Oferta dla przedłużających...

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
korpi
Szalony PlusManiak
Posty: 350
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 23 gru 2008, o 22:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Oferta dla przedłużających...

Post autor: korpi »

Przeglądam stronę Plus'a i w końcu aktualizowali cennik dla obecnych klientów ale...
Ceny nie są tańsze dla przedłużających kontakt. Plus ma po prostu w d****. Niestety szkoda.

To po choinke czekamy te dwa-trzy dni po ostatnim doładowaniu bo niby jakaś specjalna oferta będzie. Co to wogóle wtedy jest?

Czy przy przedłużaniu Mix'a można się targować? Ten telefon taniej trochę. Albo chce na tej starej ofercie być (MixPlus III), bo bez minimum 2000 sms na pakietach z wami nie ujadę!!!
Awatar użytkownika
Batman
Początkujący PlusManiak
Posty: 27
Rejestracja: 23 lut 2009, o 21:44
Lokalizacja: Trzcianka (wlkp)
Kontakt:

Post autor: Batman »

Ja sie zastanawiam czy nie podziękować mixowi... W grudniu kupiłem sobie Smartphona więc telefonu nie potrzebuję. Zresztą jak widzę ceny telefonów w mixie w Plusie to chce mi się śmiać. Zdecydowanie korzystniej kupić nówki na allegro i mieć doładowania 12/30 czy też 24/30...
Zostało mi doładowanie do końca usługi. Cały czas się zastanawiam czy jest sens tkwienia w tej usłudze. Być może przeniosę się do Simplusa. Mam 16 dni na decyzje.
A ku ku
a.vercetti
Początkujący PlusManiak
Posty: 27
Rejestracja: 27 sty 2009, o 20:51
Lokalizacja: Nysa

Post autor: a.vercetti »

W mixie nie spodziewaj się rewelacji, bo twoja umowa to ilość doładowań. Nie generujesz dla operatora żadnego dodatkowego zysku z tytułu umowy, więc kończąc zobowiązanie jesteś nowym klientem. A poza tym to zobacz ceny telefonów w orange i w erze, to Ci się odechce prezentów.
Awatar użytkownika
JohnyTwice
PlusManiak
Posty: 124
Rejestracja: 8 lut 2009, o 11:53
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post autor: JohnyTwice »

Ewentualnie możesz przedłużyć umowę na 12 doładowań - dostaniesz za to gratis 120 zł na konto, czyli przeliczając za każde 30 zł dostaniesz 10 zł gratis.
korpi
Szalony PlusManiak
Posty: 350
Rejestracja: 23 gru 2008, o 22:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: korpi »

W Play sie pytałem to telefony fajnie ale jak pakiet sms 6zł za 200sms to tylko <śmiech>.

Telefon z allegro i 36i6 bo inaczej się nie da niestety ;(
Awatar użytkownika
swireeczka
PlusManiak
Posty: 76
Rejestracja: 27 lut 2009, o 23:35

Post autor: swireeczka »

A mam takie pytanie jeśli ktoś nie chce przedłużać umowy czy musi iść do nich czy może normalnie przejść np. na 36 i6 ?
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

swireeczka, z Mix 3 można przejść na Simplusa a z Mix 4 na taryfę pokontraktową. Na 36i6 obecnie się nie da.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
kwicun
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 16 lis 2008, o 01:55

Post autor: kwicun »

mariusz9a pisze:swireeczka, z Mix 3 można przejść na Simplusa a z Mix 4 na taryfę pokontraktową. Na 36i6 obecnie się nie da.
Hmmm a nie można zrobić takiego patentu na zasadzie migracji? Wypisujesz się z sieci Plus zabierając swój numer a potem przechodzisz z tym numerem do 36i6? Wiem, że koszta takiej operacji mogą być spore, ale po prostu zastanawiam się czy tak można.
Jestem wredny i zmęczony. Jem drut kolczasty i sikam napalmem.
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: pasqal »

Przeciwwskazań nie widać - jedynymi mogą być wspomniane przez Ciebie koszta tych operacji właśnie. Ale czy to warte tyle zachodu?
And remember: respect is everything…
Awatar użytkownika
kwicun
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 16 lis 2008, o 01:55

Post autor: kwicun »

Jeśli cholernie komuś zależy żeby zachować numer to nawet koszta nie będą odstraszać. Podejrzewam, że może to nawet kosztować ponad 100zł. Nie pamiętam dokładnie jakie są koszta migracji ale tak mi się wydaje, że taka by była łączna kwota.
Jestem wredny i zmęczony. Jem drut kolczasty i sikam napalmem.
Awatar użytkownika
Batman
Początkujący PlusManiak
Posty: 27
Rejestracja: 23 lut 2009, o 21:44
Lokalizacja: Trzcianka (wlkp)
Kontakt:

Post autor: Batman »

No ja np będę robił wszystko aby zachować numer jeśli będę zmieniał operatora tym podobne - za bardzo mi się podoba :-P
A ku ku
regoat
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:21
Kontakt:

Re: Oferta dla przedłużających...

Post autor: regoat »

ta, po zakonczeniu Mixa niestety plus nie ma zadej oferty bo fajne telefony to oni maja w kosmicznych canach i trzeba przyznac ze ceny polaczen to oni maja strasznie wysokie zwlaszcza teraz po wprowadznieniu PLay Fresz i obniżce w simplusie.

Mix IV jest beznadziejny bez swojakow bo podobno sa niepotrzebne skoro sa akiety minut, no ale te albo do 16 albo tez inne wydziwianie.

Ja tylko czekam na skonczenie sie mojego mixa i na bank w nim nie zostane. Najprawdopodobniej przejde na simplusa a najchetniej to bym przeszedl do Pleya
Awatar użytkownika
Connected
Szalony PlusManiak
Posty: 216
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 23:20
Lokalizacja: Salon Firmowy Plus /3miasto
Kontakt:

Re:

Post autor: Connected »

kwicun pisze:
mariusz9a pisze:swireeczka, z Mix 3 można przejść na Simplusa a z Mix 4 na taryfę pokontraktową. Na 36i6 obecnie się nie da.
Hmmm a nie można zrobić takiego patentu na zasadzie migracji? Wypisujesz się z sieci Plus zabierając swój numer a potem przechodzisz z tym numerem do 36i6? Wiem, że koszta takiej operacji mogą być spore, ale po prostu zastanawiam się czy tak można
Z MIXPLUS IV przechodzisz naprzykład do Play/Ery/Orange na jakiegoś prepaida (61 pln) a potem z Ery/Orange/Play na 36,6 (kolejne 61 pln).
Obrazek
Obrazek
Obrazek

"I give him an offer he can't refuse(...)"

Don Vito Corleone
Awatar użytkownika
Rafcio5905
PlusManiak
Posty: 55
Rejestracja: 10 mar 2009, o 19:44
Lokalizacja: okolice Mogilna, Kuj.-Pom.

Re: Oferta dla przedłużających...

Post autor: Rafcio5905 »

korpi pisze:Przeglądam stronę Plus'a i w końcu aktualizowali cennik dla obecnych klientów ale...
Ceny nie są tańsze dla przedłużających kontakt. Plus ma po prostu w d****. Niestety szkoda.

To po choinke czekamy te dwa-trzy dni po ostatnim doładowaniu bo niby jakaś specjalna oferta będzie. Co to wogóle wtedy jest?

Czy przy przedłużaniu Mix'a można się targować? Ten telefon taniej trochę. Albo chce na tej starej ofercie być (MixPlus III), bo bez minimum 2000 sms na pakietach z wami nie ujadę!!!
podobno po świętach mają teleony w plusie stanieć...
pytałem o to znajomego pracownika plusa; nie miał pewności, ale miał takie podejrzenia...
jeśli o mnie chodzi,to powiem tylko: OBY
korpi
Szalony PlusManiak
Posty: 350
Rejestracja: 23 gru 2008, o 22:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Oferta dla przedłużających...

Post autor: korpi »

Rafcio5905 pisze:podobno po świętach mają teleony w plusie stanieć...
pytałem o to znajomego pracownika plusa; nie miał pewności, ale miał takie podejrzenia...
jeśli o mnie chodzi,to powiem tylko: OBY
Prędzej czy później na pewno tak będzie. Teraz wiemy kryzys, kursy Euro, Mix Plus'a 4 "trochę poprawili"

Ale tak kiedyś to było inaczej jak telefon był za złotówkę to zazwyczaj na 36 doładowań za 30zł (chyba najcześciej brana oferta). Teraz przy tej ofercie zapomnij o jakimkolwiek telefonie za prawdziwą złotówkę. Teraz musisz wydać z np. 300zł albo bierzesz doładowania za 50/60zł minimum.

Ja słyszałem że operator nie może "trzymać" nas nie dłużej niż 2 lata czyli 24 doładowania. Takie mają wejść przepisy i wiadomo że wtedy telefon nie będzie za 1zł.

Ale też te reklamy rozwalają. Dają nowy telefon w ofercie za bagatelną ceną. A po miesiącu dadzą do reklamy że spadł x set złotych. No może to kusi ale patrząc na cennik na stronie Plusa to można zawału dostać...
ODPOWIEDZ