Plus najlepszy dla biznesu

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Plus najlepszy dla biznesu

Post autor: mariusz9a »

Portal Money.pl opublikował raport na temat polskiego rynku telekomunikacyjnego. Można w nim zobaczyć, że dla firm używających więcej niż 5 komórek, najlepszy jest Plus.
Na rynku telefonów stacjonarnych pozycja Telekomunikacji Polskiej jest bezapelacyjnie dominująca. Nawet gdy policzymy wyniki Dialogu i Netii, to ich wynik nie ma porównania. Pozostali, lokalni operatorzy nie przekraczają nawet 1 proc. udziału.

Abonenci TP wydają średnio wydają na telefony 320 zł miesięcznie. Najwięcej firm płaci rachunki na poziomie zbliżonym do 200 zł. Zaledwie 3 proc. firm deklaruje, że ich rachunki telefoniczne wynoszą więcej niż 1 tys. zł.

Plus dominuje wśród firm, które używają co najmniej 5 komórek. Ten odsetek wynosi 22 proc. Orange opanował 20 proc. rynku, najmniej uzyskała Era , bo zaledwie 6 proc. Średni abonament w Erze wynosi 371 zł, w Orange o 4 zł, a w Plusie o 10 zł więcej.

W Orange ilość kompletnie niezadowolonych klientów wynosi 3,3 proc., w Erze - 2,2 proc., a w Plusie nie ma ich wcale.
Źródło: media2.pl


W Plusie nie ma wcale niezadowolonych klientów - co za kompletna bzdura... Ja mam wrażenie że w Plusie jest więcej niezadowolonych klientów niż w Erze. Era to w ogóle ma specyficznych klientów - słaby zasięg, tnie rozmowy itp a klienci sami tłumaczą operatora że tak przecież ma być bo to komórka - paranoja.

Jeszcze dodam:
Najwyższy poziom zadowolenia osiągają firmy korzystające z komórek Orange - 91,8 procent użytkowników wystawia operatorowi opinię dobrą lub bardzo dobrą. Z Plusa zadowolonych jest 86,8 procent użytkowników, z Ery - 82,6 procent.
Źródło: telix.pl

Ja nie wiem jak można być zadowolonym z Orange :-P Ci to mi krwi napsuli w życiu :-P
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
greggis
Starszy Plusmaniak
Posty: 155
Rejestracja: 6 sty 2009, o 19:04

Post autor: greggis »

Dziwne coś te liczby... niezadowolonych klientów ma każda sieć. A Ci "happy" w orange to tylko do czasu bo...
mariusz9a pisze:Ja nie wiem jak można być zadowolonym z Orange Ci to mi krwi napsuli w życiu
...no właśnie :)
Jeszcze nie mam PlayFresh! :))
ODPOWIEDZ