Awaria w 36.6

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Awaria w 36.6

Post autor: mariusz9a »

Operator sieci 36.6 znów ma problemy ze stabilnością działania nowej platformy bilingowej, na której świadczone są usługi marki komórkowej Polkomtela. Tym razem jednak awaria trwa już cztery dni - dowiedział się portal PasjaGSM.pl. Warto przyjrzeć się swoim wydatkom z konta w 36.6

Z informacji przekazywanych nam przez internautów wynika, że awaria trwa od 22 lutego i na razie opłaty za przesyłane SMS są pobierane z konta mimo aktywacji usługi Esy Floresy, w ramach której za 3 miesięcznie otrzymuje się nielimitowaną liczbę wiadomości SMS do sieci Plus i 36.6.

Czekamy na oficjalną odpowiedź operatora na temat przyczyn awarii oraz terminu jej usunięcia. Nie wiadomo, czy i w jaki sposób operator zrekompensuje błędy w działaniu swoich usług.
Źródło: pasjagsm.pl


Niestety nie mogę potwierdzić tej awarii. Znam zaledwie kilka osób korzystających z 36i6 - nie mają żadnego problemu.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Post autor: witan93 »

Ja przez ostatnie dni miałem problem ze sprawdzaniem stanu konta i pakietów. Nie działał też internet.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Plus potwierdza awarie w 36.6, przeprasza i będzie zwracał pobrane niesłusznie opłaty


Przedstawiciele operatora sieci 36.6 potwierdzili w rozmowie z portalem PasjaGSM.pl, że od kilku dni występował problem z prawidłowym naliczaniem opłat za usługi w sieci. Jednocześnie przesłano nam również oficjalne stanowisko w tej sprawie.

Część użytkowników 36.6 korzystających z opcji Esy Floresy został już usunięty błąd polegający na omyłkowym naliczaniu opłat za wysłane SMS-y, w całości zostanie on usunięty do jutra. Jednocześnie od razu następuje zwrot pieniędzy ściągniętych z konta klienta w wyniku błędu . Przepraszamy wszystkich użytkowników 36.6 za niedogodności, jakie mieli z tego powodu. - czytamy w przesłanym PasjGSM.pl oświadczeniu biura prasowego operatora.
Źródło: pasjagsm.pl
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Post autor: ManMoon »

Ja miałem tak samo ale w Mix IV, miałem pakiet 500smsów a mi nie pobierało z nich tylko z konta, pisałem do Plusa oczywiście... Napisałem reklamacje ale już nie mam tego pakietu bo dopiero wczoraj zaczęło dobrze, poprawnie działać...

Jedno jest pewne... Nigdy więcej mixa :-D
Telefon z Allegro i Simplus- oby nie zmienili na Nową Platformę :-)

Może się wypowiedzieć pracownik czy ten starter za 5zł - tutaj na stronie ->
http://simplus.pl/v.do?idx=805112 , on jest z Nowym naliczaniem opłat czyli leży na Nowej Platformie czy ze starym jak zwykłe simplusy i ma jeszcze rozliczanie opłat na wyświetlaczu :-D :?:

Zobaczcie... chyba tylko Simplus nie miał żadnych kłopotów nigdy ostatnio...
No chyba, że w 2006 ale to cała sieć padła wtedy.
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2012, o 11:23 przez ManMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

ManMoon pisze:Może się wypowiedzieć pracownik czy ten starter za 5zł - tutaj na stronie ->
http://simplus.pl/v.do?idx=805112 , on jest z Nowym naliczaniem opłat czyli leży na Nowej Platformie czy ze starym jak zwykłe simplusy i ma jeszcze rozliczanie opłat na wyświetlaczu
Działa na staro-nowej :-D Czyli stan konta kodem *100#, ale nie jest to Intec (Alcatel) na którym działa 36i6 i mix 4 oraz Sami Swoi.

Ale ja bym się tak nie nastawiał na tego Simplusa, ponieważ to kwestia czasu jak Polkomtel zacznie migrować numery Simplusa na Intec i klient nie będzie miał nic do powiedzenia w tej sprawie (tak samo jak było z Sami Swoi).
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
ODPOWIEDZ