Brak zasiegu

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
dariuszmatysik
PlusManiak
Posty: 104
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 kwie 2018, o 14:32

Re: Brak zasiegu

Post autor: dariuszmatysik »

Jak kochasz taka miłością Plusa to się z nią męcz, Iphone i Plus to jakieś nieporozumienie. Irytują to reklamy wszystkich operatorów, poziom taki sam a grupa CP/Plusa wydaje na reklamy najwięcej pieniędzy mimo że jako jedyna posiada do dyspozycji własne kanały telewizyjne i satelitarne. Rozsadny człowiek wybiera operatora według własnej wiedzy, testów , wymagań a nie na podstawie reklam. Jak wybrany operator działa kiepsko to się go zmienia.
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1239
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: Brak zasiegu

Post autor: zbych_in_flames »

Pacia pisze:lezy po stronie Plusa skoro tam mam tel, i ze Plus jako jedyna siec nie ma automatycznych aktualizacji wiec jak sa jakies zmiany w aktualizacjach to za kazdym razem trzeba sie kontaktowac sie z Plusem by nadal miec internet w tel, a inne sieci aktualizuja wszystko automatycznie bez koniecznosci kontaktu z biurem obslugi klienta
Nie prawda, nie trzeba dzwonić, wystarczy ręcznie ponownie wprowadzić APN: plus w ustawieniach telefonu. W plusie jest sporo użytkowników tej marki i jakoś bez problemu korzystają w każdej technologi 2G/3G/LTE. Na forum było już wiele razy np.: http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=48& ... lit=iphone
Pacia
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 2 lip 2018, o 01:25

Re: Brak zasiegu

Post autor: Pacia »

Mam pytanie. Mam duza karte Plusa ktora nie pasuje do Iphona, czy mala karte z moim numerem moge zamowic przez internet i przysla mi do domu czy konieczna jest wizyta w salonie?


Ja jednak jakos najmniej reklam widze Plusa.
Poki co nie umiem aktywowac nowego Iphona i nie rozumiem dlaczego. Mam internet wifi, wbijam prawidlowe haslo operatora internetu a w telefonie ukazuje sie komunikat ze wbite haslo jest bledne. Jaki moze byc powod
Karte na telefon mam w Plusie a internet w Playu ale to chyba nie jest problem?
A jak aktywowac przez itunes, nie mam pojecia.
To dobrze jesli nie trzeba chodzic do salonu w cleu aktywacji Whatsupa :-)
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5469
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: Brak zasiegu

Post autor: Michał_Plus »

Pacia, w celu wymiany karty konieczna jest wizyta w punkcie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Pacia
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 2 lip 2018, o 01:25

Re: Brak zasiegu

Post autor: Pacia »

Dziekuje za odpowiedz.
Udalo mi sie uruchomic nowego Iphona, okazalo sie ze zle wbijalam haslo.
Mam nowego Iphona, sciagnelam sobie na niego Whats upa i dziala mi ta aplikacja ale tylko przez wifi. Siec komorkowa nie dziala. Z tego co zrozumialam nie musze isc do salonu by uaktywnic siec komorkowa :?: Jednak nadal nie wiem jak to zrobic, bylabym wdzieczna za wyjasnienie mi tego bo niestety sie na tym nie znam :-(

Mam natomiast inny problem, wiem ze troche zbaczam z tematu bo to forum Plusa ale nie wiem co zrobic.
Moj poprzedni Iphone zaczal sie psuc, w sensie szybko sie wylaczal, nie zawsze sie ladowal, dlatego musialam wymienic go na nowy. Ale caly czas komputer czytal starego iphona po podlaczeniu go do komputera. Teraz nagle nie czyta, a w starym iphonie mam pelno zdjec i filmow i w tej sytuacji nie wiem co mam zrobic, jak ich nie utracic, jak je przelac na kompuer skoro nagle komputer tego iphona nie widzi. Z gory dziekuje za odpowiedz i przepraszam za odbieglam od tematu
Awatar użytkownika
Daniel_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1629
Rejestracja: 5 wrz 2016, o 14:01

Re: Brak zasiegu

Post autor: Daniel_Plus »

Pacia,
Pacia pisze: nie musze isc do salonu by uaktywnic siec komorkowa
To prawda - sieć komórkową włączasz w telefonie, czyli w ustawieniach uaktywnij dane komórkowe. Jeśli nadal nie będzie działać to ustaw punkt dostępowy zgodnie z instrukcją na stronie: https://ustaw.plus.pl/
Pacia pisze:Ale caly czas komputer czytal starego iphona po podlaczeniu go do komputera. Teraz nagle nie czyta
Czy telefon jest naładowany, gdy podłączasz go do komputera? Na czym polega problem z ładowaniem: uszkodzony wtyk ładowarki, niesprawna ładowarka czy zużyta bateria? Czy telefon się włącza? Jeśli tak to może masz możliwość, aby te dane przesłać z poziomu telefonu do "chmury" np. do iCloud?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ