Plush a szybkość internetu

Bez konsekwencji dla młodych… oferta na kart, MIX
zord
Prawie PlusManiak
Posty: 42
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 15 cze 2011, o 13:48

Plush a szybkość internetu

Post autor: zord »

Ostatnio zmieniłem taryfę jedną ze starszych taryf na Plush wykupiłem pakiet internetowy i no właśnie strony zaczęły mi jakoś mulić w telefonie.
Po wykonaniu pomiaru szybkości osiągam jakieś 4 mega ale to tylko w porywach przez większość czasu jest to jakieś 0,5 mega. Poprzednio działało to o wiele lepiej i udawało mi się osiągać do 17 mega przy połączeniu 3G
I tu rodzi się pytanie czy Plus limituje szybkość internetu w tej taryfie ?
pati342000

Re: Plush a szybkość internetu

Post autor: pati342000 »

Na pewno nie limituje, mi chodzi normalnie, ale są inne problemy...
novator14
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 18 paź 2014, o 08:42

Re: Plush a szybkość internetu

Post autor: novator14 »

Mam podobny problem jak wyżej, dlatego też się dopiszę żeby nie zaśmiecać forum. Wcześniej posiadałem taryfę plus więcej internetu i sms, internet chodził szybko nawet w gorszym telefonie, ostatnio zaopatrzyłem się o wiele wydajniejszy telefon z funkcją LTE. Na starej taryfie internet osiągał prędkość ponad 10mb/s , po zmianie taryfy internet pracuję bardzo wolno (najczęściej około 1mb rzadziej od 2-4mb/s). Zasięg mam praktycznie non stop pełen 3/4 kostki. Ustawione w telefonie tryb pracy preferowany WCDMA, przy zasięgu pojawia się literka H+ jak chce korzystać z internetu. Robiłem już konfigurację internetu ze strony plusa, nic to nie pomogło. Co może być przyczyną ? Jakieś porady ? Karta sim z tamtego roku , nie wymieniłem jeszcze na usim dlatego też jeszcze nie korzystam z lte. Obecna taryfa Plush nielimitowane sms i 2gb internetu, taryfę zmieniłem raczej 25 Października. PS. Poszedłem dziś do salonu, wymieniłem sim na usim, koszt 13.50 jakby ktoś chciał wiedzieć . jak jest w plushu. Zapomniałem co było wcześniej, LTE u mnie ma słaby zasięg 2 kostki tylko ale net 37mb/s dow 18mb/s up robi wrażenie. Teraz mimo że poza kartą nic się nie zmieniło, ustawie tryb na WCDMA (hsdpa+) i przy pełnym zasięgu mam internet 19mb/s. Przy 2 kostkach 5 mb/s więc już nie jest źle, i mi to w zupełności wystarcza. A do autora tematu , może Twoja karta jest już troszkę "wiekowa" i warto by ją było wymienić na świeżą ? Moja karta była z 2013 roku. Pozdrawiam
PAKO
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 gru 2014, o 23:13

Bardzo słaby upload i download

Post autor: PAKO »

Witam.
Mam poważny problem: moja taryfa to Plush. Zawsze było wszystko dobrze, internet bardzo szybki, na moim telefonie Xperia L Download wynosił 12 mb/s, a Upload ponad 3 mb/s. Niestety jakoś od 10 grudnia coś się stało i od tamtego momentu download wynosi 2 mb/s a upload 0,03 MB/S. To jest jakaś tragedia. Z downloadem jest różnie, ponieważ zazwyczaj wynosi tyle ile zawsze (12), a tylko czasem 2 mb/s lecz irytuje mnie ten upload, ponieważ z tak niskim uploadem nic nie można zrobić. Nawet zdjęcia wysłać. Testowałem prędkość z różnych miejsc Gdyni i nic - dalej tak samo. Czasem podczas testowania miałem skoki, że upload znów wyniósł to 3 mb lecz po ponownym teście znów 0,03. Na drugim telefonie Lumia 520 testowałem i również tak samo. Co się dzieje?
Proszę o pomoc i życzę wesołych świąt. :)
przemas22
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 23 gru 2011, o 15:48

Re: Plush a szybkość internetu

Post autor: przemas22 »

I co ktos z was rozwiazal ten problem http://webmastera.republika.pl/interfejs.html . Mam to samo
ODPOWIEDZ