LTE bez limitu

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
substytut
PlusManiak
Posty: 141
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 24 wrz 2014, o 11:49

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: substytut »

z UKE kontaktujesz sie dopiero gdy wyczerpales mozliwosci reklamacji
Awatar użytkownika
Fenio
Szalony PlusManiak
Posty: 519
Rejestracja: 4 cze 2014, o 13:06

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Fenio »

myk6414 pisze:No... To teraz wiesz dlaczego Libickiego juz nie ma.
Potwierdza się moja teoria że PowerLTE w założeniu początkowym miało być prawie bez limitu czyli z dużymi limitami >100GB. Ale ktoś (synek ?) zmienił plany i wyszło tak jak wyszło. Libickiego już nie ma, wysokich limitów też nie ma a zarząd podobno planuje rebranding marki Plus i/lub CP na jakąś nową (Vodafone ?) http://www.telepolis.pl/wiadomosci/mark ... 32016.html Ot takie zagranie po nieudanym Power LTE i tysiącach niezadowolonych klientów (sytuacja identyczna jak przy znienawidzonej TPSA i przemianie na Orange). Jak się niektórzy łudzili że być może Plus/CP pójdzie po rozum do głowy i zwiększą limit FUP przynajmniej do wartości z czerwca to teraz ma odpowiedź. Zamiast poprawy usług planują pozbycie się marek z popsutą renomą.

ps. Cytat z telepolis:

"~PRACOWNIK:
W siedzibie mówi się coraz głośniej, że Polkomtel podpisze umowę z vodafone do prawa użytkowania marki na okres 10 lat. W wyniku takiego zabiegu Plus i cyfrowy polsat będą brandowane marka vodafone. Mimo, ze opłata za markę będzie to będą dużo niższe koszty zakupu telefonów, modemów i innych urządzeń.
myk6414
Szalony PlusManiak
Posty: 442
Rejestracja: 11 cze 2014, o 11:23

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: myk6414 »

Artykuł sprzed ponad roku.....

Zreszta - pisałem o umowach z czerwca ze to nie błąd to mnie tutaj ludki linczowali.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
puciek82
Szalony PlusManiak
Posty: 206
Rejestracja: 28 paź 2014, o 01:17

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: puciek82 »

myk6414 pisze:Mając takie potrzeby kupujesz internet mobilny.... Gratulacje.
Oferta była sprzedawana najwyższym pakiecie bez limitów prędkości i danych wiec dlaczego nie . Ja tez wziąłem ta oferte jako internet domowy, to że sie do tego nie nadaje wyszło jak zaczeli oszukiwać. U mnie też dzisiaj padło wszystko na kilka godzin , a kiedy zaczęło działać okazało się że mam ograniczenie do 20Mb/s przy 45GB przetransferowanych danych . Jedna wielka kpina z klienta , jestem heavy userem popełniającym nadużycie , oszuści i tyle.
Awatar użytkownika
Fenio
Szalony PlusManiak
Posty: 519
Rejestracja: 4 cze 2014, o 13:06

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Fenio »

myk6414 pisze:Artykuł sprzed ponad roku.....
Zreszta - pisałem o umowach z czerwca ze to nie błąd to mnie tutaj ludki linczowali.
Ten artykuł jest aktualny z 14 listopada (o Vodafone było z 2013 ale to nadal aktualna sprawa). Co do regulaminu to oczywiście że nie był to błąd. Korporacje opracowują regulaminy bardzo szczegółowo i przy asyście prawników, szansa na błąd zmieniający całkowicie jakość usługi jest praktycznie żadna. Ktoś miał plany na dobrą usługę dającą zysk w dłuższym okresie ale najwyraźniej ktoś inny przeforsował pomysł z marną, psującą renomę ale mocno zarobkową formą Power LTE. Plan w sam raz na 2 lata a potem czary mary z Minusa powstaje "nowa" firma i "nowe" usługi. Ciekawe czy CYPRowy Polsat zachowają czy też poleci.
puciek82
Szalony PlusManiak
Posty: 206
Rejestracja: 28 paź 2014, o 01:17

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: puciek82 »

substytut pisze:z UKE kontaktujesz sie dopiero gdy wyczerpales mozliwosci reklamacji
Tak jak mówisz ale w każdej odpowiedzi na reklamację dodają na końcu taką formułkę że odpowiedź wyczerpuje drogę postępowania reklamacyjnego więc jeśli wiesz że masz racje po każdej odpowiedzi negatywnej możesz pisac do UKE .
bartex03
Szalony PlusManiak
Posty: 730
Rejestracja: 14 cze 2014, o 00:04

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: bartex03 »

Do UKE bede pisal swoja drogą - musze dostać wszystkie odpowiedzi na pismie od Plusa

Natomiast teraz zbieram dowody i bede pisal do plusa wypowiedzenie umowy z ich winy , tylko musze miec podstawy

1. Dzwonilem do BOK i poinformowalem dzial techniczny ze Power LTE dziala mi z prędkoscia 0,5 Mbit.

Konsultant jaka , strasznie wolno , przyjał zgloszenie i sprawdza karte sim oraz nadajnik.

Czekam tylko na jedno zdanie w odpowiedzi na zgloszenie techniczne.

Nastepnie jeszcze skonfrontuje 2 aspekty

Majac to wszystko wysle juz nie reklamacje a pismo ze wypowiadam umowe.
Awatar użytkownika
PawelP7
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 4 lis 2014, o 00:16

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: PawelP7 »

Czy Wy naprawdę myślicie że Ci technicy nie wiedzą co się dzieje? Palą głupa i grają na zwłokę. Ja bym wybuchnął śmiechem jak Pan z Technicznego z przejęciem tłumaczyłby mi że coś jest nie tak z nadajnikiem :lol:
bartex03
Szalony PlusManiak
Posty: 730
Rejestracja: 14 cze 2014, o 00:04

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: bartex03 »

PawelP7 pisze:Czy Wy naprawdę myślicie że Ci technicy nie wiedzą co się dzieje? Palą głupa i grają na zwłokę. Ja bym wybuchnął śmiechem jak Pan z Technicznego z przejęciem tłumaczyłby mi że coś jest nie tak z nadajnikiem :lol:
Jasne ze wiedza ,ale ja chce jeszcze raz na spokojnie miec dowody i wysle pismo z wypowiedzeniem , a nie zadne reklamcje .

Reklamacje sie skonczyly :)
Awatar użytkownika
substytut
PlusManiak
Posty: 141
Rejestracja: 24 wrz 2014, o 11:49

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: substytut »

Dobrze, ze Plus dziala ;)
hubitru111a
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 25 lip 2014, o 11:58

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: hubitru111a »

NIE WIERZĘ!
Dostałem lejek 5 Mbps i potem 1Mbps, wyłączyłem router i po 5 dniach włączyłem i mam 5 Mbps!
:shock:
info0
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 15 lis 2014, o 14:04

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: info0 »

myk6414 pisze:Mając takie potrzeby kupujesz internet mobilny.... Gratulacje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hola, hola kolego, ale ODU-IDU nie da się używać mobilnie, bo niby w jaki sposób? Mam sobie modem zewnętrzny zabierać i antenę ze sobą? To nie jest urządzenie z którego wymontujesz kartę sim, bo jest ona wlutowana w modem ODU!!!

Więc nie pierdziel, że to internet mobilny, bo jak pisałem jest to sprzedawane przez PLUS GSM i Polsat jako, cytat: "Zestaw do Internetu Domowego" ;)
puciek82
Szalony PlusManiak
Posty: 206
Rejestracja: 28 paź 2014, o 01:17

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: puciek82 »

Widzę że redakcja Wirtualna Polska zareagowała na mojego maila :-) Wprawdzie oni nie pomogą konkretnej osobie ale niech będzie głośniej. Najbardziej wkurzają mnie te hejterskie trole które w komentarzach piszą że to dobrze że blokują jakm ktoś ściąga 500GB czy 1TB , w artykule jest mowa że limitują juz po 15GB a trole swoje. W tym artykule wp troche namieszało bo pisałem że mój rególamin tyczył sie CP ale podobne problemy mają klienci Plus. Mogli napisac także do kogoś w CP.

Artykuł:
http://finanse.wp.pl/kat,1033701,title, ... omosc.html

PS
Tak mi się wydaje że to reakcja na mój mail ale równie dobrze to ktoś z was mający na imię Paweł mógł napisać po prostu podobnie do mnie więc tak do końca nie wiem czy to reakcja na mój mail , ale mniejsza z tym najważniejsze że się mówi o tym LTE bez limitów.
Awatar użytkownika
substytut
PlusManiak
Posty: 141
Rejestracja: 24 wrz 2014, o 11:49

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: substytut »

to chyba o olloxie mowa (moglam zle napisac nick - przepraszam), art. sprzed 3 dni
Ale wazne ze pisza o tym
Gdyby forum plusa sie fajnie nie pozycjonowalo na googlu to po wpisaniu power lte w wyszukiwarke te kilka mcy temu bym tu ciezko trafila, a najpewniej wcale. Stad podziekowania i dla ekipy forum :)
puciek82
Szalony PlusManiak
Posty: 206
Rejestracja: 28 paź 2014, o 01:17

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: puciek82 »

Możliwe bo on też pisał do różnych portali. Ja stwierdziłem że to reakcja na mojego maila ponieważ są jakby całe zdania napisane identycznie jak w mojej wiadomości do nich. Ważne że sie mówi o tym. Ludzie bzdury tam w komentarzach wypisują bo porównują do swoich ofert w telefonach , jeden pisze że przeciętna osoba nie jest w stanie przekroczyć 20GB :lol:
ODPOWIEDZ