25 GB w prezencie

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: 25 GB w prezencie

Post autor: sl@w_es »

myname pisze:Co zrobić jeśli pakiet nie zostanie przyznany w ciągu 72h? Czy 72h liczy się dopiero od rozpoczęcia promocji tj od 1 października czy wysłania SMS?
72 godz liczone są od skutecznego wysłania SMS-a aktywującego pakiet.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
myname
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 8 lip 2021, o 12:46

Re: 25 GB w prezencie

Post autor: myname »

Dużo użytkowników Plusa zgłasza problemy, że mimo aktywacji pakietu 25GB opłaty za korzystanie z internetu nadal są naliczane. SMS z nr 80180 o przyznanym pakiecie 25gb powoduje że internet nadal jest płatny....
Remislanc
Szalony PlusManiak
Posty: 266
Rejestracja: 20 lis 2011, o 10:23

Re: 25 GB w prezencie

Post autor: Remislanc »

Witam.
Otrzymałem sms-a o promocji. Wysłałem 25 LAT na 80180. I co otrzymałem w smsie zwrotnym? " TWOJE ZGŁOSZENIE NIE MOŻE BYĆ PRZYJĘTE. PROMOCJA DOSTĘPNA TYLKO DLA KLIENTÓW PLUSA" Jaki bajzel musi być w Plusie????
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: 25 GB w prezencie

Post autor: Joanna_Plus »

myname,

jeżeli występują jakieś nieprawidłowości w działaniu pakietu, to należy to zgłosić mailowo bądź telefonicznie do naszego BOK.

Witaj Remislanc,

pomimo powyższej wiadomości, nie dotarł także SMS z potwierdzeniem przyjęcia zlecenia do realizacji?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
aqua
PlusManiak
Posty: 102
Rejestracja: 31 mar 2011, o 13:17

Re: 25 GB w prezencie

Post autor: aqua »

Widzę że najpierw ubywa z podstawowego a extra stoi w miejscu . He chyba nie doczytałem bo przy moim pakiecie z extra internetu nie zejdzie nawet 1kb.
Arkovianin
PlusManiak
Posty: 59
Rejestracja: 21 sie 2015, o 21:54
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: 25 GB w prezencie

Post autor: Arkovianin »

Jeszcze przydało by się nie wprowadzać klientów w błąd i powiedzieć,że pierwszy jest rozliczany pakiet główny nie urodzinowy :) O tym już zapominają klientom konsultanci powiedzieć! Tak to jesteście najlepszą siecią :)
Służę pomocą

Co mam?
Sieć: PLUS, P4
Telefon: Xiaomi Mi10 lite 5g
Awatar użytkownika
g-rs
Szalony PlusManiak
Posty: 416
Rejestracja: 5 kwie 2013, o 17:54

Re: 25 GB w prezencie

Post autor: g-rs »

To jest właśnie to, o czym pisałem tutaj:
g-rs pisze:
sl@w_es pisze:
g-rs pisze:(...) Co znaczy "w pierwszej kolejności z pakietu internetowego"? Każdy pakiet internetowy to pakiet internetowy.
Nie można się z Tobą nie zgodzić, ale moim zdaniem zacytowany punkt z Regulaminu dotyczącego tej promocji nie może odnosić się do innej promocji. Gdyby kolejność wykorzystania pakietów internetowych miała być inna to w regulaminie byłaby/powinna być zamieszczona odpowiednia informacja co miało już miejsce w przeszłości.
Problem w tym, że wszelkie regulaminy powinny być jednoznaczne i precyzyjne, by nie było tu miejsca na żadne domysły czy dowolność interpretacji. A tak mamy kolejną promocję przygotowaną na kolanie, która tak naprawdę nie ma żadnego sensu. Sens miałaby wtedy, gdyby GB były wykorzystywane po tych, które mamy w pakietach cyklicznych i miałyby bezterminową lub przynajmniej kilkumiesięczną ważność. Byłyby wtedy uzupełnieniem stałych pakietów. A tak po prostu pakiet 25 GB zastępuje nam miesięczny pakiet cykliczny, za który i tak płacimy. Inną sprawą jest, że u mnie promocja po prostu nie działa. Dostałem SMS o jej włączeniu ale pod żadnym kodem jej nie widać. Jednak nie mam zamiaru nawet jej reklamować, bo tak jak napisałem wcześniej - nic mi ta promocja nie daje. No ale poszło w świat, że Plus rozdaje darmowe GB :-D
Z zapisu, według logicznej interpretacji wynika coś zupełnie innego ale jak już nie jeden raz zauważyłem, promocje w Plus na kartę (od pewnego czasu) pozbawione są jakiejkolwiek logiki i sensu.
Awatar użytkownika
Plush
Starszy Plusmaniak
Posty: 166
Rejestracja: 30 sty 2018, o 13:46
Lokalizacja: Plush'akowo

Re: 25 GB w prezencie

Post autor: Plush »

Dzień dobry :-)

W dniu 29 października 2021 r. (piątek) o godz. 7:54 wysłałem wiadomość tekstową SMS o treści 25LAT pod numer 80180 w celu otrzymania jednorazowego pakietu 25 GB z okazji 25 lat sieci Plus.

Pomimo upływu 72h o których mowa w regulaminie promocji wspomniany pakiet nie został jednak aktywowany. (brak wiadomości zwrotnej SMS potwierdzającej włączenie pakietu). Pakiet nie jest widoczny w aplikacji mobilnej iPlus, Plus online, ani też w wiadomości zwrotnej po wysłaniu kodu *136#

Zgłoszenie dotyczy numeru telefonu na kartę w taryfie Nowy Plush.
- - -
Wysłałem już w dniu dzisiejszym stosownego e-maila w tej sprawie na adres bok@plus.pl"target="_blank
Numer zgłoszenia: #2521771
Uwielbiam Plush'aka
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: 25 GB w prezencie

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Plush,

przekazałam prośbę o weryfikację sprawy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Plush
Starszy Plusmaniak
Posty: 166
Rejestracja: 30 sty 2018, o 13:46
Lokalizacja: Plush'akowo

Re: 25 GB w prezencie

Post autor: Plush »

Joanna_Plus pisze:Witaj Plush,

przekazałam prośbę o weryfikację sprawy.
Bardzo dziękuje, pakiet 25 GB został w dniu dzisiejszym aktywowany ;-)
Uwielbiam Plush'aka
Awatar użytkownika
Spark
PlusManiak
Posty: 77
Rejestracja: 13 maja 2016, o 14:19

Re: 25 GB w prezencie

Post autor: Spark »

Witam, czy na święta jakaś promocja GB ? 25GB już wykorzystałem :(
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: 25 GB w prezencie

Post autor: Marta_Plus »

Witaj Spark,
Spark pisze:czy na święta jakaś promocja GB ? 25GB już wykorzystałem :(
Na tę chwilę nie mamy informacji o nowych promocyjnych pakietach GB dla obecnych Klientów.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ