Znaleziono 4972 wyniki
- 26 maja 2026, o 11:54
- Forum: Plus na kartę/Plush na kartę - Oficjalny dział Plusa
- Temat: Poczta głosowa.
- Odpowiedzi: 118
- Odsłony: 1092703
Re: Poczta głosowa.
Jest taki komunikat bo masz aktywna usługę "Notatka SMS". Jak zarządzać usługą? 1. Klienci Plus Abonament: włączenie - bezpłatny SMS pod nr 2601 o treści AKT NSMS ; wyłączenie - bezpłatny SMS pod nr 2601 o treści DEAKT NSMS. 2. Klienci Plus Na Kartę: wpisując i zatwierdzając w telefonie kr...
- 11 maja 2026, o 08:00
- Forum: Nowości i promocje
- Temat: Plus oficjalnie zapowiedział wyłączenie sieci 3G od grudnia 2026 roku 📶
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 541
Re: Plus oficjalnie zapowiedział wyłączenie sieci 3G od grudnia 2026 roku 📶
I teraz pytanie — kto jeszcze korzysta z telefonów działających głównie w 3G? Mają :-D Moi teściowie nadal używają starych telefonów z max 3G. No ale oni nie ogarniają nic, więc zostaną z tymi telefonami w 2G i tyle. Dla nich nawet zmiana z dziadko-telefonu na inny dziadko-telefon to koszmar. Strac...
- 27 kwie 2026, o 17:55
- Forum: Plus na kartę/Plush na kartę - Oficjalny dział Plusa
- Temat: zabezpieczenie numeru telefonu
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 817
Re: zabezpieczenie numeru telefonu
1. Własnie o to chodzi, żeby nikt nie mógł zrobić duplikatu, więc po co tłumaczenie jak to zrobić. A przy okazji - wiadomo, że można to zrobić bez dodatkowych formalności , korzystając z ludzkiego błedu: https://niebezpiecznik.pl/post/duplikat ... ank-bzwbk/ Jesteś niemiły więc uważaj żebym i ja ta...
- 27 kwie 2026, o 13:35
- Forum: Plus na kartę/Plush na kartę - Oficjalny dział Plusa
- Temat: zabezpieczenie numeru telefonu
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 817
Re: zabezpieczenie numeru telefonu
Zastrzeż numer PESEL. I tyle.
- 23 kwie 2026, o 07:21
- Forum: Plus na kartę/Plush na kartę - Oficjalny dział Plusa
- Temat: MMS problem
- Odpowiedzi: 883
- Odsłony: 942493
Re: Brak MMS-ów Samsung Galaxy S20+5G, Android 13 sieć Plus GSM Plush na kartę.
A jaki ten błąd się pojawia?
Masz włączone "dane komórkowe" na telefonie?
Masz włączone "dane komórkowe" na telefonie?
- 9 kwie 2026, o 09:46
- Forum: Plus Internet - Oficjalny Dział Plusa
- Temat: Kiedy LTE-A? LTE? HSPA+? pytania o planowany zasięg
- Odpowiedzi: 23853
- Odsłony: 10483013
Re: Kiedy LTE-A? LTE? HSPA+? pytania o planowany zasięg
Ja sie nie chce klocic. Oczywiscie, ze Plus nic nie robil do teraz. Po co kopac lezacego? Dla mnie wazne ze zaczal. A tam od razu kłócić :-) Pewnie że zawsze lepsze cokolwiek niż nic. Ja po prostu podziwiam entuzjazm - sam taki kiedyś byłem, ale mi przeszło ;-) Po prostu zbyt wiele lat żyłem obieca...
- 8 kwie 2026, o 21:00
- Forum: Plus Internet - Oficjalny Dział Plusa
- Temat: Kiedy LTE-A? LTE? HSPA+? pytania o planowany zasięg
- Odpowiedzi: 23853
- Odsłony: 10483013
Re: Kiedy LTE-A? LTE? HSPA+? pytania o planowany zasięg
A jak mowilem o tym to sie uzytkownicy smiali. Ja mam dobre info, jak juz pisze to jest to fakt. Mieli nie ruszyc. Dzis znow dezinformacje Kaczorowskiego, a jednak ruszyli. Czekamy na dalsze. Serio? Normalnie sukces i niedowierzanie :-P Play czy Tmobile odpala tygodniowo więcej niż Plus od początku...
- 2 kwie 2026, o 14:00
- Forum: Plus na kartę/Plush na kartę - Oficjalny dział Plusa
- Temat: konfiguracja telefonu
- Odpowiedzi: 52
- Odsłony: 29850
Re: konfiguracja telefonu
A w ogóle jest aktywny GPRS na tym numerze?
Sprawdzenie statusu: *101#
Aktywacja: *101*11*02#
Sprawdzenie statusu: *101#
Aktywacja: *101*11*02#
- 26 mar 2026, o 08:23
- Forum: Telefony, Smartfony, Tablety - Testy
- Temat: Samsung vs Apple
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 1035
Re: Samsung vs Apple
Jeśli głównym kryterium ma być aparat, to żaden z nich. Trzeba wtedy iść w flagowe chińczyki. Ale jeśli najważniejszy jest soft, stabilność itp, to wtedy Samsung albo Apple.
- 16 mar 2026, o 14:07
- Forum: Plus na kartę/Plush na kartę - Oficjalny dział Plusa
- Temat: Taryfa Nowy Plush
- Odpowiedzi: 1077
- Odsłony: 2456730
Re: Plush na kartę, pakiet za 25 zł nie został aktywowany :(
Musisz zrobić zgłoszenie i podać tutaj jego numer. Na podstawie Twojego posta na forum nikt nic nie wyjaśni bo niby jak? 
- 9 mar 2026, o 08:14
- Forum: O wszystkim
- Temat: mms od nieistniejącego numeru
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 1293
Re: mms od nieistniejącego numeru
Dostajesz smsy i mmsy z linkiem do forum? Ciekawe :-]
- 6 mar 2026, o 11:10
- Forum: Plus na kartę/Plush na kartę - Oficjalny dział Plusa
- Temat: Nie działający kod USSD
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 21659
- 27 lut 2026, o 08:49
- Forum: Internet, LTE
- Temat: Przeciążone nadajniki BTS w okolicy
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 1171
Re: Przeciążone nadajniki BTS w okolicy
W oficjalnym dziale Plusa możesz podpytać: KLIK
- 26 lut 2026, o 09:44
- Forum: Internet, LTE
- Temat: Przeciążone nadajniki BTS w okolicy
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 1171
Re: Przeciążone nadajniki BTS w okolicy
Jeśli to Cię pocieszy to u mnie na osiedlu jest to samo. Czasami DL nie przekracza 2 Mb/s.
- 20 lut 2026, o 10:34
- Forum: Plus Internet - Oficjalny Dział Plusa
- Temat: Kiedy LTE-A? LTE? HSPA+? pytania o planowany zasięg
- Odpowiedzi: 23853
- Odsłony: 10483013
Re: Kiedy LTE-A? LTE? HSPA+? pytania o planowany zasięg
Ja tam z kolei nie mam zamiaru już bronić Plusa - litowałem się nad nimi przez lata i nic. Cały czas tylko nadzieja i durne obiecanki cacanki, z których nic nie było. Ile już tych artykułów na portalu Wacława było że się ruszy, że znikną stacje GUL (będą rozbudowane o kolejne pasma), że będzie połąc...