Termin płatności

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
screamowa
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 29 kwie 2013, o 17:51

Termin płatności

Post autor: screamowa »

ok 2 tyg temu kupiłam telefon na abonament, w plusie online pisze:
Termin płatności: 20.05.2013
Kwota płatności: 79,58 zł

Abonament mam za 64,90 + 14,68 dopłaty, do sumy pierwszego pełnego abonamentu
Moje pytania są następujące:
Kiedy mogę dokonać przelewu? Mogę to zrobić przed 20.05?

Kiedy licznik się wyzeruje, i będę mogła swobodnie korzystać z całej puli abonamentu? ( mam na myśli to kiedy, pieniądze przestaną być dodawane do całej sumy pierwszego abonamentu który jest jako pierwszy do zapłaty w całości)
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Termin płatności

Post autor: Jrv »

Zapłacisz kiedy uważasz, jednak przekroczenie tego terminu może skutkować zawieszeniem połączeń wychodzących. Zgodnie z regulaminem termin płatności to 14dni od WYSTAWIENIA faktury.
Od nowego okresu rozliczeniowego masz pełny abonament. Okres rozliczeniowy masz ujęty na fakturze - za okres od XX do XX. Zawsze są to te same dni miesiąca.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Termin płatności

Post autor: Magda_Plus »

screamowa pisze:ok 2 tyg temu kupiłam telefon na abonament, w plusie online pisze:
Termin płatności: 20.05.2013
Kwota płatności: 79,58 zł

Abonament mam za 64,90 + 14,68 dopłaty, do sumy pierwszego pełnego abonamentu
Moje pytania są następujące:
Kiedy mogę dokonać przelewu? Mogę to zrobić przed 20.05?

Kiedy licznik się wyzeruje, i będę mogła swobodnie korzystać z całej puli abonamentu? ( mam na myśli to kiedy, pieniądze przestaną być dodawane do całej sumy pierwszego abonamentu który jest jako pierwszy do zapłaty w całości)
Witaj screamowa,

wygląda na to, że fakturę wystawiono Ci za okres od 01.04 do 30.04. Faktura jest wystawiona w ciągu 4 dni od zakończenia się okresu rozliczeniowego, w takim razie masz ponad dwa tygodnie na zapłatę faktury. Jeśli zdecydowałabyś się na włączenie Polecenia zapłaty, wówczas regulacja płatności nastąpiłaby ostaniego dnia, w którym pieniądze powinny się znaleźć na koncie Plusa (dla przykładu - w Twoim wypadku np. dopiero 20 maja zostałaby pobrana opłata za Twój rachunek).
;-)
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ