Trzy nowe iPhone'y w 2009 roku

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Trzy nowe iPhone'y w 2009 roku

Post autor: mariusz9a »

W 2009 roku na rynek trafią trzy nowe telefony Apple'a - twierdzi Peter Misek z firmy analitycznej Canaccord Adams. Pierwszym z nich ma być odświeżona wersja iPhone'a 2G przygotowana na rynki azjatycki, drugim - iPhone 3G 32 GB i wreszcie trzecim - iPhone Nano kosztujący o 40% mniej niż dotychczasowe modele iPhone 3G.

W azjatyckiej wersji iPhone'a, która trafi na rynki Chin i Indii nie znajdziemy łączności 3G, a pakiet funkcji będzie zbliżony do tych, które znaleźć można w teleofnie Apple iPhone debiutującym w 2007 roku. Ośmiogigabajtowa wersja iPhone'a 3G najprawdopodobniej do czerwca opuści rynek, dostępna zaś będzie wersja 16 GB i nowy wariant telefonu z pamięcią 32 GB.

Najbardziej intrygującym urządzeniem ma być trzeci model, charakteryzujący się znacznie mniejszymi gabarytami (objętość mniejsza o około 1/3) i niższą niż do tej pory ceną. Nowy iPhone, określany przez zagraniczne media jako "Nano", według Canacord Adams sprzedawany będzie w cenie około 90 dolarów w najniższych planach taryfowych dedykowanych telefonom Apple'a.

Premiery nowych urządzeń rynek spodziewa się w okolicach czerwca - podobnie jak miało to miejsce w przypadku poprzednich modeli.
Obrazek
Źródło: telepolis.pl
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
4EverWithPlus
Starszy Plusmaniak
Posty: 167
Rejestracja: 31 gru 2008, o 15:12
Lokalizacja: Szprotawa

Post autor: 4EverWithPlus »

Są lepsze telefony niż iPhone. Najgorsze jest to, że Apple blokuje tworzenie telefonów z technologią multitouch którą opatentowali. Gdyby nie to, era iPhone'a dawno by minęła ;)
Obrazek
Data aktywacji karty 2004-11-03 14:23
Aktualny (34) telefon - Nokia 7230
Awatar użytkownika
Postal
Początkujący PlusManiak
Posty: 28
Rejestracja: 2 lis 2008, o 14:44
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Post autor: Postal »

4EverWithPlus pisze:Najgorsze jest to, że Apple blokuje tworzenie telefonów z technologią multitouch którą opatentowali
A szkoda. Gdyby nie wyłączność tej technologii dla Apple'a powstało by już wiele telefonów z tą świetną technologią. Również technologia dotyku wyświetlacza w iPhone'ach jest przełomowa i rewelacyjna. Są to jak dla mnie ogromne plusy przemawiające za iPhone'm. Myślę, że z czasem powstawania kolejnych wersji tego telefonu i eliminowaniem błędów poprzedników, powstanie telefon prawie idealny.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

4EverWithPlus pisze:Najgorsze jest to, że Apple blokuje tworzenie telefonów z technologią multitouch którą opatentowali.
Podobno LG KM900 Arena będzie miała Multi Touch. Więcej info na temat tego telefonu podam jak już informacje o nim będą jednoznaczne i pewne (no chyba że ktoś się wyłamie wcześniej i wrzuci już info o tym bardzo ładnym telefonie).
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
hadrit
PlusManiak
Posty: 87
Rejestracja: 3 lis 2008, o 10:54
Lokalizacja: okolice Krakowa (Wieliczka)
Kontakt:

Re: Trzy nowe iPhone'y w 2009 roku

Post autor: hadrit »

IPhone to jest dziadostwo...;/ miałem go kiedyś to połowę funkcji nie działa bo nie ma zasięgu;/ a potem się dowiedziałem że nie ma wogólę w Polsce zasięgu na nie które funkcje
wojtekj
PlusManiak
Posty: 106
Rejestracja: 10 mar 2009, o 14:44

Re: Trzy nowe iPhone'y w 2009 roku

Post autor: wojtekj »

a ja mam iPhone i jakoś nie narzekam. Kupuje sobie pakiet 60 MB i kożystam z wszystkich funkcji telefonu. Do tego pełne odblokowanie JailBreak i wymiata, nawet BT działa. Teraz czekamy do lata na wersje 3.0 oprogramowania która na prawdę bedzie wymiatałą
Lubi Apple woli Xiaomi ;)
ODPOWIEDZ