Darmowe SMS-y za doładowanie w 36.6

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Darmowe SMS-y za doładowanie w 36.6

Post autor: mariusz9a »

Od 6. marca 36.6 wprowadza promocję Esy Darmesy, w której za każde doładowanie konta, otrzymuje się pakiet SMS-ów do wszystkich sieci. Po darmowej aktywacji każde doładowanie powyżej 10 zł będzie premiowane ekstra wiadomościami - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

Promocję aktywuje się kodem *136*22*08#. Wielkość pakietu SMS-ów i ich termin ważności zależy od kwoty doładowania:
Obrazek
Pakiet zostanie przyznany automatycznie, najpóźniej w ciągu 24 godzin od momentu dokonania zasilenia konta. O przyznaniu pakietu użytkownik zostanie powiadomiony SMS-em.

Termin ważności pakietu można sprawdzić kodem *121#. Po upływie okresu ważności pakietu niewykorzystane SMS-y z przyznanych pakietów przepadają. W przypadku, gdy Użytkownik posiada pakiety przyznane w ramach promocji oraz korzysta równocześnie z innych usług promocyjnych 36.6, jednostki z pakietów wykorzystywane są w następującej kolejności:
a. SMS-y z pakietu w ramach promocji Esy Darmesy,
b. SMS-y z usługi Esy Floresy,
c. SMS-y wysłane w ramach przyznanego pakietu złotówek z usługi Chill Bill.

Użytkownik może wysyłać wiadomości SMS w ramach pakietu nawet w momencie, gdy stan środków na jego koncie wyniesie 0 zł, pod warunkiem znajdowania się użytkownika w okresie ważności dla usług i połączeń wychodzących.
Źródło: telepolis.pl
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Post autor: witan93 »

Szybka odpowiedź na Play Fresh i jego bonusy ale warunki dużo gorsze...
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: pasqal »

mariusz9a pisze:W przypadku, gdy Użytkownik posiada pakiety przyznane w ramach promocji oraz korzysta równocześnie z innych usług promocyjnych 36.6, jednostki z pakietów wykorzystywane są w następującej kolejności:
a. SMS-y z pakietu w ramach promocji Esy Darmesy,
b. SMS-y z usługi Esy Floresy,
A to jest już wredne. Chociaż w sumie i tak za tych pierwszych n smsów nie płacimy, więc można się z Floresami wstrzymać...
Ale lepsze to, niż nic ;-)
And remember: respect is everything…
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Post autor: witan93 »

No to jeszcze tylko trochę stawka w dół, dla mnie to może nawet pojawić się podział na "do Plusa" i "do innych" bo i tak mam większość numerów Plusa i tak gdzieś stawki coś koło 30gr w sieci i 40gr do innych a jak nie to chociaż jakiś pakiet na rozmowy do Plusa i na stacjonarne. Tak więc Plus ma jeszcze szansę :D Jakiś sentyment mam do tej sieci i ciężko mi by było ją opuszczać... :-)
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: pasqal »

No, i na stronie www.36i6.pl wreszcie pojawiły się oficjalne informacje :-)
Ale też mam przeczucie, że to będzie akcja podobna jak w Simplusie przy OMusic, kiedy to oni oferowali darmowe smsy do wszystkich. Także prędzej czy później to zniknie.
Tak czy owak mi się to podoba i przechodzę na 36i6, bez dwóch zdań ;-)
And remember: respect is everything…
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Post autor: witan93 »

Ja , jak narazie nie uciekam do Playa. Ogólnie 36i6 jest spoko loko :D
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: pasqal »

Ale patrzcie, jak skubańcy momentalnie zareagowali, żeby dotychczasowych użytkowników zatrzymać. Przecież taki przeciętny Kowalski nawet nic nie wie o przewidywanym Fresh'u - tylko wyjadacze, a co tu mówić o młodzikach. A tak, zawczasu już konto doładują, dostaną darmowe SMSy i do Play'a nie będą mieli po co uciekać ;-) Niby do oficjalnej premiery nowej oferty fioletowych pozostało 10 dni, ale do tego czasu jakoś Plus zdąży przytrzymać swoich. A że młodzi są skłonni szukać wszędzie oszczędności (jak to już zostało wspomniane: użytkownicy nielojalni), to będą skłonni masowo przechodzić na "lepszą" ofertę.
Ciekawi mnie, na ile uda im się powstrzymać te "migracje" :-)
And remember: respect is everything…
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

w Simplusie też to będzie. :-D :-D Pod darmowym numerem 2603 jest informacja. :-)
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Post autor: witan93 »

tomek ta oferta o której jest mowa pod numerem 2603 była już dostępna w Simplusie (jakoś przed świętami ją wprowadzili) ale tylko dla wybranych użytkowników. A więc informacje te są już nie aktualne.

A dokładnie:
Użytkownicy Simplusa otrzymują także od operatora SMS-y z informacją, że od 17 grudnia 2008 roku istnieje możliwość otrzymania pakietu darmowych SMS-ów do wszystkich krajowych sieci komórkowych. Warunkiem jest dokonanie doładowania konta. Ilość SMS-ów (od 50 do 300) jest uzależniona od wartości doładowania. Dodatkowe informacje są dostępne pod bezpłatnym numerem telefonu - 2603.
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

witan93 pisze:była już dostępna w Simplusie
tak, była promocja podobna, w której max można było otrzymać 300 SMSów za doładowanie 100zł. Teraz będzie można do 1000 SMSów! Promocja ta dopiero będzie dostępna, bo pod 2603 głos kobiecy mówi, że "...użytkownicy będą mogli..."
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Post autor: witan93 »

Ale ta informacja jest kropka w kropkę identyczna z tą jaką słuchałem w grudniu.
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

Ale ta informacja jest kropka w kropkę identyczna z tą jaką słuchałem w grudniu.
na pewno nie ;-) , promocja ma takie same warunki ale większe korzyści dla klienta. :-)
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Post autor: witan93 »

No nie wiem, mogę się mylić. A z resztą to nie jest dla mnie ważne bo ja już mam Esy Darmesy w 36i6 :D
ODPOWIEDZ