Ten no.. pakiet 25mb.

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Awatar użytkownika
madziq
PlusManiak
Posty: 97
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 lut 2009, o 10:40
Lokalizacja: Wieś ;D

Ten no.. pakiet 25mb.

Post autor: madziq »

Jeśli zły dział - przenieść.
Mam problemos. Wzięłam pakiet 25mb ( mam mixa 4 ), no i weszłam na internet na jakieś 10-15 min, bo wyłączeniu przeglądarki zeżarło mi ponad 10zł! A pakiet był i jest aktywny ;/. No to po jakiemu to jest? Na co ten pakiecik skoro i tak są opłaty? Mogę ubiegać się o zwrot poprzez reklamację? Help.
Madźka. (;
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Post autor: witan93 »

Musisz mieć ustawiony w telefonie profil Internet. Pewnie masz profil WAP na którym opłaty nie są pobierane tylko za wap.plus.pl
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Czytać regulaminy jak się coś kupuje - to po pierwsze ;-) (te regulaminy nie są aż takie długie)

Pakiet jest na połączenia APN Internet. Ty w telefonie masz ustawiony zapewne APN Wap, który służy do darmowego łączenia się z wap.plus.pl i GG Plus.

Zmienić profil połączenia w ustawieniach telefonu/przeglądarki na Internet_GPRS i będzie pobierało z pakietu.
madziq pisze:Mogę ubiegać się o zwrot poprzez reklamację?
Nie, ponieważ to Twój błąd. Należy czytać regulamin danej usługi...
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Post autor: witan93 »

No i niestety nici z reklamacji...
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: pasqal »

To samo mówił mi dzisiaj kumpel w szkole, który się naciął na 25 zł... pakiet 60 MB wykupił przypadkiem, bo kody pomylił (chciał pakiet SMS). Nie dość, że wywalił 10 zł na pakiet, to jeszcze 2,5 raza tyle wydał na połączenie z Siecią tylko dlatego, że miał profil zły ustawiony.
Ból. I tyle, nie zrobisz nic więcej.
And remember: respect is everything…
Awatar użytkownika
madziq
PlusManiak
Posty: 97
Rejestracja: 8 lut 2009, o 10:40
Lokalizacja: Wieś ;D

Post autor: madziq »

Brrr... ale przynajmniej działa jak przestawiłam :P
Madźka. (;
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: pasqal »

A wiecie, co Wam powiem? Znajomy ów, o którym wspomniałem wyżej, napisał reklamację i mu uznali, czego się nie spodziewałem :-) I zwrócili mu wszystko co do grosza, co mu wtedy przepadło (dokładnie rzecz biorąc 26,10 zł).
Aż miło, że się w takiej sieci jest ;-)
And remember: respect is everything…
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

pasqal, podobno wszystkim zwracają. Jest to tzw. indywidualne podejście do klienta :-) Na innym forum już sporo osób pisało o zwrocie kasy za transmisję danych w Polkomtelu. A najlepsze jest to że zwracają kasę jak ktoś nie dostał tych darmowych SMSów po doładowaniu co to niby są a nigdzie o tym info nie ma :-D Chyba tomek o tym pisał. Wystarczy tylko napisać reklamację, ale nie każdemu się chce ;-) Dają 48zł za te SMSy.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

mariusz9a pisze:pasqal, podobno wszystkim zwracają.
najwidoczniej, skoro nawet z winy użytkownika zwracają pieniądze. :-P Nie mogą sprawdzić jak się łączył użytkownik?! :-P Ale to jest dbanie o klienta oczywiście. :-D
mariusz9a pisze:co to niby są a nigdzie o tym info nie ma
ja dostałem o tym info SMSem, ale faktycznie nie ma o tym nic na stronie Plusa. Być może jakaś promocja indywidualna? :-)
mariusz9a pisze:Dają 48zł za te SMSy.
sporo zwracają widzę, ja "niestety" od razu dostałem SMSa po doładowaniu... :-P Ciekawe czy zawsze przy przy obojętnie jakiej ilości promocyjnych SMSów za doładowanie zwracane jest 48zł czy jakoś proporcjonalnie do doładowania/ilości SMSów? Ale nawet przy opcji maksymalnej 300 SMSów, kórych nie otrzymaliśmy, dostajemy 3 zł gratis z reklamacji, bo 300 x 0,15 = 45, a jeżeli nie jest to rozpatrywane proporcjonalnie, to im niższa kwota doładowania, tym więcej dostajemy gratis. :-)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

tomek pisze:mariusz9a napisał/a:
Dają 48zł za te SMSy.


sporo zwracają widzę, ja "niestety" od razu dostałem SMSa po doładowaniu... Ciekawe czy zawsze przy obojętnie jakiej ilości promocyjnych SMSów za doładowanie zwracane jest 48zł czy jakoś proporcjonalnie do doładowania/ilości SMSów? Ale nawet przy opcji maksymalnej 300 SMSów, których nie otrzymaliśmy, dostajemy 3 zł gratis z reklamacji, bo 300 x 0,15 = 45, a jeżeli nie jest to rozpatrywane proporcjonalnie, to im niższa kwota doładowania, tym więcej dostajemy gratis.
Pomyliłem się :-P List od Polkomtela brzmi:
Analiza danych zwartych w systemie wykazała , iż Pana numer nie został objęty ww. ofertą.

Zgłoszona reklamacja została rozpatrzona negatywnie. Jednakże w drodze indywidualnego podejścia do spraw naszych Klientów postanowiliśmy zasilić konto Pana numeru kwotą 54zł w dniu XX/YY/ZZZZr.
To jest rekompensata po doładowaniu za 100zł czyli powinno być 300 SMS.
tomek pisze:mariusz9a napisał/a:
co to niby są a nigdzie o tym info nie ma


ja dostałem o tym info SMSem, ale faktycznie nie ma o tym nic na stronie Plusa. Być może jakaś promocja indywidualna?
E tam indywidualna... Kto ma Simplusa niech zadzwoni pod numer 2603 - połączenie bezpłatne. Jak ktoś doładuje i nie otrzyma SMSów to piszcie reklamację :-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
ODPOWIEDZ