LG KP500 Cookie

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
Awatar użytkownika
4EverWithPlus
Starszy Plusmaniak
Posty: 167
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 31 gru 2008, o 15:12
Lokalizacja: Szprotawa

LG KP500 Cookie

Post autor: 4EverWithPlus »

Hej ;)
Czy ktoś mógłby podać mi konkretne dane potrzebne do skonfigurowania telefonu?? Chodzi o MMS i głównie o internet (pakiety z mixPlusa via EDGE). Telefon ten dostanę jutro, ale z ustawieniami O2. Jest on już w naszym Plusie jednak na stronie konfiguracji zdalnej nie ma tego modelu. A może konfiguracja z KU990 pomoże?

Need help :!:
Obrazek
Data aktywacji karty 2004-11-03 14:23
Aktualny (34) telefon - Nokia 7230
Awatar użytkownika
JohnyTwice
PlusManiak
Posty: 124
Rejestracja: 8 lut 2009, o 11:53
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post autor: JohnyTwice »

Faktycznie, w internetowym konfiguratoze Plusa jeszcze nie ma ustawień do KP500. Spróbuj przesłać sobie ustawienia na KU990, jak będzie działać to po problemie, a jak nie będzie to spróbuj ręcznie powklepywać adresy z jakiegoś telefonu z Plusa. Jakbyś miał problem z jakąś pozycją i nie wiedział co wpisać to pisz do mnie PW - mam tego LG skonfigurowanego na Plusa, więc będę mógł sprawdzić :)
Awatar użytkownika
4EverWithPlus
Starszy Plusmaniak
Posty: 167
Rejestracja: 31 gru 2008, o 15:12
Lokalizacja: Szprotawa

Post autor: 4EverWithPlus »

JohnyTwice pisze:Faktycznie, w internetowym konfiguratoze Plusa jeszcze nie ma ustawień do KP500. Spróbuj przesłać sobie ustawienia na KU990, jak będzie działać to po problemie, a jak nie będzie to spróbuj ręcznie powklepywać adresy z jakiegoś telefonu z Plusa. Jakbyś miał problem z jakąś pozycją i nie wiedział co wpisać to pisz do mnie PW - mam tego LG skonfigurowanego na Plusa, więc będę mógł sprawdzić :)
A Twoje ciasteczko pochodz z Plusa czy ustawiałeś ręcznie konfigurację??
Bo jeżeli to drugie to chciałbym wiedzieć, czy korzystając z przeglądarki via GPRS/EDGE pobiera Ci dane z pakietu??
Jeżeli pierwsza opcja to może wrzuć jakieś foto/zrzut ekranu?? Przyda się zapewnie nie raz 8-)
Obrazek
Data aktywacji karty 2004-11-03 14:23
Aktualny (34) telefon - Nokia 7230
Awatar użytkownika
JohnyTwice
PlusManiak
Posty: 124
Rejestracja: 8 lut 2009, o 11:53
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post autor: JohnyTwice »

Ciasteczko moim nie jest, leży sobie i czeka na szczęśliwego nabywcę ;) I jest fabrycznie skonfigurowane na Plusa.

Tych zrzutów nie będę robił, bo za dużo roboty z tym. Po prostu jak będziesz miał już telefon i nie będziesz wiedział jaki adres wpisać w konkretną pozycję to pisz!
Awatar użytkownika
4EverWithPlus
Starszy Plusmaniak
Posty: 167
Rejestracja: 31 gru 2008, o 15:12
Lokalizacja: Szprotawa

Post autor: 4EverWithPlus »

Ok, więc taki problem:
Konfiguracja na Plusa była fabrycznie, jednak problem jest z konfiguracją standardowej przeglądarki, ponieważ ustawiony jest profil "Plus WAP", a musi by internet.. więc tak:
Menu -> Internet -> Ustawienia -> Profile (teraz muszę zrobic nowy profil) -> Dodaj profil ->:
Tytuł: Plus Internet
Strona głowna: TUTAJ NIE WIEM,
Profil internetowy: tu ustawiam "Plus Internet"

więc jaki adres tam wpisac? :)
Obrazek
Data aktywacji karty 2004-11-03 14:23
Aktualny (34) telefon - Nokia 7230
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: pasqal »

Właściwie co chcesz, możesz wpisać ;-) konfiguracja jak widać analogiczna do zwykłego telefonu. Możesz spróbować standardowo wap.plusgsm.pl :-)
And remember: respect is everything…
Awatar użytkownika
JohnyTwice
PlusManiak
Posty: 124
Rejestracja: 8 lut 2009, o 11:53
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post autor: JohnyTwice »

strona główna - wpisz: www.plusgsm.pl :)

Jutro w pracy wezmę tego cookie i sprawdzę jakby nie pomogło.
bednar213

Post autor: bednar213 »

Heh, sporo osób ma takie problemy niekoniecznie na LG ;-)
Awatar użytkownika
4EverWithPlus
Starszy Plusmaniak
Posty: 167
Rejestracja: 31 gru 2008, o 15:12
Lokalizacja: Szprotawa

Re: LG KP500 Cookie

Post autor: 4EverWithPlus »

Zapomniałem Wam odpisać :p matura w maju i czasu nie było ale już wróciłem :) telefon ma fabrycznie wgrane ustawienia wszystkich sieci z 28 krajów :) pozdrawiam
Obrazek
Data aktywacji karty 2004-11-03 14:23
Aktualny (34) telefon - Nokia 7230
ODPOWIEDZ