usunięcie "strony głównej"

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
mała
Prawie PlusManiak
Posty: 38
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 mar 2014, o 22:20

usunięcie "strony głównej"

Post autor: mała »

Witam. Mam wielki problem, mianowicie mój mąż usuwał coś w telefonie, i niechcący usunął "stronę główną/domową" Plusa (nie wiem czy dobrze napisałam). I teraz powstał problem. Mianowicie internet owszem jest, ale na pewno nie z Plusa, ponieważ nie można otworzyć niektórych stron, i pojawia się komunikat - "Samsung Internet wciąż przestaje działać". Nie ma strony głównej Plusa(tego domku), ani w ustawieniach, ani choćby w aplikacji pogodowej. Co mogę zrobić żeby tą stronę przywrócić. Czy konieczne jest wizyta w salonie, czy można to przywrócić zdalnie (kierowana przez odpowiednią/znającą się na problemie osobę). Przepraszam za chaotycznie opisany problem. Jeśli napisałam w nieodpowiednim dziale, bardzo proszę o przeniesienie do właściwego.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: usunięcie "strony głównej"

Post autor: Ewa_Plus »

Witaj mała,
- jak wejdziesz w przeglądarkę na telefonie, to w prawym dolnym rogu masz taki przycisk
Jak klikniesz w pojawi się menu, z którego należy wybrać "Ustawienia".
Tu powinnaś mieć taką pozycję jak "Strona domowa". Wejdź w to i sprawdź co jest zaznaczone.
Najprawdopodobniej, pierwszą pozycją od góry będzie Domyślna [http://m.plus.pl/] - zaznacz ją. Powinno pomóc.
Jeśli masz inaczej, podeślij screena.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ