ODU IDU-300

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Rossetia
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 9 sie 2019, o 05:54

Re: ODU IDU-300

Post autor: Rossetia »

Mam takie pytanie, mój zestaw odu idu 100 jest już trochę ''przestarzały'' internet z nim nie osiąga jakichś wysokich wyników. Zestaw ten mam dobre 5-6 lat, jeśli chciałabym zmienić zestaw na ten najnowszy, czyli odu idu 300, to da się jakoś wziąć go bez abonamentu na internet? Moja obecna umowa na internet trwa jeszcze około roku i nie potrzebuje na niego 2 abonamentów, chodzi mi o sam zestaw.
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5498
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: ODU IDU-300

Post autor: Michał_Plus »

Rossetia, zmiana sprzętu możliwa jest tylko w przypadku przedłużenia umowy. Oferty są dostępne na 8 miesięcy przed końcem okresu podstawowego.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
seb55
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2020, o 10:46

Re: ODU IDU-300

Post autor: seb55 »

Uważam, że Plus postępuje nieuczciwie jeżeli chodzi o usługę "LTE bez końca". Z materiałów reklamowych wynika, że będąc w zasięgu LTE, będzie można bez żadnych limitów swobodnie korzystać z Internetu. I co? W praktyce, po wyczerpaniu 80GB z abonamentu, transfer został obniżony do tak niskiego poziomu, że nawet strona Plusa nie chciała się wczytać (po 10 minutach kręcenia dostawałem komunikat, że storna jest niedostępna). W praktyce, w ogóle nie da się korzystać z Internetu, nie znalazłem serwisu który by działał. Oczywiście po dokupieniu 20GB wszystko wróciło do normy.
Macko
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 22 sie 2018, o 23:02

Re: ODU IDU-300

Post autor: Macko »

Dzień dobry, chciałbym się zapytać czy podczas przedłużenia umowy dzierżawa za zastaw odu - idu 300 jest nadal naliczana?
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5498
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: ODU IDU-300

Post autor: Michał_Plus »

Macko, czy umowa jest podpisana z Plus czy z Cyfrowym Polsatem?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Macko
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 22 sie 2018, o 23:02

Re: ODU IDU-300

Post autor: Macko »

Cyfrowym Polsatem
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5498
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: ODU IDU-300

Post autor: Michał_Plus »

Macko, w takim wypadku, w kwestii warunków umowy, prosiłbym o kontakt bezpośrednio z Cyfrowym Polsatem.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Stoker
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2020, o 19:26

Odu idu 300 brak internetu na innej karcie z plusa

Post autor: Stoker »

Witam mam obecnie 2 internety z plusa. W jednym mam pakiet 60GB (odu idu) i właśnie pakiet mi się skończył. Mam jeszcze jedną kartę na której limit mam większy lecz gdy wkładam ją do modemu internet nie chce działać. Czy jest jakiś sposób aby inna kart z plusa działał mi w tym modemie?
Ostatnio zmieniony 26 maja 2020, o 13:07 przez Ewa_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Dołączyłam do istniejącego wątku.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: ODU IDU-300

Post autor: Ewa_Plus »

Witaj Stoker,
Mam jeszcze jedną kartę na której limit mam większy lecz gdy wkładam ją do modemu internet nie chce działać.
- pojawia się jakiś komunikat? Czy ta karta SIM na innym urządzeniu działa prawidłowo?

Jeśli na tej pierwszej karcie skończył się pakiet, to do końca maja za darmo można uruchomić 10 GB extra - wystarczy wysłać SMS o treści 10GB pod numer 80123 (o ile już takiego pakietu wcześniej nie włączałeś). Więcej info znajdziesz tutaj.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ