LTE bez limitu

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Adam_2K
Prawie PlusManiak
Posty: 42
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 23 lip 2014, o 19:02

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Adam_2K »

nervas pisze:A z jakiego okresu masz umowę? W regulaminie miałeś że nie ma limitów na LTE tylko 3G/2G?
Umowa z lipca br. (regulamin z 3.06.2014), tak w tym regulaminie jest mowa o limitach tylko w 2G/3G.
oloxx

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: oloxx »

Adixm pisze:
pikus88 pisze: Wyciągałem całe 3 Mb/s downloadu.
Aż się nie chce wierzyć że to możliwe, a skąd jesteś?
dziś zapomnialem do niego dzwonić
napisałem maila, czekam na odpowiedź i dam znać
mazut
Prawie PlusManiak
Posty: 35
Rejestracja: 21 wrz 2014, o 09:33

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: mazut »

Adam_2K pisze:Dzisiaj minął 30-dniwy termin odpowiedzi na moją reklamację, w której żądałem rozwiązania umowy z winy operatora i... karta SIM przestała być aktywna ;)
Ciekawe, czy to przypadek i jakieś problemy z BTS-em, czy rzeczywiście rozwiązali umowę i wyłączyli tę super usługę (oby ;) )?
Sprawa jest o tyle ciekawa, że nikt nie dzwonił z BOK aby potwierdzić rozwiązanie umowy.
skoro minelo 30dni to z automatu reklamacja zostala uznana za zasadna :)
mn9
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 19 lut 2014, o 20:25

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: mn9 »

.
Ostatnio zmieniony 15 lis 2014, o 17:11 przez mn9, łącznie zmieniany 1 raz.
puciek82
Szalony PlusManiak
Posty: 206
Rejestracja: 28 paź 2014, o 01:17

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: puciek82 »

Powiem szczerze że ogólnie jestem zadowolony z tego jak działa internet mobilny w plusie więc miałem taką małą nadzieję że jeśli udowodni się że łamią regulamin to poprostu nie będą stosować zasady FUP tym którzy mają regulamin z czerwca, ale widzę że wolą oddać tych wszystkich klientów innym operatorom .
bartex03
Szalony PlusManiak
Posty: 730
Rejestracja: 14 cze 2014, o 00:04

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: bartex03 »

A wiec tak dostalem smsa ze zostala rozpatrzona moja reklamacja dotyczaca FUPa na LTE, dzownie do BOK a babka mi mów ze negatywniei czyta ze w celu realizacji równego dostepu Polkomtel stosuje FUP.

Dzownie 2 raz i nareszcie jakas rozgarnieta Pani mówi że FUPA nie mogą stosować w mojej umowie z czerwca i proponuje kontakt z Rzecznikiem Konsumenta. Pani powiedziala "Dzial Reklamacji nie bierze pod uwage jaka wersja regulaminu Pana obowiazuje.

Na infolinii facet mi mówi że FUP na LTE wliczony jest w punkt b 8 punktu

Co proponujecie teraz zrobić pisać do nich wypowiedzenie z ich winy za stosowanie bezprawnie FUPa , tylko powiedzcie w jakim trybie list i jaki maja czas na odpowiedz


Kolejna sprawa nie odpowiedzieli mi na rekllamacje bardzo dawna tzn mieli przeadresowac w wyniku ich bledu ale tego nie zrobili i wlasnie mija 30 dzien

Czy w takim wypadku roszczenia w reklamacji staja sie zasadne i musze sie do nich ustosunkowac, a jesli nie mam prawo rozwiazac umowe ?
Awatar użytkownika
DanielloJSA
PlusManiak
Posty: 51
Rejestracja: 13 cze 2014, o 21:39
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: DanielloJSA »

Klaszcze plusowi brawo za wyniki po 3Q. Teraz ma mniej klientow niz fioletowi. Ciekawe jaki bedzie odplyw klientow za dwa lata.
bartex03
Szalony PlusManiak
Posty: 730
Rejestracja: 14 cze 2014, o 00:04

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: bartex03 »

pawel1710 pisze:
bartex03 pisze:A wiec tak dostalem smsa ze zostala rozpatrzona moja reklamacja dotyczaca FUPa na LTE, dzownie do BOK a babka mi mów ze negatywniei czyta ze w celu realizacji równego dostepu Polkomtel stosuje FUP.

Dzownie 2 raz i nareszcie jakas rozgarnieta Pani mówi że FUPA nie mogą stosować w mojej umowie z czerwca i proponuje kontakt z Rzecznikiem Konsumenta. Pani powiedziala "Dzial Reklamacji nie bierze pod uwage jaka wersja regulaminu Pana obowiazuje.

Na infolinii facet mi mówi że FUP na LTE wliczony jest w punkt b 8 punktu

Co proponujecie teraz zrobić pisać do nich wypowiedzenie z ich winy za stosowanie bezprawnie FUPa , tylko powiedzcie w jakim trybie list i jaki maja czas na odpowiedz


Kolejna sprawa nie odpowiedzieli mi na rekllamacje bardzo dawna tzn mieli przeadresowac w wyniku ich bledu ale tego nie zrobili i wlasnie mija 30 dzien

Czy w takim wypadku roszczenia w reklamacji staja sie zasadne i musze sie do nich ustosunkowac, a jesli nie mam prawo rozwiazac umowe ?
Składaj kolejną reklamację z żądaniem rozwiązania umowy. Możliwe, że następnym razem ktoś inny będzie to rozpatrywał i rozpatrzy pozytywnie, tak jak w moim przypadku i jeszcze kilku innych osób z tego forum. Jeden użytkownik pisał, że udało mu się rozwiązać umowę dopiero za którąś tam reklamacją z kolei. Tak więc próbuj do skutku. ;-) Na rozpatrzenie mają zawsze 30 dni. I nie żadnych roboczych, tylko równo 30 dni od dnia złożenia reklamacji.
Jasna sprawa ze bede do skutku pisal .

Jak jest w przypadku tego punktu 8b i FUPA w LTE?

Jezeli jutro okaze sie ze nie wyslali pod prawidlowy adres rozmumiem ze reklamacje mozna uznac za niezopatrzona i musza wypelnic jej roszczenia ?
bartex03
Szalony PlusManiak
Posty: 730
Rejestracja: 14 cze 2014, o 00:04

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: bartex03 »

pawel1710 pisze:
Jeśli nie dostałeś żadnej odpowiedzi na reklamację w ciągu 30 dni, to automatycznie jest rozpatrzona pozytywnie, czyli operator musi zgodzić się na Twoje roszczenia z tej reklamacji. ;-)
1.Czyli musi mi podać konktetną wyrażoną w GB ilość danych po których przetransferowaniu włączają na mojej karcie FUP

2.Musi mi oddać abonament za miesiec zgloszenia reklamacji

3. WYLACZYC FUPA DLA MOJEJ KARTY USIM

ad 1 - jestem pewny ze nie poda takiej wartosci - jezeli nie poda - mogę rozwiazac Umowe z racji nie wypełnienia roszczeń ?

***

Ja o tym punkcie tez nie - lecz technik mi telefonicznie wmawia ze to dotyczy LTE ....
Ostatnio zmieniony 14 lis 2014, o 00:48 przez bartex03, łącznie zmieniany 1 raz.
puciek82
Szalony PlusManiak
Posty: 206
Rejestracja: 28 paź 2014, o 01:17

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: puciek82 »

Czy ten termin 30 dni liczy się od daty nadania pisma w urzędzie pocztowym do daty dostarczenia odpowiedzi do mnie , czy od daty odebrania pisma przez operatora do daty nadania odpowiedzi do mnie.
bartex03
Szalony PlusManiak
Posty: 730
Rejestracja: 14 cze 2014, o 00:04

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: bartex03 »

puciek82 pisze:Czy ten termin 30 dni liczy się od daty nadania pisma w urzędzie pocztowym do daty dostarczenia odpowiedzi do mnie , czy od daty odebrania pisma przez operatora do daty nadania odpowiedzi do mnie.
Od daty nadania - stempel pocztowy

Ich odpowiedz datuje sie na date stempa pocztowego

Takze jutro dzwonie , nie nadali na poprawny adres z data max 15 listopada, moje roszczenia staja sie zasadne - musza mi na nie udzielić konkretnej odpowiedzi, Nie udzielą mi = rozwiazuje Umowe z winy Operatora.

Tylko teraz wlasnie , czy mam jakis ustawowy termin który ich obowiazuje na spelnienie roszczen reklamacyjnych ?
Awatar użytkownika
Liwiusz
Prawie PlusManiak
Posty: 47
Rejestracja: 22 sie 2014, o 15:43

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Liwiusz »

bartex03 pisze:Od daty nadania - stempel pocztowy
Nieprawda - terminem złożenia reklamacji jest dzień doręczenia jej operatorowi.
bartex03
Szalony PlusManiak
Posty: 730
Rejestracja: 14 cze 2014, o 00:04

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: bartex03 »

Czy komuś z czerwcowych abonentów udało się rozwiązać umowy w winy operatora (powołując się na FUP) w przypadku taryf za 59.90 i 69.90 ?
marak
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 paź 2014, o 15:40

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: marak »

No i stało się. Zignorowali fakt, że przyznali mi już racje dwa razy i machnęli mi taśmowo, że wszystko gra i bla bla *standardowa śpiewka o FUPie, którą każdy tu dostaje*. Machnę nową reklamacje, gdzie spytam się, czemu mi cytują inną umowę niż mam. No i wreszcie trzeba rozruszać nieco tyłek i pozgłaszać gdzie się tylko da. Szkoda, wielka szkoda, że tak to ma się rozegrać.
Awatar użytkownika
zokoj
Prawie PlusManiak
Posty: 45
Rejestracja: 13 lis 2014, o 16:05

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: zokoj »

2marak, długo czekałeś na odpowiedź?
ODPOWIEDZ