Simplus

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Artis142
Prawie PlusManiak
Posty: 41
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 lis 2008, o 22:07
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Simplus

Post autor: Artis142 »

Witam!! Co sądzicie o Simplus?? Są to złodzieje?? Plus GG jest u nich za darmo tzn nie płacisz za transmisję danych??
Pozdrawiam
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Post autor: witan93 »

Co masz na myśli pytając czy są złodziejami :?: :-) ;-) :-D
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Post autor: ManMoon »

Za darmo przez 7 dni, placisz pozniej za aktywacje a nie za transmisje danych, tylko jedna oplata!
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2012, o 11:26 przez ManMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
Artis142
Prawie PlusManiak
Posty: 41
Rejestracja: 5 lis 2008, o 22:07
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Post autor: Artis142 »

Mam na mysli tym że w 36i6 są złodzieje!!! Wczoraj wieczorem miałem 1.54 a dziś wstaje a mam -4 zł!!!
Obrazek
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Post autor: ManMoon »

Hmmm a miales wlaczony Profil: wap.plusgsm.pl polaczenie przy laczeniu z GG Plus?
Tylko przy tym profilu transmisja danych jest za darmo.
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2012, o 11:25 przez ManMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: pasqal »

Artis142 pisze:Są to złodzieje??
Dobre pytanie! :-D
Simplus jak to oferta na kartę, posiada swoje dobre i złe strony. Ostatnio wydaje mi się trochę zaniedbana przez Plusa, a szkoda, bo można sporo dobrego w niej zrobić ;-)
Zalety:
-> Pakiet internetowy rozliczany co do bajta
-> Niski koszt minuty w pakietach
-> Organizacja okresowych promocji (najbardziej podobał mi się latynoski pakiet 200 minut za 8 zł do Plusa i na stacjonarne i darmowe SMS-y za doładowanie - szkoda że to wycofali, była to rewelacyjna oferta)

Wady:
-> W normalnych pakietach minuty są tylko do Plusa, nie na stacjonarne (chociaż na szczęście z tych drugich coraz mniej się korzysta)
-> Ja bym może spróbował jeszcze eksperymentalnie wydłużyć o połowę długość okresy ważności konta po doładowaniu - mogłoby być ciekawie, tak jest trochę za krótko (chociaż wszyscy operatorzy mają mniej-więcej tak samo).
-> Poza tym teraz skiepścili Swojaki. Stara usługa była lepsza.

To tyle w mojej opinii :-)
And remember: respect is everything…
Artis142
Prawie PlusManiak
Posty: 41
Rejestracja: 5 lis 2008, o 22:07
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Post autor: Artis142 »

xD nie wiem a jak to mogę sprawdzić?
Obrazek
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: pasqal »

Ustawienia łączności -> Ustawienia Java. Tam musisz wybrać odpowiednie ustawienie (WAP).
And remember: respect is everything…
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Artis142, debet w 36i6 da się zrobić tylko na transmisji danych. Chociaż nie wiem jak Ty to zrobiłeś, bo po mojej interwencji w tej sprawie transmisja danych jest aktualizowana po przekroczeniu każdych 100kB w czasie rzeczywistym, a nie jak wcześniej po godzinie od rozłączenia sesji. No chyba że poprawili tylko mój numer :lol:
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
ODPOWIEDZ