Plush ABO - pytania

Bez konsekwencji dla młodych… oferta na kart, MIX
Awatar użytkownika
torre24
Szalony PlusManiak
Posty: 245
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 24 sty 2016, o 20:55

Re: Plush ABO - pytania

Post autor: torre24 »

Czy jest możliwość ograniczenia pakietu internetowego w Plush Abo L do 2-3 GB/ mies.? Muszę ograniczyć net dzieciom, a nie chce mi się przenosić numeru do innego operatora.
clf
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 9 sty 2020, o 14:31

Re: Plush ABO - pytania

Post autor: clf »

Dlaczego w Plush Abo L pomimo pakietów internetu i darmowych minut w plus online i aplikacji naliczane mam przekroczenia i kwoty wg. cennika?
marano
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 24 sty 2020, o 17:22

Re: Plush ABO - pytania

Post autor: marano »

Mam pytanie, pozostało mi 4 miesiące do końca umowy abonamentowej Plus i chciałbym przeemigrować na ofertę Plush Abo z telefonem, lecz wyskakuje mi że nie ma dla mojego numeru oferty z telefonem, mogę wybrać ofertę bez telefonu (24 miesiące + 4 miesiące pozostałe). W takim wypadku muszę złożyć wypowiedzenie obecnej umowy i czekać do końca jej obowiązywania i dopiero przenieść numer do Plush Abo, czy da się to zrobić przez konsultanta Plusa lub w salonie?
marta_b45
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2020, o 08:24

Re: Plush ABO - pytania

Post autor: marta_b45 »

Witam.

Może tutaj ktoś będzie w stanie mi doradzić co zrobić.
23 maja telefonicznie zawarłam dwie umowy na przejście z plusa na kartę na PLUSH ABo . Dostałam jeden mail na potwierdzenie pod który podpięte były obie umowy. I jeden numer jest przeniesiony a drugi nie. Dzwonię tam przyjmują zgłoszenie obiecują wysłać drugi mail aktywacyjny i cisza . Co mam teraz zrobić? Zrezygnować z tej umowy która jest już zawarta? Czekać?
Plush'ak
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 2 lip 2020, o 13:50

Re: Plush ABO - pytania

Post autor: Plush'ak »

Witam,

Przeniosłem numer z Orange (na kartę) do PlushABO na czas określony bez telefonu. W dniu wczorajszym kurier dostarczył umowę wraz z kartą sim nr. tymczasowego. Dziś dostałem SMS na który odpowiedziałem tym samym potwierdzając chęć przeniesienia i rozpoczęcia świadczenia usług przez Plus.
Moje pytanie brzmi. Dlaczego nr. tymczasowy nadal jest nieaktywny i kiedy mogę się spodziewać korzystania z nr. przenoszonego?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Plush ABO - pytania

Post autor: Ron »

Najczęściej do 2-3 dni jak dokumenty wrócą do Plusa. Sprawdzaj restartując telefon. Daj znać jak numer będzie aktywny lub dalej będą problemy.
Plush'ak
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 2 lip 2020, o 13:50

Re: Plush ABO - pytania

Post autor: Plush'ak »

Dziękuję tak zrobię........

.....Właśnie numer został aktywowany. Otrzymałem również informacje o aktywacji e-faktury.
Mam jednak problem z zalogowaniem się do aplikacji plus online na telefonie> ogarnięte :-)

Czekam już tylko na przejście z nr tymczasowego na docelowy

Pozdrawiam
miery
Początkujący PlusManiak
Posty: 28
Rejestracja: 18 lut 2021, o 13:08

Re: Plush ABO - pytania

Post autor: miery »

Nieaktualne
toow1110
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 17 lip 2016, o 20:52

Re: Plush ABO - pytania

Post autor: toow1110 »

Mam pytanie:
aktualnie mam abonament w Plusie, umowa na czas nieokreślony.
Czy jest jakiś prosty sposób aby przejść na Plush abonament bez przechodzenia najpierw na Plus na kartę i dopiero zmiana na Plush? Myślę o rozwiązaniu typu telefon do Plusa/wizyta w salonie i zmiana taryfy na Plush bez zbędnego przeciągania tematu.
Awatar użytkownika
imarcin0409
PlusManiak
Posty: 109
Rejestracja: 17 wrz 2021, o 22:10
Lokalizacja: /home

Re: Plush ABO - pytania

Post autor: imarcin0409 »

toow1110, nie masz innej opcji, jak opisana przez ciebie. Miesiąc temu to przerabiałem dla kogoś, wątpię, żeby coś w tym temacie uległo zmianie.
Pozdrawiam,
imarcin0409

Obrazek
Awatar użytkownika
g-rs
Szalony PlusManiak
Posty: 416
Rejestracja: 5 kwie 2013, o 17:54

Re: Plush ABO - pytania

Post autor: g-rs »

O co właściwie chodzi z ofertą Plush? Zawsze byłem przekonany, że to marka należąca do Plusa, jednak w czasie dzisiejszej wizyty w salonie Plusa okazało się, że nie ma on nic wspólnego z Plushem i niczego w salonie nie załatwię. Widzę zresztą, że w tym wątku również nie ma co liczyć na odpowiedź specjalisty Plusa.
Rozważam po prostu przeniesienie numeru z Plusha na kartę do Plush abo i nie bardzo wiem jak się do tego zabrać by cały proces był szybki, skuteczny i przede wszystkim bezproblemowy.
Zadzwoniłem na infolinię podaną na stronie Plusha, niestety sam proces połączenia z konsultantem już zwiastuje problemy. Po którymś przekierowaniu na odpowiedni temat (po piątym razie straciłem rachubę) wreszcie udało mi się porozmawiać z konsultantem, który dłuższą chwilę szukał gdzieś odpowiedzi na proste pytanie. W tej sytuacji straciłem ochotę na dalszą rozmowę.
Czy ktoś już przerabiał ten temat? Czy są inne sposoby niż rozmowa przez infolinię. Zależy mi na utrzymaniu numeru telefonu.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Plush ABO - pytania

Post autor: mariusz9a »

A nie prościej będzie to zrobić przez internet? Tzn na stronie Plush'a wybrać abonament, który Cię interesuje i w następnym kroku zaznaczyć, że chcesz przejść z Plusa/Plusha na kartę na abonament? Przyjedzie kurier z umową i po problemie. Tzn po problemie - jeśli to nadal firma kurierska TNT to się niestety zacznie w nieskończoność zabawa z kurierem w kotka i myszkę, ale to temat na osobny wątek :-/
g-rs pisze:O co właściwie chodzi z ofertą Plush? Zawsze byłem przekonany, że to marka należąca do Plusa, jednak w czasie dzisiejszej wizyty w salonie Plusa okazało się, że nie ma on nic wspólnego z Plushem i niczego w salonie nie załatwię. Widzę zresztą, że w tym wątku również nie ma co liczyć na odpowiedź specjalisty Plusa.
Specjaliści Plusa udzielają się tylko w oficjalnych wątkach. A Plush jak najbardziej nadal jest częścią Plusa, więc chyba trafiłeś na jakąś niezbyt zorientowaną obsługę :-/
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1239
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: Plush ABO - pytania

Post autor: zbych_in_flames »

mariusz9a pisze:A Plush jak najbardziej nadal jest częścią Plusa, więc chyba trafiłeś na jakąś niezbyt zorientowaną obsługę
Tak, ale w punktach nie kupisz/nie przedłużysz umowy, tylko przez internet lub na infolinii. Więc wejdź na stronię i najłatwiej zostaw swój numer i odpowiedni konsultat si ęz Tobą skontaktuje, bo nie jestem pewien czy można przejść na abonament przez stronę (ale sprawdź może też jest taka opcja).
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Plush ABO - pytania

Post autor: mariusz9a »

zbych_in_flames pisze:Tak, ale w punktach nie kupisz/nie przedłużysz umowy
No i wszystko jasne. Ale już obsługa na infolinii powinna być bardziej zorientowana :-D
zbych_in_flames pisze:nie jestem pewien czy można przejść na abonament przez stronę
Sprawdzałem i się da (a przynajmniej jest taka opcja do wyboru). jest opcja przejścia z Plusa na kartę i z Plusha na kartę :-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1239
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: Plush ABO - pytania

Post autor: zbych_in_flames »

mariusz9a pisze:No i wszystko jasne. Ale już obsługa na infolinii powinna być bardziej zorientowana
No bo to jest niby oddzielna marka z własnymi zasadami obsługi, wydaje mi się, że u konkurencji jest tak samo z ich markami, które działają na takich samych zasadach co Plush.
ODPOWIEDZ