LTE w Nowy Plus Internet na Kartę

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Rafcio
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 21 paź 2014, o 11:44

Re: LTE w Nowy Plus Internet na Kartę

Post autor: Rafcio »

Witam,
Wymieniłem kartę na LTE, usługa została aktywowana, pakiet 13zł 1gb aktywowany, a w telefonie dalej łapie tylko HSPA, LTE z Orange łapie bez problemu więc telefon wykluczam jako powód usterki.Testowałem też różne wersje ustawień apn z tego wątku i dalej nic :( Bardzo proszę o pomoc ... Pozdrawiam

PS. Taryfa MIX 6
Ostatnio zmieniony 21 paź 2014, o 12:03 przez Rafcio, łącznie zmieniany 1 raz.
Dra
PlusManiak
Posty: 83
Rejestracja: 20 paź 2014, o 20:59

LTE w Nowy Plus Internet na Kartę

Post autor: Dra »

Dzisiaj wymieniłem kartę nano sim, na kartę nano sim usim, wyskakuje komunikat o braku sieci. Iphone 5. Prowadze pod tym numerem ważne sprawy, a nie mam dostępu do sieci komórkowej, chyba nie za to płace... Prosze o szybka pomoc.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: LTE w Nowy Plus Internet na Kartę

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Rafcio,

podaj mi proszę co pojawia się w informacji zwrotnej po wpisaniu kodów *101# i *136#.

Dra,

dotychczasowa karta SIM przestała już działać?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Dra
PlusManiak
Posty: 83
Rejestracja: 20 paź 2014, o 20:59

LTE w Nowy Plus Internet na Kartę

Post autor: Dra »

Pani Joanno, no właśnie dotychczasowa karta jeszcze działa, a nowa jeszcze nie, minęło 3 godziny od zakupu.
Moja taryfa to mix6. Na starej karcie działa 2G, 3G. Ze względu na LTE wymieniłem na USIM. Kiedy moge sie spodziewać aktywacji nowej karty?
Ostatnio zmieniony 21 paź 2014, o 12:42 przez Dra, łącznie zmieniany 1 raz.
Rafcio
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 21 paź 2014, o 11:44

Re: LTE w Nowy Plus Internet na Kartę

Post autor: Rafcio »

Aktywne uslugi: LTE w MIX (APN atrybutu A:internet APN atrybutu B:mms), Niski kredyt, GPRS, SMS o koszcie, Roaming, Wideorozmowy
Aktywne promocje: Jedna stawka Mix29gr 14-07-2015 09:05, Nielimitowane SMS-y w Plusie, Nielimitowane rozmowy w Plusie, Jedna stawka, 29 gr za rozmowe w Plusie.



Aktywne promocje: Jedna stawka Mix29gr 14-07-2015 09:05, Nielimitowane SMS-y w Plusie, Nielimitowane rozmowy w Plusie, Jedna stawka, 29 gr za rozmowe w Plusie.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: LTE w Nowy Plus Internet na Kartę

Post autor: Joanna_Plus »

Dra,

wnioski realizowane są w kolejności zgłoszeń. Prześlij mi proszę przez ten formularz numer telefonu + numer seryjny dotychczasowej i nowej karty SIM. Sprawdzę wówczas czy da się tu coś przyśpieszyć.

Jeżeli numer jest w ofercie Plus Mix, to aby skorzystać z LTE, umowa musi być zawarta w wariancie z dostępem do tej technologii.

Rafcio,
Rafcio pisze:Aktywne promocje: Jedna stawka Mix29gr 14-07-2015 09:05, Nielimitowane SMS-y w Plusie, Nielimitowane rozmowy w Plusie, Jedna stawka, 29 gr za rozmowe w Plusie.
To nie jest umowa w wariancie LTE.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Rafcio
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 21 paź 2014, o 11:44

Re: LTE w Nowy Plus Internet na Kartę

Post autor: Rafcio »

To czemu po telefonie do BOK dostałem informację że mogą mi aktywować tą usługę? Czemu dostałem informację że w LTE w MIX jest aktywne? Pakiet interenetowy działa bodajże 13zł za 1gb . Wyłączono mi swieżo aktywowany pakiet za 15zł na rzecz lte z którego nie mogę korzystać wiec jestem 15zł w plecy ? Proszę mi wyjaśnić czemu każdy mówi coś innego...
Dra
PlusManiak
Posty: 83
Rejestracja: 20 paź 2014, o 20:59

LTE w Nowy Plus Internet na Kartę

Post autor: Dra »

Ok, kartę już mam aktywną, jest możliwość aktywacji LTE przez BOK? Czy muszę stawić się osobiście w salonie? Jakiś koszt włączenia tej usługi?

P.S rozumiem, że włączenie usługi LTE na taryfie mix6 nic nie da?
Ostatnio zmieniony 21 paź 2014, o 14:21 przez Dra, łącznie zmieniany 1 raz.
Rafcio
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 21 paź 2014, o 11:44

Re: LTE w Nowy Plus Internet na Kartę

Post autor: Rafcio »

Ja dostałem info z BOK ze lte mam aktywne, kasę za pakiet też pobrali z konta a LTE nie ma ;)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: LTE w Nowy Plus Internet na Kartę

Post autor: Joanna_Plus »

Rafcio,

pracujemy nad udostępnieniem usługi dla pozostałych wariantów umów w taryfie MIX VI.

Dra,

podaj mi proszę, co pojawia się w informacji zwrotnej po wpisaniu kodów *101# i *136#.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Rafcio
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 21 paź 2014, o 11:44

Re: LTE w Nowy Plus Internet na Kartę

Post autor: Rafcio »

SUPER ! w salonach i w BOK nie można uzyskać rzetelnych informacji.... Pieniądze pobrane za usługę która nie działa. Ciekawe kto mi odda straconą kasę. Kiedy ta usługa ruszy ? Pani Joanno ... co pani myśli składać reklamację czy nie?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: LTE w Nowy Plus Internet na Kartę

Post autor: Joanna_Plus »

Rafcio,

aktywowany pakiet działa również w 2 i 3G.
Dam znać po udostępnieniu usługi, o której pisałam powyżej.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Dra
PlusManiak
Posty: 83
Rejestracja: 20 paź 2014, o 20:59

LTE w Nowy Plus Internet na Kartę

Post autor: Dra »

Ja rowniez mam mix6 i mam aktywowana usługę lte, ktora nie działa. Postarajcie sie aktywować LTE na mix6, bo wg. mnie to nie żaden problem, dla obecych klientów ktorzy sa na umowach mix6, a z chęcią by skorzystali z LTE.
Rafcio
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 21 paź 2014, o 11:44

Re: LTE w Nowy Plus Internet na Kartę

Post autor: Rafcio »

Dra,

Masz ten sam problem co ja.... Joanno, prosimy o jakiś bliższy termin aktywowania usługi
Dra
PlusManiak
Posty: 83
Rejestracja: 20 paź 2014, o 20:59

LTE w Nowy Plus Internet na Kartę

Post autor: Dra »

Dzwoniłem do BOK, Pani podała mi kod aktywujący usługę LTE:
*101*11*24#
Ktory w rzeczywistości, nic nie daje, iż usługa na ten czas nie jest aktywna na taryfie mix6.
Poproszę Pani Joanno o kod dezaktywujacy usługę LTE. I bardzo proszę o jak najszybsze aktywowanie usługi LTE na taryfie MIX6, bo to jest absurd.
Dokładnie Rafcio, ten sam problem... Właśnie bliższy termin.

P.S Nawet nie można zmienić dotychczasowej taryfy ze strony zainteresowanego stałego klienta na rzecz LTE xd
Olewka klientów z taryfa mix6, nie ładnie oj nie ładnie. Ciekawe jescze jak długo...
ODPOWIEDZ