Zabiera mi pieniadze z konta.

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: Ewa_Plus »

Mariusz_PL,
opisana sytuacja mogła mieć miejsce, jeśli przed aktywacją pakietu internetowego była rozpoczęta jakaś sesja (w tle).
Wyłącz na chwilę opcję transmisji danych i włącz ponownie.

Informacje jak uzyskać billling znajdziesz tutaj.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
kasiex
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 24 lip 2015, o 16:59

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: kasiex »

Ja również mam problem z zabieraniem pieniędzy z konta. Po każdym doładowaniu za 30 zł pobiera mi z konta 6 zł mimo, że nie aktywowałam żadnego pakietu. Nie za bardzo się na tym znam, jedyne co mi wyskakuje to aktywne pakiety: 125MB- pakiet do zasileń, 2000 MMS do sieci plus (których i tak nie mogę wysyłać, ale pomijam) a moje aktywne promocje to: jedna stawka Mix39gr, 39gr za rozmowe w plusie, nielimitowane sms-y do plusa, jedna stawka. telefon mam w mixie, taryfa 6. Tak więc dlaczego zabiera mi te 6 zł, możecie pomóc?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: Ewa_Plus »

kasiex,
- pamiętasz na ile doładowań podpisany masz kontrakt?
Jeśli tak, to kod na wyłączenie pakietu 125 BM znajdziesz tutaj.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
kasiex
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 24 lip 2015, o 16:59

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: kasiex »

kontrakt mam podpisany na 36 doładowań, jeśli dezaktywuje ten pakiet to nic się nie zmieni mam rozumieć?
Dra
PlusManiak
Posty: 83
Rejestracja: 20 paź 2014, o 20:59

Ostrzegam, Plus ukradł z mojego konta 57PLN i 45gr.

Post autor: Dra »

Ostrzegam, Plus ukradł z mojego konta 57PLN i 45gr.

W dni wczorajszym Plus mi ukradł 57PLN 45gr. za transfer danych 212mb, paradoksem jest to że miałem włączony pakiet internet 1gb za 13PLN, gdzie jeszcze było 400mb do wykorzystania.
Wczoraj około godziny 15 zadzwoniłem do BOK'u mając na celu aktywację pakietu internetu 1gb za 13pln( Obrazek iż dlatego że po przez za pomocą kodu występował błąd tej usługi) , przed aktywacja pakietu 1gb za 13pln miałem te 57PLN, bo aktywacji została wyłudzone 57PLN z mojego konta. Złożyłem reklamacje w BOK, Pani z BOK nie była zadowolona że zgłaszam tą zaistniałą sytuacje i potraktowała mnie jak idiotę - "kazała" zresetować telefon - i rzekomo odzyskam 57PLN i 45gr. Pani z BOK'u złożyłem reklamacje - co na ironię muszę oczekiwać 30 dni na odpowiedź i jeszcze nie wiadomo jaką. Jeżeli nie będzie zwrócone moje 57PLN 45gr, zgłaszam sprawę do sądu. Posiadałem 209PLN na koncie. Na całe szczęście w nieszczęściu niedługo kończy mi się umowa z Plusem. I mam oczekiwać do 30 dni na reklamacje - na swoje pieniądze 57PLN i 45gr. To jest jakaś kpina. Telefon jest użytkowany prywatnie przez co jestem narażony na straty finansowe, iż Plus mi ukradł 57PLN i 45gr.


P.S Zostałem narażony na straty finansowe, nerwy i bezcenny czas. Dziękuje Plus - klient który ma kilka numerów i juz jest dobre ponad 10 lat . Tak się traktuje target? Mam nadzieje, że to tylko bubel w "księgowości".

Grafika bilingu:
Obrazek

Sent from my iPhone 6 Plus 128gb using Tapatal
Ostatnio zmieniony 27 lip 2015, o 10:58 przez Krzysiek_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: połączenie wątków, ten sam temat.
ewelinakoziol
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 27 lip 2015, o 08:12

Re: Ostrzegam, Plus ukradł z mojego konta 57PLN i 45gr.

Post autor: ewelinakoziol »

Witam w klubie.Ja w zeszlym tygodniu stracilam ponad 40zl, tez przez internet ;/
Dra
PlusManiak
Posty: 83
Rejestracja: 20 paź 2014, o 20:59

Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: Dra »

Tylko że, ja miałem włączony pakiet internet 1gb gdzie było jeszcze 400mb do wykorzystania. Zauważ że za 162mb nie została mi żadna kwota pobrana, a za 212mb już zostałem narażony na wyłudzonie tejże kwoty.

Nie rozumiem dlaczego mój temat został przeniesiony, ażeby nie był widoczny na stronie głównej? Nawet Plus nie raczy odpowiedzieć....

Sent from my iPhone 6 Plus 128gb using Tapatal
Ostatnio zmieniony 28 lip 2015, o 05:06 przez Dra, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: Krzysiek_Plus »

Dra pisze: Pani z BOK'u złożyłem reklamacje - co na ironię muszę oczekiwać 30 dni na odpowiedź i jeszcze nie wiadomo jaką
Przekazałem prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia reklamacji.
Dra pisze:Nie rozumiem dlaczego mój temat został przeniesiony, ażeby nie był widoczny na stronie głównej? Nawet Plus nie raczy odpowiedzieć....
Został połączony z wątkiem, w którym są zgłaszane podobne przypadki.
Stosowna informacja jest pod wcześniejszym postem.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Dra
PlusManiak
Posty: 83
Rejestracja: 20 paź 2014, o 20:59

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: Dra »

W dniu dzisiejszym odzyskałem pieniądze na swoje konto - 57pln i 45gr. Przeraża mnie fakt, że pieniądze po prostu od tak, jawnie zostały wyłudzone z mojego konta. Gdyby nie moja interwencja na pewno nie odzyskałbym tych pieniędzy. Żadnych przeprosin ze strony Plus'a nawet formie SMS nie wspominając już o listowej? Jest wielu ludzi którzy słabo ogarniają te sprawy i mogłoby paść na nich. Proszę mi wytłumaczyć, podać argument dlaczego od tak utraciłem 57pln i 45gr. Z mojego konta?


I jeszcze jedno po wykorzystaniu pakietu internetu 1gb otrzymuje SMS o wykorzystaniu, następnie są naliczana opłaty, dlatego że to nie jest pakiet non stop?

Sent from my Sony Xperia Z3 Dual using Tapatalk
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: Ewa_Plus »

Dra,
- przepraszam za zaistniała sytuację, Departament Reklamacji wysłał już do Ciebie oficjalnie pismo z odpowiedzią listownie. Na pewno niedługo je otrzymasz.
Jeśli chodzi o pakiet internetowy, to napisz jaką masz taryfę? Można to sprawdzić kodem: *147#.
Podaj proszę też informację, jaką masz po wpisaniu kodu *121# oraz *136#.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Dra
PlusManiak
Posty: 83
Rejestracja: 20 paź 2014, o 20:59

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: Dra »

Mix 6, pakiet 1gb - nie non stop.

Sent from my Sony Xperia Z3 Dual using Tapatalk
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: Ewa_Plus »

Dra,
- możesz wyłączyć pakiet 1 GB (nie non stop) kodem: *121*00*71#
W jego miejsce możesz potem uruchomić jeden z pakietów non stop opisanych tutaj.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Dra
PlusManiak
Posty: 83
Rejestracja: 20 paź 2014, o 20:59

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: Dra »

Rozumiem że, jak mi się zakończy limit - 1gb zostanę poiformowany SMS i potem jestem narażony na opłaty za transfer danych?

Sent from my Sony Xperia Z3 Dual using Tapatalk
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: Magda_Plus »

Nie, ale masz możliwość kontrolowania kodem *121# pozostałego limitu jednostek danych w ramach aktywowanego Pakietu oraz dnia, w którym upływa jego okres ważności.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
kasiex
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 24 lip 2015, o 16:59

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: kasiex »

kontrakt mam podpisany na 36 doładowań, jeśli dezaktywuje pakiet 125 MB to nic się nie zmieni mam rozumieć?
ODPOWIEDZ