LTE bez limitu

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5498
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: LTE bez limitu

Post autor: Michał_Plus »

elektryk, informacje na temat użycia pakietów powinny być dostępne w Plus Online w zakładce "pakiety".
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
elektryk
PlusManiak
Posty: 63
Rejestracja: 20 sie 2019, o 00:16

Re: LTE bez limitu

Post autor: elektryk »

No właśnie nie ma tych pakietów w aplikacji mobilnej i nawet na kompie po zalogowaniu na konto, brakuje pakietu nocnego i LTE bez limitu, u mnie jest to 250 GB.
LTE bez limitu jako usługa działa, bo pakiet podstawowy już się skończył, a prędkość nie spadła. Podstawowy jest w aplikacji.
Może jakiś inny sposób istnieje na sprawdzenie tych wartości, jak aplikacja?
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5498
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: LTE bez limitu

Post autor: Michał_Plus »

elektryk, pakiet na cały okres powinie być widoczny w mobilnej aplikacji. Jeśli nie, może to oznaczać że został już wykorzystany. Sprawdzenie dostępnych pakietów jest możliwe wysyłając SMS o treści U pod 2580. Koszt to 29gr.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
czochero
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 3 lis 2020, o 20:01

Re: LTE bez limitu

Post autor: czochero »

Co zrobić gdy okres rozliczeniowy skończył mi się 28.10 a nadal nie odnowil mi się internet. Transfer poniżej 500kb/s gdy byłem jeszcze w limicie 150mb/s Internet LTE bez limitu
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5498
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: LTE bez limitu

Post autor: Michał_Plus »

czochero, gdzie masz taką informację? Zgłoś zapytanie poprzez Plus Online lub na bok@plus.pl"target="_blank. Podaj numer usługi. Sprawdzimy co się dzieje.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
czochero
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 3 lis 2020, o 20:01

Re: LTE bez limitu

Post autor: czochero »

Właśnie na umowie nie na takiej informacji ale stwierdziłem że to dzień podpisania umowy. Internet na teścia więc plus online nie włączony a sam tego nie ogarnia żeby zadzwonić na infolinię.. czyli nie koniecznie dzień podpisania to data rozpoczęcia nowego okresu rozliczeniowego internetu?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: LTE bez limitu

Post autor: Ewa_Plus »

czochero,
- w naszej sieci nie ma takiego okresu rozliczeniowego, który kończyłby się 28 dni miesiąca (wyjątek w lutym).
Najprościej okres rozliczeniowy sprawdzić na fakturze. Prawdopodobnie teść dostaje je mailowo.
Możliwe też, że dziś masz ostatni dzień cyklu i jutro się wszystko odnowi.
W razie czego niech Twój teść (lub osoba upoważniona) pisze na bok@plus.pl, to konsultant sprawdzi co się dzieje i poda też okres rozliczeniowy jaki tu macie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
czochero
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 3 lis 2020, o 20:01

Re: LTE bez limitu

Post autor: czochero »

Ok dzięki za pomoc
milqfxp
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 17 lis 2019, o 20:49

Re: LTE bez limitu

Post autor: milqfxp »

I jestem kolejnym "zadowolonym" klientem i oszukanym na FUP. Konsultant wyraźnie powiedział że po wykorzystaniu limitu będąc w zasięgu lte, nie zwolni poniżej 20Mbit. W odpowiedzi na reklamację jak dali mi 30kbit, usłyszałem że miałem dwa tygodnie na przeczytanie warunków. Tzn że ich przedstawiciel który mnie zapewnił podczas sprzedaży internetu mógł kłamać i miałem obowiązek potwierdzić jego zapewnienia na papierze. Nie spodziewałem się że muszę skoro tak mnie zapewnia. To tak jakbym szedł do banku i wziąć kiedyt którego oprocentowanie wynosi 10% jak mówi pracownik a daje mi umowę na 50. No tak
Mogłem czytać....


Żal i wyłudzenie. Miesięcznie muszę po 100 zł dopłacić do pakietów.

Można z tego szum medialny zrobić i zacząć może odpowiednio pozycjonować taki temat żeby po wpisaniu plus w Google, było jasno dla każdego nowego klienta info żeby uważać na pseudo firmę i ich ludzi.
pakierhakierxd
Początkujący PlusManiak
Posty: 25
Rejestracja: 24 lip 2012, o 21:19
Lokalizacja: Suprasl
Kontakt:

Re: LTE bez limitu

Post autor: pakierhakierxd »

Ktoś się powinien za to wziąć.

Wysłane z mojego M2002J9G przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5498
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: LTE bez limitu

Post autor: Michał_Plus »

milqfxp, wpisy na temat FUP znajdują się w regulaminie, jest tam również informacje o minimalnej prędkości do jakiej może zostać ograniczona prędkość w jego ramach. Jeśli ustalenia z przedstawicielem były inne, sugeruję złożyć odwołanie i powołać się na te ustalenia. Informację jak złożyć reklamację znajdziesz tutaj.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
xQuba
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 11 gru 2020, o 23:03

Re: LTE bez limitu

Post autor: xQuba »

Witam, jeżeli podpisałem umowę na nowych warunkach tzn. z 70 gb mam 200 gb to czy lejek będzie taki sam, czyli u mnie to mniej więcej 120 gb po limicie podstawowym, a potem 500kb/s? Czy mogę liczyć na więcej internetu po limicie w prędkości conajmniej 5-20 mb/s?
elektryk
PlusManiak
Posty: 63
Rejestracja: 20 sie 2019, o 00:16

Re: LTE bez limitu

Post autor: elektryk »

To wszystko zależy od tego co masz napisane w regulaminie i od warunków aktualnej promocji.
Myślę że będzie to pakiet podstawowy plus pakiet tak zwany LTE bez limitu, który oczywiście nim nie jest i po wykorzystaniu będzie spadać do minimum, które masz zapisane w regulaminie. Ja mam 1 mbit i obcinają idealnie po wykorzystaniu tych obu pakietów.
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5498
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: LTE bez limitu

Post autor: Michał_Plus »

xQuba, zapis o obniżeniu prędkości jest zawarty w regulaminie. Jeśli w regulaminie promocji nie ma informacji o konkretnym ograniczeniu "do", stosuje się zapis z ogólnego regulaminu usług.

elektryk,
elektryk pisze:pakiet tak zwany LTE bez limitu
To nie jest pakiet. :-)
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
elektryk
PlusManiak
Posty: 63
Rejestracja: 20 sie 2019, o 00:16

Re: LTE bez limitu

Post autor: elektryk »

Tak wiem że u niego to nie jest pakiet LTE bez limitu zwany.
Ja mam typowy pakiet w taryfie firmowej, ale zwie się właśnie lte bez limitu, który u mnie wynosi 250 Gb a po nim prędkość spada do 1 mbita w LTE ,a 512 kbita w 3 G. Wszystko oczywiście po wykorzystaniu podstawowego 50 Gb.
ODPOWIEDZ