wielka obniżka cen

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
maciek9933
Nowy
Posty: 9
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 15 maja 2013, o 21:56

wielka obniżka cen

Post autor: maciek9933 »

Witam mam umowę jeszcze do sierpnia 2014 roku. Umowa ta została podpisana w sierpniu 2011. Ostatnio dostałem smsa o wielkiej obniżce cen telefonu oraz dzwonił ktoś do mnie chyba z Plusa, ale jak powiedziałem, że taty nie ma w tym momencie (jest on właścicielem telefonu ja tylko go używam) to nie chciała ze mą rozmawiać. Czy jak dostałem takiego smsa mogę wcześniej przedłużyć umowę i wziąć nowy telefon?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: wielka obniżka cen

Post autor: Ewa_Plus »

Witaj maciek9933 ,

jeśli zostało Wam więcej niż 6 m-cy do końca umowy, to raczej nie przedłużycie umowy. Może konsultankta, która dzwoniła, chciała przedstawić na kolejny nowy numer telefonu?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
maciek9933
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 15 maja 2013, o 21:56

Re: wielka obniżka cen

Post autor: maciek9933 »

kolejny numer nie jest mi potrzebny :D a korzystając z okazji: jestem waszym wieloletnim abonentem i planuję wziąć u was internet LTE z laptopem mogę liczyć na jakieś promocje
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: wielka obniżka cen

Post autor: Ewa_Plus »

maciek9933 pisze:kolejny numer nie jest mi potrzebny :D a korzystając z okazji: jestem waszym wieloletnim abonentem i planuję wziąć u was internet LTE z laptopem mogę liczyć na jakieś promocje

Jako abonent Plusa dostaniesz rabat na abonament. Wybierz sobie ofertę, która Ci pasuje na stronie http://www.plus.pl-> Internet. W opisie ofery w "szczegółach oferty" jest informacja o rabacie.

Obrazek
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ