Przedłużenie umowy w trakcie wypowiedzenia

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
zorzetto
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 maja 2013, o 19:13

Przedłużenie umowy w trakcie wypowiedzenia

Post autor: zorzetto »

Witam,
W styczniu skończyła mi się umowa na abonament. Z powodu braku ciekawych ofert przedłużeniowych i cen telefonów zdecydowałem się ją w końcu wypowiedzieć ale z zastrzeżeniem pozostawienia numeru w Plus na Kartę. Zrobiłem to parę dni temu i dzisiaj odezwał się konsultant z ofertami za 10 PLN lub 5 PLN miesięcznie bez telefonu, umową na rok i jakimiś pakietami minut w abonamencie.
Póki co dałem sobie czas na zastanowienie i chciałem się dowiedzieć co to za oferty i pakiety, jaki jest ewentualny haczyk ale nigdzie nie mogę znaleźć takich ofert na stronie plusa i regulaminów. Nim się na coś zgodzę przez telefon to chciałbym wiedzieć na co dokładnie.
Czy można je gdzieś znaleźć? Są oficjalnie dostępne?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedłużenie umowy w trakcie wypowiedzenia

Post autor: Ewa_Plus »

zorzetto - myślę, że zaproponowano Ci jakąś ofertę specjalną, których nie zajdziesz na stronach Plusa.
Prawdopodobnie jest to promocja z rabatem 50 % na abonament OMG 19,90 zł (po rabacie: 9,95 zł).
Ponieważ różne kanały obsługi mają różne oferty, to w celu dokładniejszego sprawdzenia, wyślij mi maila przez ten formularz podając swoje dane (imię i nazwisko) oraz numer telefonu, którego to dotyczy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ