mix 6 i kilka pytań

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
benek1994
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 3 mar 2013, o 11:08

mix 6 i kilka pytań

Post autor: benek1994 »

Witam, jestem użytkownikiem taryfy mix 6. Według mnie beznadziejna sprawa.
Doładowuję konto co miesiąc za 30 zł z tego 20 zł idzie na 70 min do wszystkich sieci, zostaje mi 10 zł na koncie, teraz pytania:
1. bo np. 600 sms na miesiąc za 6 zł to za mało... z drugiej strony bezlik aktywacja kosztuje aż 10 zł i do tego pierwszy sms codziennie 39 czy 49 gr.. no ale już nie mam nic na koncie po aktywacji więc już z tego bezliku nie mogę korzystać, no i aktywacja jest ważna przez miesiąc czy tylko raz się aktywuje i jest aktywna do czasu aż się ją dezaktywuje samemu ?
2. jak najlepiej wykorzystać te 10 zł? Jakie pakiety i promocje są dostępne? Najlepiej zależałoby mi na sms, może być nawet do jednego nr wybranego w Plusie, ale jak to działa w tym Mix 6 ? ( to chyba najgorsza taryfa xP )
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: mix 6 i kilka pytań

Post autor: sl@w_es »

Przestań narzekać, wejdź na stronę www i przejrzyj co możesz mieć w MIX 6, a jest do wyboru naprawdę sporo.
Użyj opcji http://www.plusforum.pl/search.php - także tu, na FORUM, znajdziesz odpowiedzi na zadane pytania.

1. 10 zł to koszt jednorazowej aktywacji, której czas ważności nie został określony, czyli obowiązuje do jej dezaktywacji.
2. Proszę bardzo; na SMS-y - zapoznaj się z podanymi przeze mnie wątkami: Chcąc zachęcić Cię do lektury podanych przeze mnie wątków powiem tylko tyle, że można miesięcznie (30 dni) płacić 5,90 zł za wszystkie SMS-y do sieci Plus (oczywiście na początek trzeba ponieść dodatkowo ten koszt aktywacji).

Nie ma SMS-ów do jednego numeru w ramach usługi "Nielimitowane rozmowy z 5 wybranymi numerami w Plusie i na stacjonarne", bo usługa ta działa tylko na połączenia głosowe.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
benek1994
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 3 mar 2013, o 11:08

Re: mix 6 i kilka pytań

Post autor: benek1994 »

wielkie dzięki za odp, proszę o wyrozumiałość gdyż jestem nowym klientem plusa ;p
to będzie tak że płacę 10 zł za aktywacje, potem kolejne 10 zł za aktywacje sms za 3 gr i bezlik potem dziennie mi 3 gr wychodzi tak ?
no i jak wyłączyć 600 sms w plusie ? bo jest kod *121*00*50# i nie działa, da się jakoś inaczej ?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: mix 6 i kilka pytań

Post autor: sl@w_es »

10 zł kosztuje aktywacja usługi "Nielimitowane SMSy w Plusie". "Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 3 grosze" kosztują 5 zł/30 dni. Mając uruchomione te dwie usługi za pierwszego wysłanego w dobie SMS-a do Plusa zapłacisz 0,03 zł (zamiast 0,39 czy 0,49 zł); SMS-y do innych sieci będą Cię kosztować 3 gr każdy.
Dezaktywacji promocji "600 SMS-ów do Plus" dokonasz kodem: *121*00*01#.

Wszelkie informacje w w/w temacie znajdziesz na stronach podanych w linkach we wcześniejszym moim poście jak również na stronie http://www.plus.pl/indywidualna/MixPlus ... niKlienci/ (wybieraj usługi i pakiety dotyczące tylko posiadanej przez Ciebie taryfy).
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ