LTE bez limitu

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: LTE bez limitu

Post autor: Ewa_Plus »

Stypek,
- na tym screenie jest komunikat o jakimś błędzie pomiaru, robiłeś kolejny?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
elektryk
PlusManiak
Posty: 63
Rejestracja: 20 sie 2019, o 00:16

Re: LTE bez limitu

Post autor: elektryk »

Jak mogę sprawdzić ile zostało ,lub wykorzystałem pakietu tego LTE bez[ limitu teoretycznie ] bo ja akurat mam 250 GB ?
Aplikacja nie pokazuje tego pakietu tylko podstawowy, wiem że mogę wysłać smsa na 2580 ,który wreszcie jest bezpłatny.
Tylko potrzebuję sprawdzić ilość na karcie , którą ma pracownik w domu u siebie. Ze swojej to nie problem ,ale z jego sprzętu nie wyślę smsa z odległości ponad 100 km.
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1239
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: LTE bez limitu

Post autor: zbych_in_flames »

Jeśli są na tym samym koncie to sprawdzisz SMS -> link "LTE bez limitu" to usługa nie pakiet, beż żadnego konkretnego limitu - tam masz mechanizm FUP który może zmniejszyć prędkość ale przez SMS U teoretycznie możesz sprawdzić łączną ilość pobranych/wysłanych GB.
elektryk
PlusManiak
Posty: 63
Rejestracja: 20 sie 2019, o 00:16

Re: LTE bez limitu

Post autor: elektryk »

Dzięki za odpowiedż , ale te metody to znam i one nie działają. Tego pakietu LTE rzekomo bez limitu, bo w rzeczywistości jest z limitem tylko że po wykorzystaniu 250 GB prędkość spada do 1 mbita nie ma . Ani w aplikacji mobilnej ,ani na komputerze po zalogowaniu na konto.
Jedynie tylko smsem można to sprawdzić, ale jak wysłać smsa z routera pracownika? Ze swojego to prosta sprawa. Oczywiście wszystkie 3 karty internetowe plus telefoniczne są na jednym koncie. Pakiet podstawowy 50 GB oczywiście występuje wszędzie, ale już tych 250 GB nie ma.
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1239
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: LTE bez limitu

Post autor: zbych_in_flames »

No to pod tym linkiem z poprzedniego posta, są przecież komendy jak wysłać SMS by uzyskać informacje na temat innego numeru na koncie.
No i tych 250 GB nigdzie nie będzie, bo nie ma takiego pakietu, masz usługę LTE bez limitu i FUP w ramach którego może być spadek prędkości itp. SMS'em U możesz sprawdzić ile łącznie danych zostało przesłanych na danych numerze.
elektryk
PlusManiak
Posty: 63
Rejestracja: 20 sie 2019, o 00:16

Re: LTE bez limitu

Post autor: elektryk »

Właśnie ten pakiet LTE mam i podaje mi zużycie jego , ale tylko przez wysłanie sms. Pakiety podstawowe to są w aplikacji mobilnej i na komputerze po zalogowaniu, mogę sprawdzić na wszystkich numerach.
Odnośnie pakietu LTE to jest 250 Gb plus pakiet podstawowy 50 Gb we wszystkich technologiach dostępny i pakiet nocny 200 Gb gratis. Po wykorzystaniu obu prędkość spada do 1 mbita. Dodatkowo za 5 zł netto miesięcznie mogę 3 pakiety wykorzystać w 5G .
Taryfy są firmowe, sprzęty do nich brane nie są na raty. Tylko na starych zasadach jak kiedyś w abonamencie i na własność.
Oferty dostępne tylko wyłącznie u doradców biznesowych. Jeden numer jeszcze dobrałem w grudniu z laptopem.
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5468
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: LTE bez limitu

Post autor: Michał_Plus »

elektryk, w tym wypadku sugeruje kontakt z opiekunem w Plus. Sprawdzi wszystko.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ