Stare umowy na czas nieoznaczony. Czy Plus planuje zmiany?

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
kyselak
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 19 mar 2015, o 11:41

Stare umowy na czas nieoznaczony. Czy Plus planuje zmiany?

Post autor: kyselak »

4-5 lat temu złożyłem wypowiedzenie umowy na internet w Plusie.
Zadzwonił konsultant i złożył propozycję nie do odrzucenia.
Skorzystałem, po roku umowa stała się umową na czas nieokreślony, i tak przez te kilka lat korzystam z internetu
na bardzo korzystnych dla mnie warunkach.

Wczoraj w salonie Plus/CP we Włocławku wymieniałem kartę SIM, bo zmieniłem modem (stara karta nie pasowała).

Pani w salonie poinformowała mnie, że Plus po 15 stycznia zmienia warunki starych umów, a po zmianie będę płacił dużo wyższą (ponad dwukrotnie) stawkę i to przy mniejszym pakiecie danych niż obecnie posiadam i w związku z tym korzystniej było by dla mnie przedłużyć umowę na warunkach, które Plus oferuje obecnie w swojej ofercie.

Czy pani w salonie mówiła prawdę, czy jej zachowanie podpada pod Art. 286 § 1 k.k.?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Stare umowy na czas nieoznaczony. Czy Plus planuje zmian

Post autor: Ewa_Plus »

kyselak,
- o ile Twoja poprzednia umowa nie przewidywała jakiegoś ograniczenia czasowego co do pakietu internetowego (jego wielkości, czy ilości pakietów), to nic nie powinno ulec zamianie. Dla pewności jednak możesz wysłać maila na bok@plus.pl"target="_blank z prośbą o sprawdzenie Twojej umowy pod kątem warunków. Pamiętaj, żeby w wiadomości e-mail podać numer przypisany do Twojego internetu oraz dane do identyfikacji (imię i nazwisko, PESEL). Jeśli podrzucisz mi tutaj numer zgłoszenia (będzie w formacie #12345), to przyśpieszę weryfikację.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
kyselak
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Rejestracja: 19 mar 2015, o 11:41

Re: Stare umowy na czas nieoznaczony. Czy Plus planuje zmian

Post autor: kyselak »

Dziękuję za szybką odpowiedź.
Nr. zgłoszenia #1958209
ODPOWIEDZ