie"...
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Pytanie o pakiet mmsów w ofercie "na kartę"

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Frazes,

na chwile obecną, nie są mi znane plany, wprowadzenia takich pakietów, ale śliczne dzięki za zgłoszenie nam takiej sugestii i takich potrzeb. Przekazuję sprawę dalej.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Frazes
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 17 sie 2011, o 15:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Pytanie o pakiet mmsów w ofercie "na kartę"

Post autor: Frazes »

Dziękuję za przekazanie sprawy dalej i liczę na jakieś efekty :-) .

Przy okazji w międzyczasie przyszedł mi do głowy pomysł, że w "Plusie" ten pakiet mmsów, żeby nie kopiować całkowicie konkurencji o której wspomniałem wczoraj mógłby być skonstruowany np. w taki sposób, że jeśli aktywujemy pakiet internetowy "Non Stop" to pakiet danych możemy wykorzystywać zamiennie, albo na internet, albo właśnie na wysyłanie mmsów do sieci "Plus".

Przy takim rozwiązaniu np. pakiet "7 złotych Non Stop" pozwalałby na wysłanie, jeśli dobrze liczę 1000 mmsów.

Nie wiem jak jest rozliczany wewnętrznie przesył danych, ale chyba dla Was, jako operatora nie ma większej różnicy czy to jest internetowy przesył danych, czy mmsy, tym bardziej jeśli byłyby to mmsy tylko wewnątrz sieci "Plus", więc wydaje mi się, że taki wymienny pakiet internet/mmsy do "Plusa" byłby i dla Was opłacalny, a klienci chętniej by z niego korzystali, niż z "gołego" pakietu internetowego (100 MB na internet to stosunkowo niewiele, ale 1000 mmsów do "Plusa", to już coś :-) ).
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Pytanie o pakiet mmsów w ofercie "na kartę"

Post autor: Joanna_Plus »

Frazes,

propozycja godna uwagi :-).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ