Wymiana karty SIM.

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
atoss86
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 27 sty 2019, o 17:39

Re: Wymiana karty SIM.

Post autor: atoss86 »

Dziękuję informacje już zostały wysłane.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Wymiana karty SIM.

Post autor: Joanna_Plus »

atoss86,

dotarły :-) dziękuję. Sprawę przekazałam dalej.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ffox.pl
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2019, o 13:26

Plus a niepełnosprawni

Post autor: ffox.pl »

Od 21 lat jestem posiadaczem karty SIM Plus na Kartę. Aby korzystać z LTE trzeba ją wymienić. Niby żaden problem zrobić to w punkcie Plusa. Problem natomiast w tym, że od urodzenia jestem chory na genetyczny zanik mięśni. Mnie trzeba przenieść na rękach do łazienki a co dopiero udać się do punktu Plusa. Pani w Punkcie Plusa powiedziała, że można kogoś upoważnić ale aktem notarialnym. Chyli trzeba mnie wpierw zanieść do notariusza na to wychodzi. Innego wyjścia pani nie widziała.

W dzisiejszych czasach wszelakie sprawy nawet konta bankowego jestem w stanie załatwić telefonicznie bez ruszania się z domu. Wymiana dowodu osobistego.?. z urzędu miasta przyjdą chętnie do mego domu, głosowanie itp., z Plusem jakoś po starodawnemu.

Przecież macie wszystkie moje dane osobowe. Karta SIM oczywiście zarejestrowana, jestem jednym z Waszych pierwszych klientów. Czy naprawdę nie można tego załatwić korespondencyjnie?
Ostatnio zmieniony 18 mar 2019, o 09:25 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Wymiana karty SIM.

Post autor: Joanna_Plus »

ffox.pl,
ffox.pl pisze:Czy naprawdę nie można tego załatwić korespondencyjnie?
W przypadku oferty Plus na Kartę, nie posiadamy procesu zdalnej wymiany karty SIM. Przy wymianie karty SIM honorujemy również pełnomocnictwo zwykłe.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
shuber
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 23 kwie 2019, o 13:52

Re: Wymiana karty SIM.

Post autor: shuber »

Witam,
Jestem służbowo kilka miesięcy poza krajem a mianowicie w Kuwejcie. Swojej mamie zostawiłem tel z kartą sim PLUSH NA KARTĘ którą regularnie doładowuję. Karta sim przestała działać. Chcąc ją wymienić zadzwoniłem na infolinię z pytaniem jak to zrobić. Postępowałem zgodnie z zaleceniami konsultanta. Napisałem upoważnienie na żonę i zawarłem w dokumencie wszystkie wymagane dane. Wysłałem do żony i punktu plusa (Skarżysko Kamienna Sokola 10) skan dokumentu. Udała się tam moja żona na którą napisałem upoważnienie wraz z mamą która użytkuje tę kartę SIM ale Pani w punkcie oświadczyła że nie wymieni karty sim bo muszę ponoć być osobiście lub dostarczyć upoważnienie sygnowane przez notariusza. Dodatkowo ta Pani zadzwoiła na infolinię wsparcia gdzie ponoć potwierdzono jej wersję!!!! Dodam, ze ta pani nie chciała ze mną rozmawiać telefonicznie abym całą sprawę wyjaśnił lub choćby po to aby mnie zweryfikować. Zadzwoniłem jeszcze raz na infolinie gdzie poinformowano mnie że moja żona powinna być obsłużona a karta wymieniona ponieważ zrobiłem wszytko jak trzeba. Zależy mi na jak najszybszej wymianie karty aby mieć kontakt z rodziną poza tym mama jest osobą starszą i chciałbym aby miała sprawny telefon. Numer który jest dopisany do karty sim używany jest od wielu lat.
Proszę powiedzieć jak mam to zrobić żeby ta karta została wymieniona. Proszę o interwencję w tym puncie Plusa aby moja żona mogła spokojnie wymienić tę kartę. Konsultantka z infolinii poradziła złożyć reklamację ale czas rozpatrzenia to 30 dni.
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3140
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Wymiana karty SIM.

Post autor: Marta_Plus »

Witaj shuber,

przekazałam do danego punktu interwencję w Twojej sprawie. Dam znać, jak otrzymam informację zwrotną.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
shuber
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 23 kwie 2019, o 13:52

Re: Wymiana karty SIM.

Post autor: shuber »

Dziękuję bardzo i czekam na wiadomość.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Wymiana karty SIM.

Post autor: Joanna_Plus »

shuber,

prześlij proszę w tej sprawie pismo do Departamentu Reklamacji na adres bok@plus.pl. W korespondencji zamieść:

- krótki opis sytuacji,
- swoje dane (imię i nazwisko, numer PESEL, aktualny numer kontaktowy),
- numer telefonu, którego dotyczy sprawa,
- upoważnienie (na którym będą Twoje dane, dane osoby upoważnionej, wraz z adresem e-mail oraz adresem placówki w której karta SIM będzie wymieniana).

Następnie podaj mi tutaj numer zagadnienia. Poproszę wówczas o przyśpieszenie realizacji sprawy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
shuber
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 23 kwie 2019, o 13:52

Re: Wymiana karty SIM.

Post autor: shuber »

Dziękuję za zainteresowanie i proszę o przyśpieszanie.
Zależy mi na czasie.

Re: Problem z wyminą karty SIM w punkcie PLUSA [#748069]
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Wymiana karty SIM.

Post autor: Joanna_Plus »

shuber,
shuber pisze:[#748069]
Poprosiłam o przyśpieszenie realizacji sprawy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
shuber
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 23 kwie 2019, o 13:52

Re: Wymiana karty SIM.

Post autor: shuber »

Sprawa rozwiązana.
Dziękuję bardzo za pomoc.
Awatar użytkownika
monter
PlusManiak
Posty: 115
Rejestracja: 3 sty 2013, o 14:39

Re: Wymiana karty SIM.

Post autor: monter »

Witam!

Czy wymiana karty SIM z 2001 roku jest bezpłatna, czy płatna? Oczywiście usługa "Na kartę", nie abonament.
Karta jest starego typu i nie można korzystać z Internetu LTE, nie mówiąc o wielkości, która nie pozwala na włożenie do nowoczesnych telefonów/smartfonów.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Wymiana karty SIM.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj monter,

w tym przypadku wymiana karty będzie płatna: https://bok.plus.pl/system/templates/se ... arty%20sim.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Pablo82
PlusManiak
Posty: 64
Rejestracja: 1 cze 2019, o 17:57

Re: Wymiana karty SIM.

Post autor: Pablo82 »

Joanna_Plus pisze:shuber,

prześlij proszę w tej sprawie pismo do Departamentu Reklamacji na adres bok@plus.pl. W korespondencji zamieść:

- krótki opis sytuacji,
- swoje dane (imię i nazwisko, numer PESEL, aktualny numer kontaktowy),
- numer telefonu, którego dotyczy sprawa,
- upoważnienie (na którym będą Twoje dane, dane osoby upoważnionej, wraz z adresem e-mail oraz adresem placówki w której karta SIM będzie wymieniana).

Następnie podaj mi tutaj numer zagadnienia. Poproszę wówczas o przyśpieszenie realizacji sprawy.
Witam. Również mam problem z zasięgiem na mojej karcie sim. Wysłałem zgłoszenie do BOK Plus. Oto jego numer:
[#989958]
Jak również całą moją sytuację opisałem na e-mail specjalista Plusa. Proszę o pomoc w mojej sprawie. Z góry dziękuję Pablo82
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3140
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Wymiana karty SIM.

Post autor: Marta_Plus »

Witaj Pablo82,

dziękuję za numer zgłoszenia - przekazałam sprawę dalej.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ