omg 19,90 + pakiet

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
dahlianoir
Nowy
Posty: 5
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 10:47

omg 19,90 + pakiet

Post autor: dahlianoir »

otrzymałam dzisiaj pierwszą fakturę i w związku z tym mam pytanie, otóż mam taryfę omg 19,90 z pakietem internetowym non stop czyli + 10 zł ("oszczędzasz ze smartfonem"), a przynajmniej tak jest w umowie. czyli miesięcznie powinno być 29,90. natomiast na fakturze policzono 19,90 i nigdzie żadnej wzmianki o opłacie za ten pakiet, podobnie w tym pierwszym częściowym okresie rozliczeniowym. dodam, że korzystałam w tym czasie z transmisji danych, więc chyba gdybym nie miała pakietu, to naliczyłoby jakąś opłatę, a tutaj ani opłaty za pakiet, ani za transmisję. jakiś pomysł, o co w tym chodzi? oczywiście w tym momencie taka sytuacja jakoś bardzo mi nie przeszkadza, ale nie chciałabym, żeby potem nagle się okazało, że trzeba coś dopłacać na przykład.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: omg 19,90 + pakiet

Post autor: Ewa_Plus »

dahlianoir

W pierwszej fakturze opłatę za pakiet internetowy powinnaś mieć wyliczoną proporcjonalnie do liczby dni obowiązywania Usługi w danym okresie rozliczeniowym.

Najlepiej będzie jeśli prześlesz pytanie do nas w sposób opisany tutaj.
Da nam to możlowość wglądu na Twoje konto i rachunek, dzięki czemu sprawdzimy, czy wszystko jest prawidłowo rozliczone.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ