Problemy w Mixie...

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Awatar użytkownika
madziq
PlusManiak
Posty: 97
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 lut 2009, o 10:40
Lokalizacja: Wieś ;D

Problemy w Mixie...

Post autor: madziq »

Hm hm. Od kilku dni zauważyłam, że coś się dzieje z Mixem (IV). Chciałam się połączyć z netem to błąd, wprowadzałam *121# - milczy. I to nie był problem z zasięgiem. A Wam cuś się stało? Bo może tylko mi... albo nadajnik zalało... (;
Madźka. (;
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Post autor: witan93 »

Ogólnie jak już wcześniej było mówione nowa platforma (Mix IV i 36i6) coś mało stabilnie działają. Miejmy nadzieje że z czasem to się zmieni. W przypadku problemów pozostaje czekać aż się samo naprawi :D
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Ja nie zauważyłem na swoim mixie żadnych problemów. Ostatnio bardzo dużo siedzę na wap.plus.pl. Nie zauważyłem problemów z Internetem ani z krótkimi kodami.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Post autor: witan93 »

No u mnie też jakoś nic ostatnio nie było od czasu tych "wielkich" awarii.
Garjusz
Administrator
Administrator
Posty: 2869
Rejestracja: 5 paź 2007, o 18:42
Lokalizacja: PlusForum
Kontakt:

Post autor: Garjusz »

Koledzy co mają MixPlusa nic nie mówili o jakiś problemach.

To może coś u Ciebie szwankuje
Awatar użytkownika
madziq
PlusManiak
Posty: 97
Rejestracja: 8 lut 2009, o 10:40
Lokalizacja: Wieś ;D

Post autor: madziq »

tak tak, bo mieszkam na zadupiu o.O
Madźka. (;
Awatar użytkownika
kwicun
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 16 lis 2008, o 01:55

Post autor: kwicun »

Ja mam czasami podobne problemy. Jak wstukam jakiś krótki kod to czasami czekam na sms godzinę a czasami się na niego nie doczekam :-) Ale na szczęście takie sytuacje są coraz rzadsze.
Jestem wredny i zmęczony. Jem drut kolczasty i sikam napalmem.
Awatar użytkownika
mito18
Szalony PlusManiak
Posty: 229
Rejestracja: 24 lut 2009, o 18:45
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: mito18 »

Ja też miałem niestety ten problem... I ten problem z tego co wiem miało wiele osób... mój problem polegał na tym że najpierw chciałem sprawdzić ile mam kasy *100# i usługa nie odpowiadała na moje zapytanie i gdy wysyłałem smsy do plusa (to pomimo że miałem pakiet na smsy ) pobierało mi za to pieniądze...
Więc zadzwoniłem do BOK'u spytać o co chodzi... I jakaś miła Pani wytłumaczyła mi że ten problem jest już im znany ale przyjmie reklamacje i powiedziała że nie wiadomo kiedy to zostanie naprawione... Ale obiecała że na pewno wróci wszystko do normy... No i po 2 dniach wróciło do normy ale nie wszystko bo kasy którą nieświadom wysmsowałem mi nie zwrócono :/
Obrazek
Zapraszam na mojego chomika :)
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

mito18 pisze:kasy którą nieświadom wysmsowałem mi nie zwrócono :/
skoro złożyłeś reklamację, to na pewno nie pozostawią Cię i zwrócą pieniądze w przeciągu 30 dni.
Awatar użytkownika
kwicun
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 16 lis 2008, o 01:55

Post autor: kwicun »

tomek pisze:
mito18 pisze:kasy którą nieświadom wysmsowałem mi nie zwrócono :/
skoro złożyłeś reklamację, to na pewno nie pozostawią Cię i zwrócą pieniądze w przeciągu 30 dni.
Ja kiedyś miałem takiego farta, że przy kupieniu karty zdrapki, zdrapał mi się numer. Że 30zł piechotą nie chodzi, to w salonie złożyłem jakieś pismo wraz z kartą. Dowiedziałem się, że w ciągu chyba 30 dni zostanie to rozpatrzone. W ciągu, ja wiem, chyba tygodnia może 10 dni na moim koncie pojawiło się 30 zł. To zupełnie inna sytuacja niż Twoja, ale chodzi mi o to, że jak reklamujesz coś u nich, to są spore szanse, że się uda. Życzę powodzenia. I napisz jak to się skończyło, bo mnie to ciekawi.
Jestem wredny i zmęczony. Jem drut kolczasty i sikam napalmem.
Awatar użytkownika
mito18
Szalony PlusManiak
Posty: 229
Rejestracja: 24 lut 2009, o 18:45
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: mito18 »

No mam taką nadzieję że tego tak nie zostawią ;-)
Obrazek
Zapraszam na mojego chomika :)
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

mito18 pisze:No mam taką nadzieję że tego tak nie zostawią
na pewno nie, ja na każdego maila zawsze dostaję odpowiedź, z reklamacji które składałem też żadna nie była zaniedbana.
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: Problemy w Mixie...

Post autor: tomek »

przed chwilą się spotkałem z dziwnym przypadkiem (nie widziałem ale usłyszałem), przy przedłużeniu umowy w Mixie (chyba z III na IV ale nie wiem na sto procent) karta sim jest nieaktywna?? nawet przy przekładaniu karty do innych telefonów jest to samo, więc to jest coś ze strony Plusa...
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Problemy w Mixie...

Post autor: mariusz9a »

tomek pisze:przed chwilą się spotkałem z dziwnym przypadkiem (nie widziałem ale usłyszałem), przy przedłużeniu umowy w Mixie (chyba z III na IV ale nie wiem na sto procent) karta sim jest nieaktywna?? nawet przy przekładaniu karty do innych telefonów jest to samo, więc to jest coś ze strony Plusa...
Ja zmieniałem taryfę w październiku 2008r i przy przełączaniu karty na platformę Intec (Alcatel) miałem nieaktywną kartę przez ok 5 minut. Później wszystko wróciło do normy.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: Problemy w Mixie...

Post autor: tomek »

mariusz9a pisze:przy przełączaniu karty na platformę Intec (Alcatel) miałem nieaktywną kartę przez ok 5 minut. Później wszystko wróciło do normy.
ten problem jest od południa, ale wierzę, że wróci wszystko do normy i jutro będzie już ok. ;-)
ODPOWIEDZ