Oba ma dla obecnych przed końcem umowy

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
megaremek
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 11 cze 2013, o 17:47

Oba ma dla obecnych przed końcem umowy

Post autor: megaremek »

Witam
Mam abonament na 24 miesiące zawarty 1 grudnia 2011 roku, zatem umowa kończy mi się za 6 miesięcy. Plus oferuje podpisanie kolejnej właśnie na 6 miesięcy przed jej zakończeniem. Przez internet przygotowano dla mnie oferty jednakże nie są one satysfakcjonujące. Chcę skorzystać z Oba ma powraca (lumia 520 + tablet modecom) w abonamencie jednakże ani w salonie ani w bok nie mogą tego zrobić, gdyż "dla Pana nie ma takiej oferty, będzie za 3 miesiące"
A ja się pytam czemu? proponujecie podpisanie gorszej umowy na 6 miesięcy przed jej końcem a nie dopuszczacie normalnej oferty z ulotki?
Czy naprawdę nie mogę takowej oferty podpisać?
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Oba ma dla obecnych przed końcem umowy

Post autor: Magda_Plus »

Witaj megaremek,
czy możesz mi przesłać poprzez ten formularz swój numer telefonu - dla którego chcesz przedłużyć umowę?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
megaremek
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 11 cze 2013, o 17:47

Re: Oba ma dla obecnych przed końcem umowy

Post autor: megaremek »

Wczoraj otrzymałem telefon z biura ds. utrzymania klienta Plusa. Rozmowa rzeczowa, obietnica złożenia oferty gdy tylko pojawi się zestaw w magazynie centralnym, przy ZAPEWNIENIU mnie, że w salonie mogę taki zestaw od razu nabyć, pod warunkiem dostępności go na miejscu, gdyż SPEŁNIAM warunki skorzystania z oferty OBAMA... i co?
W salonie zestaw mieli, w systemie sprawdzili, że taki zestaw nie widnieje u mnie aby mi go zaproponować i ręce rozłożyli, "no bo jak mogą sprzedać skoro nie mogą wybrać w systemie czegoś czego nie ma i przypisać do mnie". Rozmowa z konsultantem była nagrywana zatem mam dwie skrajne opinie: MOŻNA (według rozmowy telefonicznej) i NIE MOŻNA (wg salonu). Rozumiem po części salon, gdyż użytkownik nie może zrobić czegoś czego aplikacja mu nie zezwala ale przecież wyraźnie przez telefon usłyszałem, że salon MUSI ze mną taką umowę podpisać (może istnieje alternatywna droga podpisania umowy o której salon nie wie?).
Mam już dość OBAMA, temat odpuszczam, nie wart mojego czasu i nerwów.
Zresztą oferta nie jest jakaś za wspaniała, bo przecież tablet i telefon spłaca się w 36 ratach po 25zł.
Po analizie wybrałem mądrzejsze rozwiązanie: przedłużenie umowy na 29 miesięcy z Lumia 520 i zakup nowego tabletu na alle*** za ~400zł (de facto pochodzącego z PLUSa). Jestem na tym 500zł do przodu (36*25=900zł), bez łaski i nerwów mając to samo co sprzedają RATALNIE w Obama.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Oba ma dla obecnych przed końcem umowy

Post autor: Ewa_Plus »

megaremek - rozumiem Twoje stanowisko. Czy umowę z Nokią Lumią 520 już podpisałeś w punkcie, czy może chciałbyś telefonicznie zamówić? Możesz też zamówienie złożyć przez sklep internetowy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
megaremek
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 11 cze 2013, o 17:47

Re: Oba ma dla obecnych przed końcem umowy

Post autor: megaremek »

Zamówiłem przez internet.
ODPOWIEDZ