Internet na kartę do modemu w samochodzie.

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
aqua
PlusManiak
Posty: 102
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 31 mar 2011, o 13:17

Re: Internet na kartę do modemu w samochodzie.

Post autor: aqua »

aqua pisze:Ok czyli 5 zł przed upływem ważności i w ciągu 15 dni 30 zł aby mieć 30 GB na rok tak ?
Chciałbym podziękować specjalistą plusa za wprowadzenie w błąd .Postąpiłem tak jak w cytacie lecz się okazało że przedłużenie ważności działa ale nie ma w tym internetu. Na infolini zostałem poinformowany że aby uzyskać te same warunki muszę kupić nowy starter 15 i doładować za 30 a tą kartę którą mam mogę wyrzucić , podarować lub korzystać jako zwykły numer . Cóż 30 zł w plecy moja strata trzeba się rozejrzeć u innych operatorów za ofertą . Przestrzegam zatem innych korzystających z tego forum aby popytali , zadzwonili zanim wydadzą nie potrzebnie swoje pieniążki.
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5499
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: Internet na kartę do modemu w samochodzie.

Post autor: Michał_Plus »

aqua, kiedy numer został aktywowany, kiedy zasiliłeś konto i na jakie dokładnie kwoty?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
aqua
PlusManiak
Posty: 102
Rejestracja: 31 mar 2011, o 13:17

Re: Internet na kartę do modemu w samochodzie.

Post autor: aqua »

Tak jak napisane w poście numer aktywowany był w zeszłym roku . Pytałem jak mam przedłużyć i tu zasilenie za 5 zł 17-tego kwietnia potem w ciągu 15 dni czyli 26 kwietnia za 30 zł.
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5499
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: Internet na kartę do modemu w samochodzie.

Post autor: Michał_Plus »

aqua, nie pisałeś o tym, że numer jest aktywny od zeszłego roku. Pakiet 30GB dotyczy nowej aktywacji i zasilenia w ciagu 15 dni od daty włączenia do sieci.
Michał_Plus pisze:aqua, Ostatnim krokiem będzie doładowanie konta, najpóźniej w ciągu 15 dni od momentu włączenia do sieci, za minimum 30 zł. Pakiet 30GB będzie wtedy ważny przez 365 dni. :-)
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
aqua
PlusManiak
Posty: 102
Rejestracja: 31 mar 2011, o 13:17

Re: Internet na kartę do modemu w samochodzie.

Post autor: aqua »

Wiem że temat już stary ale mam jeszcze jedno pytanie . Po uruchomieniu kodu *136# wychodzi na to iż jest to pakiet cykliczny ( i dobrze ) . Teraz pytanie czy wystarczy teraz doładować konto ( numer ) za kolejne 30 zł aby otrzymać taką samą ilość danych do wykorzystania przez kolejny rok ? Czy też muszę najpierw aktywować rok ważności konta a potem doładować ?
Wyżej jest mój cytat (pytanie) z którego jasno wychodzi że numer jest aktywny ,a oto kolejny poniżej.
Dobrze rozumiem tylko teraz pakiet cykliczny jest na co ?
ps. taki oto sms otrzymałem : aktywne promocje : rok ważności konta cykliczny , bonus 30 GB na rok (20,32 GB ) dalej data ważności , giga bank w plus.
Ok może specjalista był zmęczony i nie doczytał? bo przecież sms nie przyjdzie na nieaktywny numer.
Nie ma co tu odbijać piłeczki każdy kto to przeczyta widzi po czyjej stronie jest błąd.
ps. Kupiłem już nowy starter a kwotę z tamtego wydam na jakieś charytatywne sms-y.
Tymczasem pozdrawiam i życzę czytania ze zrozumieniem.
ODPOWIEDZ