Kiedy LTE-A? LTE? HSPA+? pytania o planowany zasięg

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Nof_Ginosar
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook

Re: Kiedy LTE-A? LTE? HSPA+? pytania o planowany zasięg

Post autor: Nof_Ginosar »

Henryk22 pisze:
Michał_Plus pisze:Henryk22, niestety, w najbliższym czasie, nie są planowane tam żadne inwestycje.

czyli nie da nic narazie dołożyć na tej stacji ID STACJI: 3540, maszt własny Orange w Adamowo przy DW-640, nawet podstawowego zasięgu GSM Plus i pozostaje jedna wielka dziura bez zasięgowa pomiędzy Mielnik nad Bugiem, a Klukowicze............i bez zasięgu całkowitego Plus dalej?
Jakies 7, 8 lat temu czynione byly przymiarki do opuszczonej w ramach N! wiezy PTC. Nic z tego jednak nie wyszlo. Obecnie mimo kilku bardzo tlustych lat nikt nie kwapi sie budowac tam wiezy czy tez wchodzic na Orange. Dlaczego? Bo pewnie jest to nieoplacalne. Ot, cala tajemnica.
Henryk22
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 11 kwie 2020, o 07:06

Re: Kiedy LTE-A? LTE? HSPA+? pytania o planowany zasięg

Post autor: Henryk22 »

to było kiedyś,dziś nieaktualne, zasięgu dalej jak nie było nie ma, no cóż jak nie opłacalne zostanie jak jest dziura bez zasięgu, ale na tę stację:
ID STACJI: 3540, maszt własny Orange w Adamowo przy DW-640, można by było wejść i dołożyć choć podstawowy zasięg Plus, pokryło by to okolicę i braki zasięgowe, gdyż Plus jako jedyny z tym tam kuleje i nie wynajduje go wcale w telefonie jako sieci komórkowej i znika wszystko jak przejeżdża tam DW-640 i poprzez Adamowo-Zastawa, Adamowo. Zwłaszcza, że po drodze dalej w stronę Siemiatycze ma maszt w Maćkowicze id stacji: BT13160, oraz z boku w Mielniku nad Bugiem id stacji: BT15685, oraz dalej w Klukowicze id stacji: BT13069 oraz na północ w Nurzec-Stacja id stacji: BT11948. A tam zostawili nie wiadomo czemu bez pokrycia tyle czasu?
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2020, o 10:05 przez Henryk22, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5501
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: Kiedy LTE-A? LTE? HSPA+? pytania o planowany zasięg

Post autor: Michał_Plus »

kalah2001, BT41715 już działa, pasma L2100 i L2600 mogą jeszcze nie działać komercyjnie. BT43115 - nie znamy terminu uruchomienia.

Henryk22, plany zmieniają się dynamicznie, jednak na obecną chwilę nie mam nic potwierdzonego.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
drozdzu
Szalony PlusManiak
Posty: 201
Rejestracja: 27 cze 2011, o 11:30

Re: Kiedy LTE-A? LTE? HSPA+? pytania o planowany zasięg

Post autor: drozdzu »

Witam czy wiadomo jak wyglada budowa bardzo potrzebnych stacji w Siewierzu i Sławkowie w woj. Śląskie czy w Libiąż małopolska jakieś nowe plany ul.Kolorowa zasięg w GSM tragedia pozdrawiam
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5501
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: Kiedy LTE-A? LTE? HSPA+? pytania o planowany zasięg

Post autor: Michał_Plus »

drozdzu, koło Sławkowa jest planowany BT20544, jednak nie ma jeszcze ustalonej daty realizacji. Niestety, nie mam nic dla pozostałych lokalizacji.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Nof_Ginosar

Re: Kiedy LTE-A? LTE? HSPA+? pytania o planowany zasięg

Post autor: Nof_Ginosar »

Michał_Plus pisze:drozdzu, koło Sławkowa jest planowany BT20544, jednak nie ma jeszcze ustalonej daty realizacji. Niestety, nie mam nic dla pozostałych lokalizacji.
Chcialem tylko sprostowac, ze 20544 nie kolo Slawkowa, bo tak jest z obecna wieza BT 22151 tylko w samym Slawkowie na kominie cegielni.

Siewierz powinna sie zaczac budowa.
To trwa w nieskonczonosc. Wpierw lokalizacja oprotestowana skutecznie rejon Warszawskiej/Bytomskiej, potem nie wydano ULiCP z 3 razy na obecna lokalizacje przy ul. Bedzinskiej. W koncu jak ULiCP klepnieto z pomoca KO to PNB z dwa podejscia byly i jeszcze potem problemy z uprawomocnieniem sie decyzji. Ponoc juz jest od lutego.
To pokazuje skale problemow operatora z budowa stacji.
drozdzu
Szalony PlusManiak
Posty: 201
Rejestracja: 27 cze 2011, o 11:30

Re: Kiedy LTE-A? LTE? HSPA+? pytania o planowany zasięg

Post autor: drozdzu »

Nof_Ginosar pisze:
Michał_Plus pisze:drozdzu, koło Sławkowa jest planowany BT20544, jednak nie ma jeszcze ustalonej daty realizacji. Niestety, nie mam nic dla pozostałych lokalizacji.
Chcialem tylko sprostowac, ze 20544 nie kolo Slawkowa, bo tak jest z obecna wieza BT 22151 tylko w samym Slawkowie na kominie cegielni.

Siewierz powinna sie zaczac budowa.
To trwa w nieskonczonosc. Wpierw lokalizacja oprotestowana skutecznie rejon Warszawskiej/Bytomskiej, potem nie wydano ULiCP z 3 razy na obecna lokalizacje przy ul. Bedzinskiej. W koncu jak ULiCP klepnieto z pomoca KO to PNB z dwa podejscia byly i jeszcze potem problemy z uprawomocnieniem sie decyzji. Ponoc juz jest od lutego.
To pokazuje skale problemow operatora z budowa stacji.[/quot. Byłem ostatnio w Siewierzu ani widu ani słychu nowej stacji, podobnie w Sławkowie na kominie nic się nie dzieje
Nof_Ginosar

Re: Kiedy LTE-A? LTE? HSPA+? pytania o planowany zasięg

Post autor: Nof_Ginosar »

Byłem ostatnio w Siewierzu ani widu ani słychu nowej stacji, podobnie w Sławkowie na kominie nic się nie dzieje
Skowronki kwila, ze Siewierz II kwartal b.r. a Slawkow IV kwartal b.r.
Zobaczymy czy dobrze kwila czy tez sie w kwileniu myla
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kiedy LTE-A? LTE? HSPA+? pytania o planowany zasięg

Post autor: Ewa_Plus »

Nof_Ginosar, drozdzu,
- mniej więcej raz na miesiąc aktualizowane są plany. Obecnie jest tak, jak napisał Michał_Plus. Czy coś się zmieni, trudno przewidzieć.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Sztajger_51
Szalony PlusManiak
Posty: 1265
Rejestracja: 15 sie 2018, o 10:07

Re: Kiedy LTE-A? LTE? HSPA+? pytania o planowany zasięg

Post autor: Sztajger_51 »

Michał_Plus pisze:plusforum Tadek, modernizacja BT33217 została przesunięta na grudzień. Za BT30123 planowana jest BT34836, nie mam jednak informacji o datach realizacji.
Jaki jest status stacji BT34836, oraz BT30123 ?

:-D
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2020, o 08:10 przez Sztajger_51, łącznie zmieniany 1 raz.
jaca33
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 16 kwie 2020, o 21:22

Re: Kiedy LTE-A? LTE? HSPA+? pytania o planowany zasięg

Post autor: jaca33 »

Witam,

czy wiadomo coś może jak wygląda budowa bardzo potrzebnej stacji w Bodzanowie (woj. mazowieckie) ?

Zasięg GSM (bardzo słabo), internet ledwo 3G, czasami LTE, ale straaasznie wolno.

Najbliższe nadajniki w sporych odległościach.

Z góry dziekuję za odpowiedź.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5501
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: Kiedy LTE-A? LTE? HSPA+? pytania o planowany zasięg

Post autor: Michał_Plus »

Sztajger_51, BT34836 - U900 i LTE1800 powinny już działać. LTE900 czeka na uruchomienie komercyjne. BT30123 bez zmian.

jaca33, bezpośrednio dla Bodzanowa nie mam żadnych planów. Jest niedaleko zaplanowana stacja BT13330 (Bulkowo). Jednak nie mam ustalonej daty realizacji.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Olsza1234
PlusManiak
Posty: 78
Rejestracja: 24 sie 2016, o 20:56

Re: Kiedy LTE-A? LTE? HSPA+? pytania o planowany zasięg

Post autor: Olsza1234 »

Witam. Jakieś plany dla id: 41214? Albo gminy Dąbrowa Chełmińska? Bo wiem że Play ma pozwolenie na budowę anteny 500m od mojego domu a tu id: 41214 ma tylko 1800 i 900 wiec chodzi jak ślimak. Nie wiem czy u was zostać czy juz przenieść numer i mieć spokój bo tragedia jest z tym internetem. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5501
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: Kiedy LTE-A? LTE? HSPA+? pytania o planowany zasięg

Post autor: Michał_Plus »

Olsza1234, nie mam żadnych potwierdzonych planów. Najbliższa modernizacja będzie na BT44200 (Unisław), dodanie sektorów dla LTE1800 i LTE2600.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Olsza1234
PlusManiak
Posty: 78
Rejestracja: 24 sie 2016, o 20:56

Re: Kiedy LTE-A? LTE? HSPA+? pytania o planowany zasięg

Post autor: Olsza1234 »

Czyli od 2016 nic nie zrobiliście.
ODPOWIEDZ