Wybór Studiów

Na Poważne tematy i o wszystkim innym...
Awatar użytkownika
Asia:)
Szalony PlusManiak
Posty: 314
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 paź 2008, o 21:38
Lokalizacja: Paczków

Re: Wybór Studiów

Post autor: Asia:) »

Krseta a poradziłaś sobie z makroekonomią i matmą?? da się jakoś przetrwać te przedmioty?
Ciesz się z każdego dnia, który jest Ci dany!!!!

Obrazek
http://www.gsmonline.pl/portal?t1code=1111111101 - Twój głos na PLUSFORUM.

Asia:)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Wybór Studiów

Post autor: mariusz9a »

Asia:) wszystko jest do przejścia i zależy tylko od samego studenta ;-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
krSeta
Prawie PlusManiak
Posty: 43
Rejestracja: 23 mar 2009, o 17:49
Lokalizacja: GW

Re: Wybór Studiów

Post autor: krSeta »

Asia:) pisze:Krseta a poradziłaś sobie z makroekonomią i matmą?? da się jakoś przetrwać te przedmioty?
makro i matematykę mam właśnie w 2 semestrze;p w 1 mikroekonomia była;p z podobnych, męczyłem się z nią najdłużej^^ ale wszystko jest do zdania;)
Awatar użytkownika
Asia:)
Szalony PlusManiak
Posty: 314
Rejestracja: 18 paź 2008, o 21:38
Lokalizacja: Paczków

Re: Wybór Studiów

Post autor: Asia:) »

mariusz9a no niby tak ale ja nigdy matmy z prawdziwego zdarzenia nie miałam. Ja przez pierwsze 2 lata liceum praktycznie matematyki nie miałam bo na maturze z klasy nikt nie zdawał i po prostu ani nauczycielka ani my nie przykładaliśmy się do niej.
Ciesz się z każdego dnia, który jest Ci dany!!!!

Obrazek
http://www.gsmonline.pl/portal?t1code=1111111101 - Twój głos na PLUSFORUM.

Asia:)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Wybór Studiów

Post autor: mariusz9a »

Asia:) dlatego to wszystko zależy od studenta. Przyłożysz się to zdasz bez problemu. A jeśli myślałaś o studiach związanych z matematyką to od początku mogłaś się przykładać - teraz by było łatwiej.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Wybór Studiów

Post autor: pasqal »

Asia:) pisze:mariusz9a no niby tak ale ja nigdy matmy z prawdziwego zdarzenia nie miałam. Ja przez pierwsze 2 lata liceum praktycznie matematyki nie miałam bo na maturze z klasy nikt nie zdawał i po prostu ani nauczycielka ani my nie przykładaliśmy się do niej.
Tak to jest w liceach, w szczególności w klasach, gdzie nie ma nacisku na dane przedmioty - tak jak jest u mnie w mat-fizie z taką biologią, geografią czy WOS-em, a także polskim (pominąwszy fakt, że w 3 klasie mamy już trzecią nauczycielkę: pierwsza poszła na macierzyński, drugiej się pozbyli po 1,5 roku, aż w końcu genialnie przed maturą doszli do wniosku że klasie B trzeba kogoś konkretnego dać - i dali nam doktorkę :-) 4 miesiące przed egzaminami...)
Za to matematyka stoi świetnie - mamy lekcje z wykładowcą UMCSu, u którego zdawalność matury z matematyki zawsze była wysoka i nic nie wskazuje na to, aby ten trend miał się zmienić.
mariusz9a pisze:Przyłożysz się to zdasz bez problemu. A jeśli myślałaś o studiach związanych z matematyką to od początku mogłaś się przykładać - teraz by było łatwiej.
Właściwie o studiach już należało myśleć przy wyborze szkoły ponadgimnazjalnej, a przynajmniej ukierunkowania. Z tego co wspominałaś, o ile dobrze pamiętam, zdajesz biologię i inne przedmioty ścisłe. Właściwie wszystkie one mają sporo ze sobą wspólnego, to dużych problemów nie powinnaś mieć. Wierzę w Ciebie ;-)
And remember: respect is everything…
Awatar użytkownika
Asia:)
Szalony PlusManiak
Posty: 314
Rejestracja: 18 paź 2008, o 21:38
Lokalizacja: Paczków

Re: Wybór Studiów

Post autor: Asia:) »

Asia:) pisze:mariusz9a no niby tak ale ja nigdy matmy z prawdziwego zdarzenia nie miałam. Ja przez pierwsze 2 lata liceum praktycznie matematyki nie miałam bo na maturze z klasy nikt nie zdawał i po prostu ani nauczycielka ani my nie przykładaliśmy się do niej.

Przykładać się ?? nauczycielka całą lekcje pisała smsy i się śmiała pod nosem, całe 1 zrobione zad to był rekord w 45 min lekcji,
Nie żebyśmy nie starali się zmienić nauczycielki bo wielokrotnie chodziło się do wychowawcy czy dyrekcji. Fakt u nas z matmy fizy czy chemii to są ciency nauczyciele, ale za to możemy się pochwalić polskim czy historią, zdawalność matur 100%-procentowa :D
Ciesz się z każdego dnia, który jest Ci dany!!!!

Obrazek
http://www.gsmonline.pl/portal?t1code=1111111101 - Twój głos na PLUSFORUM.

Asia:)
kolosana
Początkujący PlusManiak
Posty: 25
Rejestracja: 22 mar 2009, o 14:04

Re: Wybór Studiów

Post autor: kolosana »

Ja studiuje Matematykę w Gliwicach 6 semestr...
ale teraz bym poszła (gdybym mogła cofnąć czas na reklamę, psychologie, albo grafikę komputerową) no ale mam nadzieje że inż. matematyki bedzie
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Wybór Studiów

Post autor: mariusz9a »

kolosana, widzę że kolejna osoba z Politechniki Śląskiej :-P Coś dużo ludzi z Gliwic na forum ;-) Na którym roku jesteś? ;-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
4EverWithPlus
Starszy Plusmaniak
Posty: 167
Rejestracja: 31 gru 2008, o 15:12
Lokalizacja: Szprotawa

Re: Wybór Studiów

Post autor: 4EverWithPlus »

A ja wybieram się na psychologię do Wrocławia, Szczecina, Bydgoszczy lub Krakowa (zależy od wyników z matury) :-P Będziecie trzymać kciuki 4, 5, 6, 18 i 20 maja? :-D
Obrazek
Data aktywacji karty 2004-11-03 14:23
Aktualny (34) telefon - Nokia 7230
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Wybór Studiów

Post autor: mariusz9a »

4EverWithPlus pisze:Będziecie trzymać kciuki 4, 5, 6, 18 i 20 maja?
Będziemy :-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
mito18
Szalony PlusManiak
Posty: 229
Rejestracja: 24 lut 2009, o 18:45
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Wybór Studiów

Post autor: mito18 »

Oczywiście że bedziemy :D
Obrazek
Zapraszam na mojego chomika :)
Awatar użytkownika
Asia:)
Szalony PlusManiak
Posty: 314
Rejestracja: 18 paź 2008, o 21:38
Lokalizacja: Paczków

Re: Wybór Studiów

Post autor: Asia:) »

4EverWithPlus ale wiesz, że dostanie się na psychologię we Wrocku graniczy z cudem??
musisz mieć na prawdę very good wynik z matury.
Ciesz się z każdego dnia, który jest Ci dany!!!!

Obrazek
http://www.gsmonline.pl/portal?t1code=1111111101 - Twój głos na PLUSFORUM.

Asia:)
tilla
Starszy Plusmaniak
Posty: 159
Rejestracja: 15 lut 2009, o 15:33

Re: Wybór Studiów

Post autor: tilla »

to ja poproszę o kciuki 5, 8 i 13 maja ;)

ja się dla odmiany na SGH wybieram... chyba :D
bo przez cały rok się bardzo wahałam i w różne strony zmieniałam zdanie... Ale ostatecznie chyba SGH...
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Wybór Studiów

Post autor: pasqal »

Skoro wszyscy składają zamówienia, to i ja też poproszę o wsparcie duchowe ;-) ja zdaję maturę w dniach: 4 (jak wszyscy ;-) ), 7, 11, 13, 18 i 21 - jak na razie mam pozytywne nastawienie ;-)
I już zdecydowałem ostatecznie: informatyka na UMCS-ie lub Politechnice Lubelskiej, priorytet ma jednak UMCS.
And remember: respect is everything…
ODPOWIEDZ