LTE bez limitu

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Tomasz84
Szalony PlusManiak
Posty: 254
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 12 lip 2014, o 20:54

Re: LTE bez limitu

Post autor: Tomasz84 »

Ale ja to składałem 6 dni temu. Przysiegam ze Telekomunikacja sprawniej nawet działała!
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: LTE bez limitu

Post autor: Joanna_Plus »

Tomasz84,

sprawy rozpatrywane są w kolejności zgłoszeń.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Tomasz84
Szalony PlusManiak
Posty: 254
Rejestracja: 12 lip 2014, o 20:54

Re: LTE bez limitu

Post autor: Tomasz84 »

Czyli strategia na przetrzymanie? Bardzo milusio zlodziejski Plusie.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: LTE bez limitu

Post autor: Krzysiek_Plus »

Tomasz84, Twoje zgłoszenie zostało już zamknięte, niestety analiza nie wykazała problemu po stronie sieci.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Tomasz84
Szalony PlusManiak
Posty: 254
Rejestracja: 12 lip 2014, o 20:54

Re: LTE bez limitu

Post autor: Tomasz84 »

Acha lolll złodzieje. Nie kupujcie nic od nich!!!! Bo pamietam jak zapewniales ze bedzie ok...
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: LTE bez limitu

Post autor: Krzysiek_Plus »

Tomasz84,, ewentualne ograniczania prędkość związane z działaniem system FUP, są zgodne z regulaminem Twojej promocji.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Tomasz84
Szalony PlusManiak
Posty: 254
Rejestracja: 12 lip 2014, o 20:54

Re: LTE bez limitu

Post autor: Tomasz84 »

A koorwa przypomnij sobie oszuscie co pisałes rok temu! Jak kazdemu zlodziejowi- wszystkiego najgorszego.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: LTE bez limitu

Post autor: Krzysiek_Plus »

Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Tomasz84
Szalony PlusManiak
Posty: 254
Rejestracja: 12 lip 2014, o 20:54

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Tomasz84 »

Krzysiek_Plus pisze:
Damian... pisze:Zapomnij kolego. Limit istnieje, sytuacja jest jeszcze grosza o konkurencji bo nikt nie powie ile on wynosi- bo to wg uznania Polkomtela. Czyli jeśli chcesz sie zdecydować na zakup oferty, to nie będziesz wiedział na czym stoisz.
Zgodnie z regulaminem nie ma limitu na wysłanie i odebranie danych w ramach technologi LTE.

Wszelkie problem związane z Power LTE np.: wprowadzenie ograniczenia/lejka należy zgłaszać do BOK, gdyż mogą wynikać z jakiegoś rodzaju błędu systemowego.
Awatar użytkownika
DanielloJSA
PlusManiak
Posty: 51
Rejestracja: 13 cze 2014, o 21:39
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: LTE bez limitu

Post autor: DanielloJSA »

FUP byl jest i bedzie juz zawsze tyle, ze teraz dziala pod inna postacia a mianowicie dopoki masz pakiet danych internet chodzi znosnie nawet w godzinach szczytu popoludniami i wieczorami kiedy skonczy ci sie pakiet danych od razu 16 na zegarze internetu nie ma zapomnij ze obejrzysz cokolwiek na yt przed polnoca kolejny okres rozliczeniowy pakiet jest nagle dziwnym trafem da sie skorzystac z neta. Jeszcze tylko trzy miesiace, wypowiedzenie juz czeka na wyslanie.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: LTE bez limitu

Post autor: Krzysiek_Plus »

Tomasz84, było to również wyjaśnianie na forum w tym poście: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f ... 30#p139330
Proszę przestrzegaj regulaminu forum pkt. 4.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
jarek7714
Szalony PlusManiak
Posty: 399
Rejestracja: 7 lis 2012, o 21:28

Re: LTE bez limitu

Post autor: jarek7714 »

Krzysiek_Plus pisze: ewentualne ograniczania prędkość związane z działaniem system FUP, są zgodne z regulaminem Twojej promocji.
Gdyby UOKiK funkcjonował prawidłowo, to dawno temu operator musiałby wycofać się z tego zapisu w regulaminie (tu nie będę komentował konkretnego problemu @Tomasz84, gdyż nie wiem ile faktycznie zużywa danych, ale nie może być tak że jeden abonent tej samej usługi zużywa 50GB miesiąc i tnie go FUP, a inny przekracza 500GB i FUP jest łaskawy- a może ktoś z sieci ujawni bardziej konkretne dane, kiedy działa FUP?). Myślę że czas dla Plusa na ofertę LTE 3.0 (może warto przeczytać zapisy w regulaminach pomarańczowych?). P.S Co do działu reklamacji Plusa, to ja widzę jedyną metodę-posprzątać jak "stajnię Augiasza". ;-) W 2014r. ponad 6 miesięcy rozpatrywano moją reklamację (2 -razy zgodnie prawem telekomunikacyjnym mogłem zerwać umowę), w tym czasie kilka razy miałem problem z usługami na koncie (potwierdzone przez dział techniczny-niestety oni nie mają uprawnień aby dokonywać stosownych zmian, także musiałem czekać). Po wyprostowaniu bałaganu na końcie ponad rok zero jakichkolwiek problemów z usługą (po prostu wróciło wszystko do normy z przed ostatniego aneksu).
Marcinelli
Szalony PlusManiak
Posty: 254
Rejestracja: 15 wrz 2014, o 20:20

Re: LTE bez limitu

Post autor: Marcinelli »

A tak a'propos FUPa - wypowiedzenia to się gdzie teraz wysyła? Bo przyszedł SMS że zmienił się adres Polkomtela, teraz to Konstruktorska 4. Tam należy skierować wypowiedzenie ?
ktry
Szalony PlusManiak
Posty: 212
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:18
Lokalizacja: ZACH-POM

Re: LTE bez limitu

Post autor: ktry »

Mój FUP działa następująco/ w godzinach szczytu obniża mi prędkość o połowę tej która aktualnie jest dostępna. Potrafi spaść do 1 Mbit i mam nadzieję że niżej już nie zejdzie. Aktualnie mam wykorzystane ponad 90 GB w tym 60 mój pakiet podstawowy. Okres zaczyna się 17,więc jeszcze tydzień. Zobaczymy co będzie,bo jaszcze ze 30 GB ściągnę.
Awatar użytkownika
DanielloJSA
PlusManiak
Posty: 51
Rejestracja: 13 cze 2014, o 21:39
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: LTE bez limitu

Post autor: DanielloJSA »

ktry pisze:Mój FUP działa następująco/ w godzinach szczytu obniża mi prędkość o połowę tej która aktualnie jest dostępna. Potrafi spaść do 1 Mbit i mam nadzieję że niżej już nie zejdzie. Aktualnie mam wykorzystane ponad 90 GB w tym 60 mój pakiet podstawowy. Okres zaczyna się 17,więc jeszcze tydzień. Zobaczymy co będzie,bo jaszcze ze 30 GB ściągnę.
U mnie po przekroczeniu pakietu danych nawet o pare mega popoludniami nawet nie mam pojecia jaka mam predkosc bo speedtest wyswietla error oczywiscie jak sie juz strona zdola zaladowac po paru minutach, predkosc zaczyna sie stopniowo poprawiac kolo polnocy tak, ze o 1 w nocy (czyli w tej chwili) juz cos moge obejrzec na jakiejs platformie vod. Jesli mam jeszcze pakiet danych popoludniami mam identyczna predkosc ok. 1 Mb tak ze da sie wejsc na neta ale nic wiecej i tak sie wlasnie dzieje odkad niby "zlikwidowali" FUPa. Taki internet to sie nadaje ale jako socjalny a nie, ze musze placic co miesiac 89 zl za to scierwo nazywane przez plusa najszybszym internetem. Za ta cene moglbym miec radiowke z gwarantowana predkoscia 30Mb. Ja za trzy miesiace zwijam do pamaranczowych a o plusie zapominam raz na zawsze. Dla mnie ta firma juz nie istnieje.
ODPOWIEDZ