Więcej w Plus na Kartę!

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Więcej w Plus na Kartę!

Post autor: Krzysiek_Plus »

ChuckyCiechanow pisze:Wedlug regulaminu numery z innych sieci przenoszone są do tej oferty :(
Jak jest w praktyce ?
Klienci przenoszący numer od innego operatora będą mogli wybrać obecnie jedną z 3 nowych taryf z zachowaniem dotychczasowej oferty za MNP: Bonus 240 zł za przeniesienie numeru
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
daniel85
Szalony PlusManiak
Posty: 305
Rejestracja: 9 mar 2009, o 11:29
Lokalizacja: Świdnica

Re: Więcej w Plus na Kartę!

Post autor: daniel85 »

a czy mozna jeszcze wrocic do taryfy plus na karte np. po przeniesieniu numeru do plusa? czy tylko mozliwy jest wybor jednego z trzech profili? jesli tylko tak to jak dla mnie Plus skopal oferte totalnie bo nie ma w sumie pakietow
Daniel
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Więcej w Plus na Kartę!

Post autor: sl@w_es »

daniel85,
jeśli znajdziesz się w jednej z trzech nowych taryf Plus na Kartę Więcej... to nie uda Ci się przejść do taryfy Plus na Kartę - z ciekawości sprawdzałem czy jest taka możliwość i nie udało się.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
daniel85
Szalony PlusManiak
Posty: 305
Rejestracja: 9 mar 2009, o 11:29
Lokalizacja: Świdnica

Re: Więcej w Plus na Kartę!

Post autor: daniel85 »

To mam nadzieję, że szybko coś wprowadzą bo jak policzyłem to dużo drożej kosztuje urzędowanie w nowych taryfach :/
Daniel
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Więcej w Plus na Kartę!

Post autor: sl@w_es »

daniel85 pisze:To mam nadzieję, że szybko coś wprowadzą (...)
Nie liczyłbym na to... Taryfy Plus na Kartę Więcej... to przecież nowość i w pewnym sensie jakaś przeciwwaga do taryfy Plus na Kartę, która razem ze swoimi promocjami - tymi stałymi i tymi ograniczonymi czasowo - jest nie do pobicia przez te nowe taryfy, które może i dają dużo jednak trzeba regularnie zasilać konto, a skoro trzeba zasilać to wypada się zastanowić czy nie lepiej wziąć coś na umowę i dostać jeszcze telefon.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
daniel85
Szalony PlusManiak
Posty: 305
Rejestracja: 9 mar 2009, o 11:29
Lokalizacja: Świdnica

Re: Więcej w Plus na Kartę!

Post autor: daniel85 »

No dokładnie przy takich kwotach zasilenia telefon w prepaid mija się z celem. Ale gdyby można było połączyć np darmowe rozmowy i smsy w sieci z niskimi stawkami do pozostałych, to już lepiej by to wyglądało.

EDIT:
ChuckyCiechanow pisze:Wedlug regulaminu numery z innych sieci przenoszone są do tej oferty :(
Jak jest w praktyce ?
A tak dla ciekawości napiszę, że dziś rano jeden z numerów został przeniesiony do Plusa i o dziwo numer jest na taryfie Plus na Kartę, a nie w taryfie więcej jak dla mnie lepiej przynajmniej na razie, póki czegoś ciekawszego nie wrzucą.
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2013, o 09:55 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie postów
Daniel
nozownik0
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 29 mar 2013, o 17:37

Plus na Kartę Więcej Internetu i SMS-ów

Post autor: nozownik0 »

Witam,

aktualnie posiadam taryfę "Plus Na Kartę", chcę przejść na taryfę "Plus na Kartę Więcej Internetu i SMS-ów".

Chcę w tej taryfie aktywować pakiet "1000 SMS-ów do wszystkich sieci". Planuję doładowywać konto za 30zł. Czy aktywacja pakietu coś kosztuje? Jak to się odbywa? Tzn kiedy aktywuję pakiet i doładuję za 30zł konto wtedy dostanę za darmo te 1000 smsów do wykorzystania? Czy jak wykorzystam pakiet przed upływem 30dni koszt za smsa powróci do 9gr/sms? Jak odnawia się ten pakiet? automatycznie? Czy kiedy doładuję ponownie konto za 30zł przed upływem terminu wygaśnięcia pakietu to czy pakiet się odnowi?
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2013, o 18:00 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeniesienie postu
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Więcej w Plus na Kartę!

Post autor: pepcia2 »

Tu jest opisana taryfa na kartę więcej internetu i sms-ów http://www.nakarte.plus.pl/prepaid_new/ ... smsow.html
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Więcej w Plus na Kartę!

Post autor: sl@w_es »

nozownik0
1) Aktywacja promocji nic nie kosztuje, ale... zasilając konto kwotą 30 zł możesz równoległe (obok pakietu 1000 SMS) uruchamiać również Pakiet internetowy 200 MB, którego koszt aktywacji wynosi 1 zł.
2) Jak to się odbywa?
a) Wpisujesz kod aktywujący Pakiet 1000 SMS - *136*11*02#
b) Zasilasz konto wymaganą kwotą tzn. 30 zł, bo o takiej kwocie zasilenia wspominałeś - pakiet przy takiej kwocie zasilenia jest ważny przez 30 dni.
3) W przypadku wykorzystania 1000 SMS przed upływem 30 dni kolejne wiadomości wysyłane będą zgodnie z cennikiem podstawowym po 9 gr każda, chyba, że wcześniej doładujesz konto i tym samym aktywujesz kolejny pakiet.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
daniel85
Szalony PlusManiak
Posty: 305
Rejestracja: 9 mar 2009, o 11:29
Lokalizacja: Świdnica

Re: Więcej w Plus na Kartę!

Post autor: daniel85 »

przy tym nowym operatorze to plus wypada tragicznie z nowymi taryfami :/
Daniel
Magda2
PlusManiak
Posty: 52
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 16:26

Re: Więcej w Plus na Kartę!

Post autor: Magda2 »

daniel85 pisze:przy tym nowym operatorze to plus wypada tragicznie z nowymi taryfami :/


Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, co? :mrgreen:

A o jakim nowym operatorze mówisz?
eses
Prawie PlusManiak
Posty: 30
Rejestracja: 13 kwie 2012, o 12:25

Re: Więcej w Plus na Kartę!

Post autor: eses »

Jest taki niby nowy (tak sprytnie pisany, twór angielsko-polski) na trzy literki, nowy lecz należy do najstarszego gracza. :) Pisałem wczoraj ale miłościwie nam panujący usunęli mi posta. Wystarczy poszukać w necie. Jeszcze raz apeluję o kopiarki bo naprawdę nie warto obudzić się w nocniku. Nowe taryfy Plusa na kartę są naprawdę bardzo drogie. Póki co zostaję przy starej, było dużo fajnych promocji, które mi się skumulowały. Nowa taryfa , nigdy w życiu.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6163
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Więcej w Plus na Kartę!

Post autor: mariusz9a »

Jak już coś się zmieni to w "submarce" czyli 36i6 :-P
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
daniel85
Szalony PlusManiak
Posty: 305
Rejestracja: 9 mar 2009, o 11:29
Lokalizacja: Świdnica

Re: Więcej w Plus na Kartę!

Post autor: daniel85 »

no ale mogłoby się coś zmienić, chociaż na szybkie zmiany raczej nie ma co liczyć skoro dopiero wprowadzili nowe taryfy, ale nie ma co ukrywać jest drogo. A ciekawy jestem czy ktoś decyduje sie na nowe taryfy w mix, bo tam to jest dopiero zrąbana oferta.
Daniel
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Więcej w Plus na Kartę!

Post autor: pepcia2 »

Nie bardzo Cię rozumiem :-/ Chodzi Ci o mix6 ? Jeśli tak to nic tu nie widzę "zrąbanego" ;-) Przedłużający oferty mają właściwie tak jak było.
ODPOWIEDZ