Problem z aplikacją Plus Internet

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Andyy
Prawie PlusManiak
Posty: 48
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 sty 2013, o 13:27

Problem z aplikacją Plus Internet

Post autor: Andyy »

Witam
Od jakiegoś czasu aplikacja Plus Internet nie wyświetla mi sms-ów. Zniknęły takie pola jak SMS, Kontakty, Plus Online i inne
Pozostały tylko opcje do wyboru : ipla, E-mail, Gadu-Gadu, Włącz VPN, Plusoczytelnia, Muzodajnia.
Podczas logowanie się na stronę Plus Online, aplikacja wyświetla powiadomienie Nowy SMS z hasłem sesji, lecz po kliknięciu w powiadomienie wyświetla wiadomość na ułamek sekundy ( jedyna możliwość przeczytania jej to zrobienie PrintScreena).
Błąd ten uniemożliwia mi kontrolowanie moich wydatków i zarządzanie kontem, ponieważ nie mam możliwości odczytania wiadomości o przychodzących fakturach czy wyczerpaniu limitu.
Jest to najnowsza wersja aplikacji i nie ma aktualizacji. Program ma wiele wad: gubi połączenie, nie chce się zamknąć, rozłącza się podczas przechodzenia z np. 3G na LTE i inne. Modemu ZTE 821 LTE używam na notebooku Samsung R522 z systemem Windows 7.
Drugie pytanie dotyczy rabatu, który nie został mi przyznany jako abonentowi Plusa oraz dodatkowego pakietu danych. Taką informację dostałem w salonie, tak informacja widnieje także na stronie. Lecz do tej pory (ponad 2 miesiące) ani rabat 5zł na abonament (początkujący 29.90) ani dodatkowe GB nie zostały przyznane.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Problem z aplikacją Plus Internet

Post autor: Krzysiek_Plus »

Andyy pisze:Witam
Od jakiegoś czasu aplikacja Plus Internet nie wyświetla mi sms-ów. Zniknęły takie pola jak SMS, Kontakty, Plus Online i inne
Gdy modem zalogowany jest do sieci LTE, wszystkie opcje które są oparte o wiadomości sms są ukrywane.
Przestaw na 3g, a powinny się pojawić ponownie.

Zaś w przypadku Plus online proponuje aktywacje e-hasła gdzie możesz zrezygnować z hasła sesji, wtedy również w LTE będzie możliwość bezproblemowego logowania.
Andyy pisze:Drugie pytanie dotyczy rabatu, który nie został mi przyznany jako abonentowi Plusa oraz dodatkowego pakietu danych. Taką informację dostałem w salonie, tak informacja widnieje także na stronie. Lecz do tej pory (ponad 2 miesiące) ani rabat 5zł na abonament (początkujący 29.90) ani dodatkowe GB nie zostały przyznane.
W tej sprawie prześlij numer Plus Internet, telefonu komórkowego oraz imie i nazwisko poprzez formularz
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
marcin94r
PlusManiak
Posty: 106
Rejestracja: 9 gru 2012, o 18:00

Re: Problem z aplikacją Plus Internet

Post autor: marcin94r »

Rozłącza się podczas przechodzenia z np. 3G na LTE i gubienie zasiegu to problem nie tylko modemu ale i sterownika samego modemu
Miejmy nadzieje ze sie doczekamy aktualizacji w tym miesiącu ;-)
ODPOWIEDZ